Latvija liga - 15. sezona

Forum: Ligaški forum rss-feed

Razgovaraj o svojoj ligi. Tko je tvoj favorit u ligi ove sezone? Tko će ispasti, a tko ostati u ligi? Kako napreduješ u kupu?

Vrati se na početak foruma

20.sezona (133)


lv Normunds >> četvrtak listopad 29 - 10:48
Vai par uzbrucēju, jo lasīju ka izlasei ir problēmas uzbrukuma resursu ziņā.
lv Normunds
Novi korisnik
Registriran2014-05-02
lv Dainix >> četvrtak listopad 29 - 14:04
Uzbrucējs būtu labākais variants.
lv Dainix
Korisnik
Registriran2014-04-15
lv SK Latgols
lv valentain >> subota listopad 31 - 20:44
O, Pušmucova ir Ludza 95 kopija, pret visiem viens izkārtojums, izņemot vienu konkurentu.
lv valentain
Korisnik
Registriran2014-07-12
lv Valentain
lv Normunds >> subota listopad 31 - 20:55
Nesapratu?! Kāds sakars man ar JANKU? Es cīnos par izdzīvošanu un katrs punkts svarīgs, lai noturētos. Analīzes rādīja ka šī taktika ļauj vislabāk cerēt uz neizšķirtu.
lv Normunds
Novi korisnik
Registriran2014-05-02
ua Kristaps >> nedjelja studeni 1 - 08:12
Pagaidām neko nepārmetu, bet tikai brīnos, ka pusotru gadu spēlējot spēli cilvēks vēl nemāk izvietot aizsargus un uzticas analīzei.
ua Kristaps
Korisnik
Registriran2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs
lv DJ_EV >> nedjelja studeni 1 - 09:04
Analīze, manuprāt, ir ļoti noderīgs rīks, kas dažreiz man ir ļoti palīdzējis (ja, protams, neuztaisa tikai vienu analīzi ar konkrēto formāciju), it īpaši, ja pretinieks spēlē visu laiku ar vienu un to pašu vai nedaudz atšķirīgām taktikām (man Rumānijā ir daži tādi), bet pat bez tā noder, lai sapratu aptuvenos komandu spēku samērus un palīdz izvēlēties taktiku.

Bet formācija gan Normundam nebija tā izdevīgākā, manuprāt, godīgi sakot, pat ļoti dīvaina (kam lietot tādas pozīcijas kā CB, CM un vēl vairāk SS)? Un turklāt ar tikai vienu uzbrucēju es ieteiktu spēlēt, ja ir kāds tiešām ļoti labs, viņa abi ir diezgan viduvēji (godīgi sakot, pamatīgi). Bet nu, manuprāt, Dainixam te nav nekāda sakara.
lv DJ_EV
Novi korisnik
Registriran2014-07-04
lv Kristiāns >> nedjelja studeni 1 - 11:16
4-5-1 taktika bez neviena DCB, tikai 3.labāko uzbrucēju ļāva cerēt uz neizšķirtu, bet 5-3-2, ar kuru visas spēles līdz šim nospēlēji neizšķirti, nē... Pretīgi, ka šitā tiek atdotas spēles!
lv Kristiāns
Novi korisnik
Registriran2013-07-19
lv Normunds >> nedjelja studeni 1 - 11:40, Izmjenjeno nedjelja studeni 1 - 11:46
Jūs man tagad mācīsiet likt taktiku un vadīt komandu!? Tak idļat visi na..! Jūs mani neregulēsiet!
Pēc sezonas iespējams pārdošu supertalantu http://rockingsoccer.com/lv/futbols/info/player-1075616
lv Normunds
Novi korisnik
Registriran2014-05-02
lv valentain >> nedjelja studeni 1 - 11:41
Pušmucova Virslīgā ir 3. sezonu un pret Latgols 9 spēlēs 9 zaudējumi, pret LM vairākas reizes atņēmis punktus. Pirmās 3 spēles šosezon spēlēja ar 5-3-2 un visās neizšķirts, vakar pēkšņi 0 DCB un 0 DM, pie tam izbraukumā, attiecīgi pie bloķētajiem vai atsistajiem sitieniem statistikā 0, tāpat divcīņās 0.
Ludza 95 līdz šai sezonai pret Latgols 0 uzvaras, 9 neizšķirti un 39 zaudējumi, šogad beidzot uzvara ar mistisku sastāvu, nav labās malas pussarga, bet ir labās malas uzbrucējs, nav kreisās malas uzbrucēja, bet ir kreisās malas pussargs. Pret citiem jau atkal jēdzīgie 5-3-2 vai 4-3-3, atkarībā no pretinieka spēka. Iepriekšējās 2 sezonās 8 zaudējumi no 8 pret Latgols, turpretī pret LM pēdējās 2 sezonās izcīnīts pa 2 uzvarām katrā sezonā, summāri 10 uzvaras 19 neizšķirti un 36 zaudējumi.
Iepriekš tiem izkārtojumiem nepievērsu uzmanību, bet iepriekšējā sezonā Kristaps te iekomentēja, tā nu pats pavēroju.
Tas pats arī par transfēriem, AZ pirka tikai no Dainix, nomainīja klubu, tagad nav naudas un Pušmucova pērk spēlētājus no AZ tagadējā kluba Tobagoland, gan jau tranzīts, lai citi nepamana, ka atkal tiek uz Dainix klubu nauda pārstumta. Tad tādi paši darboņi ir Arsenal un vaji nervi, arī pērk no viena kluba un tad lec uz citu, un katram no iepriekšējiem klubiem transfēri tikai ar Latgols. Šajā transfēru logā bija mierīgāki, jo tikko atbanoti, nevarēja tā acīs lēkt un lieku uzmanību sev pievērst, un vairāki menedžeri jau ir to teikuši, ka tur nav kaut kas tīrs un bans pamatots, tikai polis nemācēja noformulēt.
Pats labākais jau Normunda vakardienas atbilde gluži kā ProTunning. Iespējams Dainix nav lūdzis palīdzību, bet acīmredzami tāda palīdzība tiek sniegta. Visi esam tikai cilvēki, visiem gadās kļūdīties, bet diskusijās ik pa laikam pārmetumi izskan tikai 1 virzienā, pie tam no dažādu lietotāju puses. Tā ir sakritība?
lv valentain
Korisnik
Registriran2014-07-12
lv Valentain
lv Dainix >> nedjelja studeni 1 - 11:59
Es par šo pasmaidu :) vēl nepieminēji ka Rītdiena pēkši pret mani uzlaiž savu GK supertalantu esot vadībā ar 2-0 un "cipa" atdot spēli! :) Valentain, uzjautrināji!
lv Dainix
Korisnik
Registriran2014-04-15
lv SK Latgols
lv valentain >> nedjelja studeni 1 - 12:01
Smaidi, smaidi... Tikai cik ilgi?
lv valentain
Korisnik
Registriran2014-07-12
lv Valentain
lv Dainix >> nedjelja studeni 1 - 12:05, Izmjenjeno nedjelja studeni 1 - 12:08
Loģiski domājot un skatoties pretinieks pret mani spēlē ar pamatsastāvu, jaunieši nespēlē. Jūs tikai pie taktikas piekasāties, bet tā ir katra menedžera ziņā. Jūs nevarat tiesāt citus par viņu taktisko izvēli. Kas jums vēl nepatīk?
lv Dainix
Korisnik
Registriran2014-04-15
lv SK Latgols
lv Normunds >> nedjelja studeni 1 - 12:19
Vairāk neiesaistīšos diskusijās. Jūs te mani nepinat iekšā. Lai pierādītu ka man vienalga pret ko spēlēt un kā, tad no šī brīža visu sezonu spēlēšu ar 5-3-2 pret visiem!
lv Normunds
Novi korisnik
Registriran2014-05-02
lv Namejs >> nedjelja studeni 1 - 14:00
Nu īpaši tīrs Pušmucovas klubs nav, jo atceros savā pirmajā nopietnajā sezonā 5. līgā bija man grupā klubs "Monstri", kas iazdomīgā kārtā pirka spēlētājus tikai no Ludzas pilsētas klubiem par paaugstinātām cenām un darījumos figurēja arī trīs Pušmucovas spēlētāji.
lv Namejs
Administrator zajednice
Registriran2014-07-06
lv Taurupes Dusmīgie Bebri
ua Kristaps >> nedjelja studeni 1 - 15:40
RS mērķis bija visu pielīdzināt reālai dzīvei, tad nu LV līga būs pielīdzināta laikam, kad virslīgā spēlēja "godīgās" Rīgas un Daugavpils Daugavas, Ilūkstes, Gulbenes :D
ua Kristaps
Korisnik
Registriran2013-02-11
lv SK Liepājas Metalurgs