Észtország bajnoksága 52. évad

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

H72 (37)


ee Balthazor >> szombat április 8 - 10:07

Kosmose puhul pole väga arugi saada, et neil vaid 10* keeper on. Mu 20* saab ikka rohkem palle võrgust korjata, sest kaitse alamõõduline veel. 

Noortekarikal jäigi ehk Sarali jagu puudu, et Astorgast jagu saada. 

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> kedd április 11 - 20:40

Kuues karikafinaal siis. Esimene kord kui mingigi võiduvõimalus nagu oleks aga ju löön Tartu rekordi üle sellega mitu finaali tuleb enne kaotada kui üks ära tuleb.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> péntek április 14 - 08:42

Kui selle hooaja ehk veel üle elab, siis järgmist kindlasti mitte. Vanurid koolvad maha enne.

ee djdurex
Felhasználó
Regisztrált2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee Balthazor >> péntek április 14 - 20:19

Äkki juhtud Anomaaliat edestama? Aga vanakesi on sul jah terve rida, kel paremaks minna enam ei anna.

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> szombat április 15 - 04:18

Ning tund enne karikamängu on liigamäng mis mehed ära kurnab. Super! Board pistab kohe ruigama kui tahan põhimehi säästa mängus kust nagunii midagi tulekul pole. Idiootsus!

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> szombat április 15 - 05:27

Reaalses elus kui meeskond tahab panustada karikamängule, siis saadabki liigas teise koosseisu ja ehk annabki mängu ära. Mäletan et kui Premis mängisid Blackburn ja Blackpool mõlemad püsimajäämisvõitluses, siis ManU loovutas karikamängu eel kerged punktid Blackburnile kes tänu neile püsima jäigi ning polnud mingeid teemasid, et mõjutas otseselt olulisi kohti. Praegu ju mõju veel tühisem- liigamäng ülekaaluka liidri vastu, samas kui karikas finaal ja võimalus ajalugu teha ning esimene suur trofee võtta. Selle koha pealt väga juhm juhatus ikka :D 

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> vasárnap április 16 - 06:31

Õnne Puka!

ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> vasárnap április 16 - 17:57

Ükskord ju pidi see juhtuma :) selle puhuks tuleb kohe õlu ette võtta. Vähemalt sama hea meel tema üle nagu oleks ise võitnud. 

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> hétfő április 17 - 03:11

Aitäh no eks õnne pidi siin värkudega kõvasti olema ka.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> kedd április 18 - 20:03

Õnnitlused Puka !

ee plarts
Felhasználó
Regisztrált2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> csütörtök április 20 - 20:04

Praegu on juba naljakas vaadata, kuidas omal ajal polnud mul 40-50 punkti vahele kogudes lootustki 6. kohale ja nüüd võib selle saada mingi 30 punkti eest, millega on isegi viimaseks jäädud mitmel korral.

Praeguseks tundub, et mu noored on liigaga kohanenud vaikselt. Parimasse ikka peaks nad 4-5 hooaja pärast jõudma, eks siis näeb, kas see projekt end õigustas ning kuidas edasi jätkata.

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee djdurex >> vasárnap április 23 - 10:20

Oluliste mängude jaoks vigastused ka platsis! Nii võib lõpuks viimaseks ka kukkuda, kui võite enam ei tule. 

500 milli praeguste mängjate müügist küll vist kokku ei tule, aga vaatab. Kui väga puhtaks saaks müüa, ehk siis. 

ee djdurex
Felhasználó
Regisztrált2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> hétfő április 24 - 14:19

Lihtne ju. Vaatad mitme market value on sul 30M või rohkem ja nende arv korruta 23ga. Tuleb üle 500 või mitte pluss mõne eest võid ka rohkem saada kui panga raha. Ainult et pead siis kõrgemat sorti vipi hankima et jõuaksid maha müüa kõik. 

500 milli siis staadionist puudu? Too tundub kõige olulisem lüli olevat ent kui seejärel istud hulk aega botiliigas kas siis on mõtet ehitada enne kui tagasi oled meistrikas? Uuri Dünamo v Anomaalia publikut teises liigas sest sul popularity mu duublist nõrgem ning tollel ei õnnestu praegugi Albaanias statat täis saada. Algul oli mingid 128k kanti mul enamus mänge ja too praktiliselt ei õigusta end ära. Aga statat on vaja et kõrgemad FA YA ära toita.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> hétfő április 24 - 16:23

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2368716

mu kaitsja on mu parim assisti andja

ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee plarts >> kedd április 25 - 15:40

sama siin ;)

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-2340111

ee plarts
Felhasználó
Regisztrált2013-02-21
ee FC Veenus