Poljska liga - 49. sezona [2]

Forum: Ligaški forum rss-feed

Razgovaraj o svojoj ligi. Tko je tvoj favorit u ligi ove sezone? Tko će ispasti, a tko ostati u ligi? Kako napreduješ u kupu?

Vrati se na početak foruma

[Sezon V] Ogólna dyskusja (114)


pl St. Pauli >> nedjelja rujan 29 - 16:24
A moi nie zwalniają tempa i odnieśli kolejne zwycięstwo dzisiaj, chociaż nie ukrywam, że te zwycięstwa spektakularne w tym sezonie nie są :/

Ale oczywiście za styl punktów nie ma i wygrywanie jedną bramką mnie satysfakcjonuje;)
pl St. Pauli
Novi korisnik
Registriran2013-06-01
pl Trxior >> nedjelja rujan 29 - 16:41
Eh.. kolejny raz nie udało się wygrać na swoim stadionie. Może rozbudowa która się kończy za kilka dni pomoże :)
pl Trxior
Korisnik
Registriran2013-04-20
pl La Zabawa
pl St. Pauli >> ponedjeljak rujan 30 - 03:20
8 tysięcy ??
Czy to aby nie za dużo jak na II Ligę ?? ;)
pl St. Pauli
Novi korisnik
Registriran2013-06-01
pl Trxior >> ponedjeljak rujan 30 - 12:15
Chcę awansować za jeden/dwa sezony (jeśli uda mi się w tym utrzymać), a żeby awansować muszę mieć lepszych piłkarzy niż Wy. Staram się zdobyć ich z akademii która mam na 7 poziomie, a żeby ją utrzymać muszę mieć duże zyski z stadionu. :)
pl Trxior
Korisnik
Registriran2013-04-20
pl La Zabawa
pl Trxior >> ponedjeljak rujan 30 - 16:27
Jest! :D W końcu zwycięstwo i to z Górnikiem Siersza :D Dobrze rozpocząłem rundę rewanżową :)
pl Trxior
Korisnik
Registriran2013-04-20
pl La Zabawa
pl Sidney68 >> ponedjeljak rujan 30 - 21:38
A ja skromny remisik z Turbaczem. Chciałem im odpłacić za 3:1 ale byłem za słaby dzisiaj. Kolejny meczyk muszę wygrać bo inaczej nici z baraży.
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> utorak listopad 1 - 06:53
Ho, ho, ho ale dostałem baty :D
2:5 z Kotem Haroldem, jutro Juvenia i już zaczynam się bać - mając w pamięci porażkę z początku sezonu :D
pl St. Pauli
Novi korisnik
Registriran2013-06-01
pl Atluck >> utorak listopad 1 - 07:14
Dziwny ten nasz mecz, 5 żółtych kartek, samobój, 7 goli ogólnie, co nieczęsto się zdarza w tym sezonie, walczymy dalej :D
pl Atluck
Korisnik
Registriran2013-05-29
pl Kot Harold
pl St. Pauli >> utorak listopad 1 - 08:08
+ 2 kontuzje Atluck jeszcze dodaj ;)
Jedna u mnie i jedna u Ciebie. Także było ciekawie :D
pl St. Pauli
Novi korisnik
Registriran2013-06-01
pl Atluck >> srijeda listopad 2 - 10:11
Kontuzje to chyba najwiekszy moj problem w tym sezonie, mimo tego ze ciagle jakiegos zawodnika mam kontuzjowanego idzie dobrze :)
pl Atluck
Korisnik
Registriran2013-05-29
pl Kot Harold
pl St. Pauli >> srijeda listopad 2 - 15:05
Mnie kontuzje na całe szczęście aż tak bardzo nie męczą jak do tej pory.
Martwi mnie za to forma mojej obrony.
W 2 ostatnich spotkaniach straciłem aż 9 bramek 0_O
Co prawda, grałem z liderem i viceliderem ale jednak tyle bramek stracić to lekka przesada :D
pl St. Pauli
Novi korisnik
Registriran2013-06-01
pl Trxior >> četvrtak listopad 3 - 16:56
W końcu zaczynam coś grać ;D 2-1 z Górnikiem Siersza i przed chwilą 2-0 z ŁKS Łódź.
pl Trxior
Korisnik
Registriran2013-04-20
pl La Zabawa
pl Sidney68 >> četvrtak listopad 3 - 17:06
Znowu dostałem małe lanie od VCF. Do baraży tak mało mi brakuje i gdy jest nadzieja na skok w górę tabeli to zawsze jakaś przykra obsuwa. Mam doskonały skład na 4 ligę...
pl Sidney68
Korisnik
Registriran2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl St. Pauli >> četvrtak listopad 3 - 18:01
Aaj Sidney przestań z tą 4 ligą, gdybyś był w 3 lidze to miałbyś lidera :D
Trxior ładnie, ładnie, ja od ŁKS-u zawsze dostaje srogie lanie, tylko raz wyszedłem zwycięsko z meczu przyjaźni :P
pl St. Pauli
Novi korisnik
Registriran2013-06-01
pl Atluck >> petak listopad 4 - 19:39
Kolejna nerwówka i kolejne zwycięstwo, teraz zakładając nawet porażkę z juvenią bo zwycięstwa w bezpośrednim pojedynku się nie spodziewam i ogólnie parę słabszych meczy można uwzględnić, to o chociażby baraże jestem spokojny ;)
pl Atluck
Korisnik
Registriran2013-05-29
pl Kot Harold