Poljska liga - 4. sezona [2]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Razgovaraj o svojoj ligi. Tko je tvoj favorit u ligi ove sezone? Tko će ispasti, a tko ostati u ligi? Kako napreduješ u kupu?

Vrati se na početak foruma

[Sezon V] Ogólna dyskusja (114)


pl Sidney68 >> ponedjeljak rujan 23 - 18:40
W lidze okropne baty dostałem ale w PP pierwszy raz gram jutro w 7 rundzie !!!
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> ponedjeljak rujan 23 - 18:57
Ooo Sidney masz pecha ;(
Tu kolejkę temu zlałeś mnie 4:1 a teraz Ciebie zlali 1:4 he he no szczęście strasznie ulotne masz :D
A co do przygody w PP to oby trwała jak najdłużej! ;)
pl St. Pauli
Novi korisnik
Registriran2013-06-01
pl Atluck >> ponedjeljak rujan 23 - 23:17
Widzę, że w lidze powoli klaruje się sytuacja, wciąż nie ukrywam zaskoczenia moją pozycją, do tego trzy kontuzje trzech moich pomocników nie napawały optymizmem, a tu jakoś idzie ;) Gratuluję też równej postawy Juvenii ;)
pl Atluck
Korisnik
Registriran2013-05-29
pl Kot Harold
pl Sidney68 >> utorak rujan 24 - 20:34
U mnie drugi bramkarz leży w szpitalu i mam na zmiany juniora. PP tradycyjnie przegrany ale jestem bardzo zadowolony z 7 rundy. Będzie dobrze bo liga jest wyrównana i wszystko jest możliwe...
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> četvrtak rujan 26 - 14:57
Hit kolejki tylko na remis...
GKS Tychy - Miedź Legnica 1:1

Ale nie zabrakło innych ciekawych spotkań, VCF remisuje i to na wyjeździe z liderem.
Trxior to jest coś, gratuluje ;)
pl St. Pauli
Novi korisnik
Registriran2013-06-01
pl Trxior >> četvrtak rujan 26 - 16:22
Zdziwiłem się jaką taktykę Atluck wystawił na mój skład (5-3-2) :D Później dopiero zauważyłem, że większość pomocników i jeden obrońca u niego ma kontuzje, na dodatek przed końcem pierwszej połowy kolejna kontuzja dobrego obrońcy. Cieszę się z tego remisu ale nie za bardzo z kartek, bo 3 pomocników mam zawieszonych :D
pl Trxior
Korisnik
Registriran2013-04-20
pl La Zabawa
pl Sidney68 >> četvrtak rujan 26 - 23:16
Dzisiaj ja mam na tapecie Atluck'a i to mnie przeraża. Skład już ustawiłem,3 zmiany zrobiłem i chyba nie chybiłem...Czas pozbawić tego sierściucha ogona !!! Będzie chyba dobrze ?!?!
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Atluck >> četvrtak rujan 26 - 23:53
No innej możliwości z wyborem składu nie miałem, przyznam, że liczyłem na więcej niż remis, ale tak już bywa, gratuluję dobrego meczu ;D

Wracamy teraz do względnie najmocniejszego składu, zobaczymy czy nic się nie posypie znów ;)
pl Atluck
Korisnik
Registriran2013-05-29
pl Kot Harold
pl St. Pauli >> petak rujan 27 - 03:41
No, no czyli Kot bez licznych osłabień przed spotkaniem z ŁKS-em ;)
Panowie liczymy na spektakl...
pl St. Pauli
Novi korisnik
Registriran2013-06-01
pl Sidney68 >> petak rujan 27 - 10:09
Meczyk taki sobie. Przypadkowy samobój trochę mnie wkurzył ale potem już z górki. Ciężki ten sezon dla mnie nic mi nie wychodzi jak należy. Muszę wygrać 2 kolejne mecze żeby uspokoić trochę nerwy. Jedyna pociecha jest taka,że nie spadnę do 3 ligi. Na początku sezonu miałem apetyt na dużo wyższą pozycję w tabeli a nie walkę o baraże. Jak pech to pech !!!
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Trxior >> petak rujan 27 - 17:56
Kolejny remis, tym razem w vice-liderem. Idzie mi coraz lepiej mam nadzieję, że się utrzymam.
pl Trxior
Korisnik
Registriran2013-04-20
pl La Zabawa
pl Atluck >> subota rujan 28 - 03:40
U mnie kolejna kontuzja, tym razem bramkarza, może być ciężko. Teraz widzę, że warto zainwestować w rezerwy.
pl Atluck
Korisnik
Registriran2013-05-29
pl Kot Harold
pl St. Pauli >> subota rujan 28 - 08:53
A ja dziś jestem w szoku po wygranej z FC Nakatsu 2:O, szczerze nie liczyłem nawet na remis, a to dlatego że 3 podstawowych obrońców w tym spotkaniu nie grało [1 kontuzja, 2 zawieszenia] a tu hmmm nawet na O z tyłu zagrali. Ci młodzi nie są tacy źli :D
pl St. Pauli
Novi korisnik
Registriran2013-06-01
pl WZL >> nedjelja rujan 29 - 09:54
wkoncu lks wygral dzisiaj z gamoniami i to porzadnie nie wiem co sie dzieje ale co roku lks i gornik siercza nie moze awansowac macie sklady na 1 lige zeby byc w srodku tabeli.moze zly dobór taktyki Panowie??
pl WZL
Korisnik
Registriran2013-03-04
pl Sidney68 >> nedjelja rujan 29 - 10:54
Właśnie sprzedałem najlepszego pomocnika i bez niego też się udaje grać. Przedemną trudna decyzja bo to ostatni gwizdek na sprzedaż najlepszego gracza drużyny. Ale to po sezonie. Pozbywam się wiekowych graczy a są to z reguły najlepsi. Dlaczego gracz 35 letni nie ma szans w tym managerze ?!?! Przecież nie musi być wcale gorszy od 25 latka. To małe przegięcie bo nie ma tak przecież w realu. Ile lat miał Maldini gdy z powodzeniem grał w pierwszym składzie ? A tu 30 latka skazuje się na emeryturę lub sportową śmierć. Z drugiej strony gdyby tak trenować grajka od wieku 16 lat do 35 to przecież miałby po 5 gwiazdek we wszystkich trenowalnych umiejętnościach ! Taki super koksik nie do zatrzymania. A tak po 30 przestaje się rozwijać a nawet widocznie słabnie. Nie wiem co lepsze. Tak źle i tak niedobrze ! Dlatego sprzedaję graczy ok. 30 letnich i znacząco się osłabiam. Jestem 2 ligowym weteranem i daleko mi do elity. Teraz muszę załapać się na baraże i taki mam cel. A co do taktyki to nie ma ona większego wpływu na grę skoro gram tymi samymi graczami prawie. Tak jest ustawiony silnik tej gry i reszta zależy od szczęścia. Dzisiaj całą drugą połowę grałem w 10 i jakie ładne bramki zaliczałem. Trochę szczęścia i wiary musi być. Zobaczymy jak będzie teraz bo mam okropnie ciężkie mecze. Ale jestem dobrej myśli !!!
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź