Izrael liga - 62. sezona

Forum: Ligaški forum rss-feed

Razgovaraj o svojoj ligi. Tko je tvoj favorit u ligi ove sezone? Tko će ispasti, a tko ostati u ligi? Kako napreduješ u kupu?

Vrati se na početak foruma

עונה 32 (59)

il joest5 >> četvrtak srpanj 13 - 09:32

טל, האמת שבעונות האחרונות לסתיו היה יתרון עלייך בציונים אבל בגלל שהשחקנים המרכזיים שלו בעונות האחרונות כבר מאוד מזדקנים (השניים אולי המרכזיים כבר בני 34) עקפת אותו. יחד עם זאת ההבדלים ביניכם כרגע זניחים והציונים הללו זה לא הכל כך שהכל יכול לקרות העונה במאבק בין שניכם.

Nehemiah, actually the gap between us in terms of overall players value was not big allready last season. Saying that, I still think you have quite an advantege over my team because while my team might be more balanced I don't have a real star players that can make a difference while you have Thibedeaux and Dedekind which are real world class players in them positions and can make the difference. Other then that you have 3 intelligent players (which is not shown on the player overall value) while I have none. Still my team might give you a real fight on the title and I'm gone do my best to make it. 

h83, בהחלט. בעונה שעברה לקחתי אליפות עם הקבוצה השנייה שלי מול קבוצה שציוניי השחקנים שלה היו ב2.5 נקודות טובים יותר משלי כך שהפרש של 0.6-0.7 בהחלט עביר אם עושים דברים נכון (ואם יש קצת מזל).

מעבר לצורה בה אתה מאמן את השחקנים גם תכונות מיוחדות לא באות לידי ביטוי בציון השחקן כך ששחקן עם ציון נמוך יותר אבל עם תכונות מיוחדות טובות יכול להיות טוב יותר משחקן עם ציון גבוה יותר אך בלי תכונות מיוחדות או עם תכונות מיוחדות רעות. ולמרות שלמשחק הזה יש הרבה מה לשפר בתחום עדיין גם לטקטיקה איתה אתה עולה למשחקים יכולה להיות השפעה על תוצאות אותם משחקים.

il joest5
Prevoditelj
Registriran2013-02-07
il h83 >> četvrtak srpanj 13 - 09:56

תודה על ההסבר המפורט!!

il h83
Korisnik
Registriran2016-07-13
kn Nehemiah >> četvrtak srpanj 13 - 11:57

I like a challenge Haifa, hopefully this year we can both reach the finals of the Champion's League and have a real battle of it.

kn Nehemiah
Novi korisnik
Registriran2013-04-14
il h83 >> ponedjeljak srpanj 17 - 10:34

תיקו עם טל שפירא!!!!! וואו!!!!!!!!!!!!!!!!! laughinglaughinglaughing

נקודה ראשונה שלי מול אחת הגדולות (ועוד בליגה הטובה באירופה!!)

il h83
Korisnik
Registriran2016-07-13
il טל >> ponedjeljak srpanj 17 - 16:00

יפה, כל הכבוד

il טל
Novi korisnik
Registriran2013-07-20
il h83 >> subota srpanj 22 - 20:41

ניצחון ראשון העונה!!

אורי, כל הכבוד על התיקו! אני כבר מחכה למשחק נגדך!

il h83
Korisnik
Registriran2016-07-13
il urico >> nedjelja srpanj 23 - 19:49

מילא התיקו אבל לנצח??? :-) ישבתי על ההרכב שעה, פעם ראשונה

שהבנתי למה צריך 20 דוחות סקאוט

תחתית לוהטת ומקווה שישאר כך עד הסוף

il urico
Korisnik
Registriran2015-12-29
il h83 >> srijeda srpanj 26 - 08:19

עוד תיקו מול קבוצה גדולה ממני!!

החלום שלי להתבסס במקום 10 מתחיל לקבל סיכוי מציאותי!

il h83
Korisnik
Registriran2016-07-13
il urico >> srijeda srpanj 26 - 17:35

קרית מלאכי - קבוצת מרכז טבלה באופן רשמי!! כבוד

il urico
Korisnik
Registriran2015-12-29
il h83 >> četvrtak srpanj 27 - 08:09

אני חותר לתואר: "הפתעת העונה"... tongue-out

il h83
Korisnik
Registriran2016-07-13
il h83 >> četvrtak srpanj 27 - 08:10

קבוצות הצמרת: שתפו קצת איך הולך לכם באירופה? surprised

il h83
Korisnik
Registriran2016-07-13
il joest5 >> subota srpanj 29 - 11:05

עד כה העונה הישראלית באירופה עדיין עומדת בסימן שאלה.

שלבי המוקדמות לא היו מוצלחים מבחינת הישראליות כאשר דייב הודח כבר בסיבוב הראשון של הליגה האירופית ופינק בסיבוב השני, סתיו הפסיד בפלייאוף לליגת האלופות והלך לשלב הבתים של הליגה האירופית.

אחרי 3 מחזורים בשלב הבתים המצב קצת יותר טוב כשרוב הישראליות במצב לא רע. בליגת האלופות הקבוצה שלי ושל מכבי עם מלוא 9 הנקודות ורגל וחצי בשלב הבא, הפועל עם 6 נקודות ובהתחשב בעובדה שיש לו שני משחקי חוץ מה3 שנותרו לו מחכה לו עדיין מאבק לא פשוט על העלייה אבל הוא בהחלט חזק בתמונה. בליגה האירופית עופר עם 7 נקודות ועוד שני משחקי בית שנותרו כך שמצבו מצויין אבל סתיו עם נקודה בודדת ובמצב לא פשוט בכלל עם כי עדיין לא אבוד.

il joest5
Prevoditelj
Registriran2013-02-07
il h83 >> subota srpanj 29 - 18:36

וואו, תודה על העידכון המפורט, נקוה לסיום מוצלח!!

אני ממשיך בעונה חלומית מעל הציפיות - הניצחון הכי גבוה שלי בליגת העל - 4-1 והשוואתי מספר נקודות עם מקום 9!!

il h83
Korisnik
Registriran2016-07-13
il Dave >> četvrtak kolovoz 3 - 17:34

סחטיין אורי! איזה ניצחון

il Dave
Korisnik
Registriran2013-07-22
il FC Wanaka
il urico >> petak kolovoz 4 - 09:04

תודה!!!! שם אותי בעמדה מצויינת, אם אקח גם את המשחק מחר

הדרך להשארות מכובדת וודאית.