Poljska liga - 25. sezona

Forum: Ligaški forum rss-feed

Razgovaraj o svojoj ligi. Tko je tvoj favorit u ligi ove sezone? Tko će ispasti, a tko ostati u ligi? Kako napreduješ u kupu?

Vrati se na početak foruma

LIGA U21 (15)

pl EGS >> nedjelja ožujak 31 - 10:19
Ktos moze mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie bedzie funkcjonowac liga juniorow? niby tabela jest ale zadnego terminarza.
pl EGS
Korisnik
Registriran2013-02-05
pl Nurek >> nedjelja ožujak 31 - 11:19
Nie mam zielonego pojęcia. Poczekamy, zobaczymy ;)
pl Nurek
Korisnik
Registriran2013-02-05
pl KS Nurki
pl Anomander >> nedjelja ožujak 31 - 12:31
http://rockingsoccer.com/pl/football/help/home/category-12/article-42

Proszę :)

W skrócie - co 3 dni będzie automatycznie losowało przeciwników z kadrami U21.
pl Anomander
Korisnik
Registriran2013-03-05
pl Nurek >> nedjelja ožujak 31 - 13:49
No dobra, ale sezon się zaczął i nie ma pierwszych meczów. Czyli trzeba poczekać i zobaczyć :)
pl Nurek
Korisnik
Registriran2013-02-05
pl KS Nurki
pl Tomplus >> nedjelja ožujak 31 - 16:40
U21 ma to do tego, że można dołączyć do niej w każdej chwili.
pl Tomplus
Korisnik
Registriran2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl zmarek >> nedjelja ožujak 31 - 19:27
Fajna sprawa, bo młodym będzie rosło doświadczenie i szybciej podskoczą umiejętności.
pl zmarek
Novi korisnik
Registriran2013-02-09
pl Tomplus >> nedjelja ožujak 31 - 21:45
właśnie w tym rzecz...
czym wyższy poziom Akademii tym mniej juniorów w sezonie, ale są silniejsi, ale mają gdzie grać.

Z drugiej strony jest Baza Treningowa która nadaje trochę negatywny ton... czym wyższy poziom tym więcej punktów doświadczenia, ale tym większa szansa na kontuzję.

Ja z tego powodu dostałem kontuzję w meczu mojego piłkarza, że tak powiem, kluczowy zawodnik nie wystąpi w debiucie i to "prawie w miejscu urodzenia"
pl Tomplus
Korisnik
Registriran2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Sidney68 >> ponedjeljak travanj 1 - 00:55
Ja już mam za sobą spara U-21 i trochę mnie to rozłożyło ze śmiechu. Miałem tylko 10 zawodników z czego 3 na ławce więc graliśmy po 7 ;-) Do tego obrońcę mogłem wymienić tylko na bramkarza i kończyłem meczyk z pustą bramką !!! Hokej to czy piłka ręczna ?!?! Teraz mam jeszcze bardziej okrojony skład więc jak to będzie ? Będziemy grali po 4-5 graczy w polu bo silnik meczowy równa do mniejszej ilości zawodników w danej drużynie ? To kolejny koszmarek tej gry ! W realu grają przecież także seniorzy zrzuceni do rezerw a tu nie. Jutro mam debiut U-21 w 3.1 lidze i zobaczymy jak to wygląda bo mam tylko 7 zawodników ?! MASAKRA ;-(
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Lauri >> ponedjeljak travanj 1 - 07:14
Sidney, po 7 to się gra z założenia, nie miała na to wpływu Twoja ilość zawodników ;)
Przy tworzeniu u21 była bodajże informacja, że będzie się ich miało co najmniej 12.
Pewno na orlikach grają :D
pl Lauri
Korisnik
Registriran2013-02-10
pl Tomplus >> ponedjeljak travanj 1 - 09:02
Dokładnie, w Juniorach 7 gra tylko :D

W Zasadach nawet tak pisze.
pl Tomplus
Korisnik
Registriran2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Sidney68 >> ponedjeljak travanj 1 - 09:32
No to kamień z serca ? Tylko jeszcze mnie przeraża opcja AUTO przy wyborze składu bo tylko taką mam. W najbliższym meczu na bramce stoi obrońca (jedyny w składzie) na obronie mam 2 napastników a w ataku pomocnika ? Będzie bardzo wesoło i zarazem tragikomicznie bo nie mam bramkarza ;-)
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl EGS >> ponedjeljak travanj 1 - 10:01
to moze mogles sobie narazie odpusci gre w u21.
pl EGS
Korisnik
Registriran2013-02-05
pl Lauri >> ponedjeljak travanj 1 - 21:05
Sidney, nadrobi w momencie braki w składzie :) Zakładając, że ma youth academy rozwinięte :)
pl Lauri
Korisnik
Registriran2013-02-10
pl Sidney68 >> ponedjeljak travanj 1 - 23:06
Tyłka to dałem na transferach z młodzieżą. Gdy zaczął się handel przygarnąłem z mojej szkółki wszystkich małolatów (6) i zacząłem ich sprzedawać ;-( To cała tajemnica ! Teraz żałuję ale za późno na płacz. Sugerowałem się ich słabymi skill'ami a nie powinienem bo oni dosyć szybko nadrabiają braki i lepiej trenują od seniorów. Wywaliłem z klubu może dobrze rokujących graczy a zostawiłem dziadków...ale się nie poddam i będę grał w U-21 nawet gdy na bramce ustawi mi napastnika. Brak kompa czy smartphona bardzo mi dokucza ale jestem bez pracy i nie raz nie mam żeby doładować phona za 10 zł. a co dopiero marzyć o zamianie mojej Nokii 6300 na coś lepszego. Koniec płaczu.lecę trenować,bo za kilka godzin mam debiut w U-21,potem liga. Boso ale w ostrogach ;-(
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Sidney68 >> utorak travanj 2 - 08:30
No i pierwszy meczyk wygrany aż 3-1 ;-) Obrońca na bramce robił dziwne rzeczy a napastnicy w obronie dobrze sobie radzili. Jednak pierwsza jaskółka wiosny nie czyni więc nie ma co się cieszyć ;-(
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź