Észtország bajnoksága 39. évad [3.2]

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

Hooaeg 18 (51)


ee Balthazor >> csütörtök augusztus 20 - 20:05
1 punkt sul veel vaja ning asi lõplik :)
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> péntek augusztus 21 - 19:02
Eino mida suguühet??
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> szombat augusztus 22 - 06:33
Tuli lõpuks ära ikka.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> szombat augusztus 22 - 07:24
Et siis kõrgemale :)
ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee onuelver >> szombat augusztus 22 - 07:58
Pole nagu pääsu jah enam :D
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> vasárnap augusztus 30 - 17:55
Haha :D FC Tulejumal Sid on siia tekkinud. Eks see foorum sureb nüüd välja aga ehk järgmine hooaeg ärkab ellu jälle. Või siis esimese grupi oma.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> szerda szeptember 16 - 13:28
Hehee teil on Tartu-5 ju omaenda rekordi purustamise graafikus :D
FC Tartu #5 4 36 0 4 32 3 95
kui kunagi teises liigas mängis.
Ma olen vähemalt praeguseks seal rohkem väravaid löönud 9 mänguga ning 3 punkti ka olemas :D Mõne viigi ikka kuskilt saan juurde.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> szombat szeptember 26 - 17:24
Navi Vutiselts uusi mehi ei ostagi ja loodab nendega püsima jääda? Mul oli ka väiksem klassivahe kui eelmise tiimiga alustasin ja ikka kukkusin välja. Tal pole õieti varumehigi. Või on klubi liiga vaene lihtsalt?
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> vasárnap szeptember 27 - 10:02, Szerkesztve vasárnap szeptember 27 - 10:04
Mitmes päev juba pole käinud. Jama kui jälle üks ühepäevaliblikas vaid. Niigi on tasemevahe teise ja kolmanda vahel jube.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> vasárnap szeptember 27 - 13:25
Raha taha ei tohiks tal asi olla, olen temaga kirjavahetuses olnud ja talle mängijaid soovitanud. Tal oli üle 2,5 miljoni vist koguni ja olla teinud ka paarile-kolmele pakkumisi, aga järelikult siis ei võitnud ühtegi. Ju polnud õnne või proovis pakkuda nii vähe kui võimalik, kuid pakuti üle. Kogemusi tal selle mänguga varem pole rohkemat, kui et nägi seda kevadel, kui ta mul külas käis, mul arvutis. Praegu üleminekuakna mahamagamine pole kindlasti temast kuigi arukas, aga sel võivad mingid muud põhjused ka olla.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> vasárnap szeptember 27 - 16:05
Asi laheneb: ta tuleb varsti minu poole, kuna ta oma läpakas hetkel remondis. Katki jätta ta ei kavatse ning ega ma ei laseks ka.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> hétfő szeptember 28 - 03:37
Alla 4 tärni ründaja ei skoori siin liigas sittagi ning ei teinud seda juba minu ajal. Krediidiründaja on igatahes jube. Täitsa kasutu samm tutorialis. Nad võiks neid pisutki kohendada sest juba aasta eest olid mul nad vaid varumeheks ning siin on niigi muud mehed ka nõrgad kuid mees ikka pildile ei pääse.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> hétfő szeptember 28 - 18:17, Szerkesztve hétfő szeptember 28 - 18:23
Praeguse mängijate taseme juures on pea kõik krediidimängijad üsna kasutud, vaid 500-750c omast võib miskit tulla ja 1000c omast tulebki, kuid viimasele kui supermanile tuli vist päris kolossaalne summa raha, nii 50 miljonit, lisaks krediitidele maksta, kui õigesti mäletan. Säherdust raha pole mul iialgi korraga olnud ning lähimatel hooaegadel vist ka ei saa olema, kui ei võta just eesmärgiks selle kogumist ning ei osta 2 hooaega ühtki mängijat ega upgrade ehitisi. Sellist tüüpi vennad, kelle eest aasta tagasi 50 milli võis müügist saada, on praegu alla 20 milli väärt, kui pole just YC10 noor supertalent. Mingi hetk mõtlesin ka, et kogun ja teen mingi kõvema krediidivenna, ent praegu scout level 7, millega saaksin teha 500c tüübi, on see eelvaateski alati kehvem kui mu YC8 toodang ning ega 750c omadki noid palju edesta. Pigem leian turult sama raha eest paremaid ja talendikamaid noori. Ning 1000c kogumine ilma vip3-ta võtab ikka aega üksjagu. Mul on vip olnud eelmisest suvest peale üsna pidevalt, tase on kõikunud, aga kokku on mul praegu peale 1500 krediidi kogunenud.
Vähemalt on tal nüüd üks taktikaline käik rohkem, saaks seda meie hullu kah proovida, kui soovib. Küsimus saab olema selles, kuhu tsooni ta oma lööja mehe paigutab, tühje vendi väljakul pidada pole väga suurt mõtet. Sul oli vist algul sama seis, et üks ründaja tegi kogu töö ära, teine lõi hooaja peale nii 2 väravat, mis vähem kui su AM lõi, kolmas ei skoorinudki vist?
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> hétfő szeptember 28 - 18:46
Viitsid ka kirjutada:D
Ma ei leia oma transferide hulgast noid tolbajoobasid ülesse mitte, nii mõttetud et said vist vallandatud äkki.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> hétfő szeptember 28 - 19:37
Mul kummitaks nagu mingi läti nimi, Abramovs vms ning oleks veel nagu paremal äärel olnud. Too. kes üldse sul ei skoorinud. Aga võin ka eksida.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn