Észtország bajnoksága 16. évad [2]

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

U21 karikas (328)


ee Balthazor >> vasárnap december 17 - 09:52

U21 Champions Cupis edu jaoks peab ikka mitu hooaega tulema sul väga häid noori igale positsioonile. Muidu saad hea põlvkonna toel koduse karika kätte, ent järgmisel hooajal pole enamus neist enam u21 eas. Miski 6-7 hooaja pärast oled sa oma praeguse noorteseeriaga vist üsna rajalt maas. 

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> vasárnap december 17 - 15:22

Raisk. Poole rohkem pealelööke teeme(pole high risk) ja vastasel kehvem värku kes tõrjub 11st 8 ära kui minu oma ei saa midagi kätte. Kui saab 22 müün ta pangale rahulikult ära kui keegi ei taha.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> hétfő december 18 - 09:03
Noortekarikas mul ikka eriti hea loos sel hooajal :)
ee kivipea
Újonc
Regisztrált2014-05-10
ee onuelver >> hétfő december 18 - 21:43

Krt häving täiega- mõlemad klubid põrusid Champions Cupist välja. Ning nüüd kui noortekarikas kah mingeid missioonipunkte annab siis põrun välja esimeses ringis. Albaaniaoma kaotati kah ära osalejate vähesuse tõttu ja mingi pisiriikide karikas hoopis mille peaks võitma et edasi saada. Võimatu.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> kedd január 2 - 07:14

Pole tasemel värkut, pole ka tulemusi. Kuigi omal ajal olnud ka tasemel mängijaid postide vahel ja ikka nagu hammastega tolmuimeja ahmib sisse. 

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> kedd január 2 - 23:31

Ma ei saa enam esimesest raundistki edasi :D

ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> szerda január 3 - 19:59

Ega normaalses liigas ei saagi üks klubi koguaja noortekarikat võita sest ikka tuleb vahepeal kehvemate noorte perioode. Mul oli hiljuti 7 "noort" jutti kõik miski 15,20 ümber ehk sisuliselt 2 hooaja pealt pole mul ühtgi normaalset noort võtta. Miski 6 hooaja pärast pole mul sittagi siin karikas teha- hea kui trehvab esimene mäng mingi bot või Blue Lioni sugune noorte saastaja vastu kellest mu 18-19sed akadeemikud ehk jagu saavad. Kaks noort tuleb veel YC10 omad kuna teine luuakse 10s kuid ilmselt tuleb ära 11 ajal. 

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> hétfő január 8 - 07:42
Veenuse vv 10 tõrjet, minu oma 1.

Kull oli täiesti omaette klass finaalis.
ee kivipea
Újonc
Regisztrált2014-05-10
ee onuelver >> szombat február 17 - 15:21

Vähemalt saab mu nullründajate paar nüüd uhkeldada et on meie tulevase supervärku puuri sahistanud

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> péntek február 23 - 16:24

On saabunud vist tasumise tund?

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> péntek február 23 - 20:41

Rõõm näha et mu Albaania värske noortekarikas ei jää 36. hooaja pealt ainsaks tongue-out

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> csütörtök március 1 - 18:00

Ei jäänud jah, vanade Albaania karika said ju kah :) ning ma häbipleki maha pestud, et ainus klubi kes pole ametlikes mängudes Puka Cityt võitnud.

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> péntek március 2 - 13:44

Nu parem kaotada finaalis sulle kui esimestes ringides Haapsalule.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
fi Kiilikas >> péntek március 2 - 19:25, Szerkesztve péntek március 2 - 19:25

Parem on ikka Haapsalut võita :) Nii harva kui seda juhtubki.

fi Kiilikas
Újonc
Regisztrált2013-06-21
ee Balthazor >> szombat március 31 - 15:48, Szerkesztve vasárnap április 1 - 04:38

Champions Cupi avaringist õnnestus napilt läbi murda, ostetud värku võttis viimase pennu seerias ära. Õnnestub olla vähemasti Eesti tavatasemel. Väga kaugele selle rivistusega ei jõua, mullusest oli ju terve rida vananejaid. Palju sõltub ka loosist.

edit: ning selle hiinlase vastu pole võõrsil midagi teha, igas liinis ta üle.

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn