Észtország bajnoksága 56. évad [2]

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

U21 karikas (328)


ee anarch37 >> péntek szeptember 12 - 19:29
Tulemuski sama :D mis mul Auguriga,ise olin kindel,et saan haleda koosa.
ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee Balthazor >> csütörtök szeptember 18 - 03:27
Oli ilmselt tagasimaksmise aeg üleminekumängu eest. Oleks vist ka liig olnud poolfinaali tahta oma noortesatsiga, kuid ajalooline moment oli nii lähedal.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> csütörtök szeptember 18 - 14:14
Joppas mul lihtsalt,selle hooaja noortesats mul eelmisest tunduvalt nõrgem..
ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee anarch37 >> szerda szeptember 24 - 18:35
U21 sai siis oma lõpu minugi jaoks,mudaliiga satsiga poolfinaali jõudmine oli suht kummaline kah,üllatavalt võrdseks kujunes ka viimane mäng,mille lõplik lahendus tuli kahjuks üleminutite väravast,vaikselt lootsin juba penaltisaaga kordust.
ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee Balthazor >> vasárnap november 9 - 07:20
Teist korda järjest u21 karika veerandfinaalis :D arvestades kui nõrk u21 sats mul on. Lihtsalt põhikoosseisu nooruslikkuse arvelt näpistab mõne vastase vahel ära pluss tänavune loosiõnn, eelmises ringis sain vist nõrgima võimaliku vastase. Auguri noored on tuntud juba, aga üritame vähemalt mõne pealelöögi saada ning ehk väravagi. Minugi põhiseitse teenivad oma xp-d rohkem 500 kaupa.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> vasárnap november 9 - 13:36, Szerkesztve vasárnap november 9 - 15:19
Ma sain reinhardist jagu isegi et teine poolaeg olid 1* poolkaitsjad :D

Eelmised hooajad olnud 3x tugevam sats koos olnud :D

nüüd läks küll päris pekki , punane ja penalt saada pole väga hea
ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> vasárnap november 9 - 15:34
Poolfinaal??? :O aga mis teha, see et värku on oluline, on juba tuntud tõde siin mängus.
Loodetavasti ei tehta siin seda hullu, et mudasats Champions League saadetakse :D siinne pläkk ei lähe küll kuhugi reitingusse, aga praegusest rivistusest 3 ei saa järgmisel hooajal siin sarjas enam mängida: värku, tugevam kaitsja ning üks ründaja.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> szombat november 15 - 16:58
Vähemalt jääb finaalipäeval peavalu ära, et keda kuhu mängu panna :D Natu tigedaks teeb, et alt vedas just see liin, mida pidasin tugevaimaks- värku.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> kedd december 16 - 21:51
Kui Posthuma oli turul kahemillise asking pricega ning ikka ei julgenud keegi isegi alla kaubelda, siis ta jääb meeskonda. Selle 2M eest ma ei saa ju nooremat asendust, kes mu Nõmmikut piisavalt edestaks ning põhi jaoks jääks too selgelt liiga lahjaks varuks. Parem pudeneda u21 karikast avaringis ning ehk jääda liigasse püsima kui u21 veerandfinaal otserelegatsiooniga, sest Hasquin teenib 5päevase vigastuse teise poole algul ja kolmetärnisel laotaks puur täis. Kui Nõmmik aga üllatab, võib paar ringi ehk läbida isegi.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> péntek december 19 - 16:53
Sai päris kiirelt läbi :D

Kõrgema asetuse viga et peab võõrsil mängima koguaeg
ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> péntek december 19 - 20:29
Arvasin et saan mingi 0-5 tappa hoopis.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> szombat december 20 - 07:45
Päris ränk mäng oli, aga mingi ime läbi õnnestus juhtvärav lüüa arvulises vähemuses olles. Vist oli Kassai kohtunikuks või see venelane, kes kunagi Hollandi-Portugali mängu vilistas(kuigi tolles mängus oli minu meelest pea iga kaart põhjendatud).
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> csütörtök december 25 - 05:40
Seekord sai siis n-ö õigel ajal lõpetatud, kus meeskonna tase tegelikult on. Kolmas hooaeg järjest 8 hulka olnuks liig.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> hétfő január 5 - 03:40
See nüüd küll suht üllatav,ehk õnnestub finaaligi kobistada....
ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee anarch37 >> kedd január 6 - 20:51
Masendav mäng Torniga.... Draama kuubis :(
ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26