Észtország bajnoksága 56. évad [2]

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

Hooaeg 35 (61)


ee anarch37 >> csütörtök december 21 - 10:03

Väravavahile longshots ja ei hakka aega palliveeretamisega raiskamagi :D

ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee onuelver >> szombat december 23 - 18:45

Nisukese esitusega nagu täna on homme ühte rämedat pakki oodata. Ju on see suur kukkumine tulemas juba teine veerand.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> hétfő december 25 - 14:00

Täpselt nagu oligi arvata. 14 pasahunnikut väljakul. Õnneks mitte minu koduväljakul.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> kedd december 26 - 19:00

Tuleb jälle pool meeskonda müüki panna neid pasakotte. Nendega ei pääse ma siit ka kuhugi. Iga hooaeg peab mingi ekstrasitt veerand vähemalt olema. 

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> kedd december 26 - 20:43

Ning siis ära imesta, et su meeskonnast pole Meistriliiga kandidaati enne 45. hooaega. Sa ei lase ju ühelgi koosseisul selleks piisavalt küpseks saadagi. Praeguse rivistuse paar imetulemust on seotud 2-3 tippmängija tippvormiga, mis ei kesta tervet hooaega. Tervikuna pole su rivistuse koht parem kui 5.-7. Kui tuleb midagi paremat, on see sinu managerial skillsi arvelt, aga ei saa jääda lootma ainult sellele. Neid lihtsalt ei jätku terveks hooajaks sel tasemel. Kolmanda liiga tasemel meestega ei tule isegi sina Meistrikasse, ole kui andekas tahes. Kui see oleks nii, et igaüks võiks sinu klubi tuua Meistrikasse, siis oleks Anarch, PoS ja Torni seal juba mitmeid hooaegu. Ilma Laituri, Marroro ja Abduta oleks su koht konkureerida Navi, Mähe ja Reinhardiga püsimajäämise eest. 

Kui ma su võimetesse poleks uskunud, siis ma poleks omal ajal näinud öö otsa vaeva sinu tagasi meelitamisega. Neid managere, keda väidetakse olema võimeline ka väga lahja rivistusega headeks tulemusteks, on vähe, kuid sul on nende seas kindel koht olemas koos vastava mainega. Selles koondisepõlvkonnas, kes tõi ära esimese võidu MM-ilt, olid paljud just sinu poolt koondisse toodud mängijad, kuigi säravaid talente oli seal vähe. 

ANNA OMA NOORTELE AEGA, NEIL JÄÄB VEEL KÕVASTI PUUDU MEISTRILIIGAST, AGA NENDEGA ON KORD VÕIMALIK SINNA JÕUDA! 

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> kedd december 26 - 21:01

Unistada ju võid aga homme saavad nad Red Bulli käest ka kotid taha. 

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> péntek december 29 - 18:58

Tuleb ikka mõni süldipüks müüki panna. Muidu hakkavad kõik arvama et nii ongi normaalne lödiseda.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> szerda január 3 - 20:01

Täitsa piixus värk- jään Mähele alla juba ka statistiliselt mitte ainult halva õnnega. 

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee tonis >> csütörtök január 4 - 06:35

Ilma Veenuseta oleks karikas täitsa huvitav. Ainuke kellel veel võimalik kõrgliiga au päästa.

ee tonis
Felhasználó
Regisztrált2015-02-22
ee Balthazor >> csütörtök január 4 - 11:54

Ning siis poleks mul tänavu enam üldse millegi nimel pingutada, praegu veel 6. koht kaugel ees udus paistab. Kõige piinlikum on olla esimene langeja meeskonna vastu, kes kaotab Gnu-le.

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> szombat január 6 - 13:58
Ma ei tea, kas peaks olema pahane, et see bullshit viikide rida ei lõpegi ära, või hoopis õnnelik et need pole kaotused olnud :-) RS oskab ikka n**sida kui vaja on. Kuuluta veel foorumis hooaja lõpu punktid välja. Tõnise omad läksid suht täppi küll vist, praeguse seisuga on plussis isegi :-)
ee kivipea
Újonc
Regisztrált2014-05-10
ee onuelver >> szombat január 6 - 14:36

Praegu võid veel jah 87 kokku saada kui 16 viimast mängu kõik võidad. Aga hull seeria tõesti kui sees viigid nii Red Bulli, Navi kui üle mitme hooaja ka minuga. Haapsalut nüüd mõnda aega vist siia ei satu ning Piece Of Shit läheb vist ka ülesse. Hakka või järgmisel hooajal playoffide peale mõtlema.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> vasárnap január 7 - 08:17
Viik sinuga võõrsil ei olnudki üllatus, kuna scout näitas seda ette ka.

Aga vahet pole, virisemine aitas sest tuli kohe kobin võit B-koosseisuga võõrsil Torni vastu :-)
ee kivipea
Újonc
Regisztrált2014-05-10
ee anarch37 >> vasárnap január 7 - 08:42

Minu seeria veel mannetum...

ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee tonis >> vasárnap január 7 - 21:15

Krt ei tea kas kunagi üldse reservi ta kodus võitnud :S Järjekordne kaotus, karika sellises faasis eriti valus. Edu finaalis ja too võit 2liiga tiimile :D

ee tonis
Felhasználó
Regisztrált2015-02-22