Észtország bajnoksága 56. évad [2]

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

Hooaeg 16 (70)


ee Balthazor >> vasárnap április 12 - 15:09
Neegril peab ikka peremees(playmaker) platsil olema, muidu ei oska ühtki asjalikku ligutust teha ilma käsuta. Ning sellist peata kanade siblimist näen vist veel terve nädala, kuigi kuidas mullu osati mängida, kui platsil olid pooled reservimehed? Päris jube mõelda, kui see kõik leidnuks aset aste kõrgemal, kus kõik KaKast tugevamad.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> hétfő április 13 - 06:29
Kõva noor tuli...http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-914266
ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee Balthazor >> hétfő április 13 - 14:28
Ainus häda on vanusega. 2 powerit juurde andes võiks tast korraliku playmakeri saada. Mu ideaalses vanuses saadud poolik on 10 päeva noorem ja passinguga 2,2, kuid halvemate isikuomadustega ning ühel hetkel saab sinu oma ta kiirema arengu tõttu kätte, TC-de võrdsustumiseni on veel mõne päeva tal too eelis kah.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
jm Haile Selassie I >> hétfő április 13 - 15:56, Szerkesztve hétfő április 13 - 16:01
Muidugi äärmiselt tore, et Torni ei suutnud täna ühtegi lööki kirja saada, aga no poisid eesotsas võiksid ise ka mõne kunagi ära lüüa..
jm Haile Selassie I
Felhasználó
Regisztrált2013-03-17
ee Balthazor >> hétfő április 13 - 18:05
Ning ma tunamullu veel imestasin, et kuidas su Alcal Rodriguez Meistrikas nii korralikult koos ühe teise vennaga skoorisid. Mõlemad olid mu Minlibajevist kehvemad, aga skoorisid kumbki rohkem. Rünne on vist see positsioon, kus noorus kasuks ei tule- mullu 16 kolli löönud Sagna lõi täna alles esimese liigavärava ning mullu 9 skoorinud Viskus pole veel jalga valgeks saanud.
TC valmimine annab vaikselt juba tunda: mõne päeva jooksul juba teine põhimehe vigastus, õnneks mitte nii pikk.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> hétfő április 13 - 19:09
oot Viskus sul oli see loom kes noortekarikas mulle ära ehitas...
ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee Balthazor >> kedd április 14 - 14:56
Liigatasemel on nad veel liiga ebaküpsed. Ning ilma 2 olulise mängijata ei suudeta isegi momente tekitada, nagu tänasest näha oli. Asenduskaitsja tekitas veel pennu, mis oli vastaste ainus tõsisem võimalus. Selle koosseisuga pole mul seal kõrgemal lähematel hooaegadelgi midagi teha.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> csütörtök április 16 - 16:40
Mullu oli sul kõvasti tegemist et liigavõitu vältida ning nüüd juba viiendaks kukkunud? Miskit on sul ikka väga perses, müüsid ju üheainsa põhimehe maha.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> csütörtök április 16 - 17:59
Mul meeskonna aju on juba tükk aega vigastusega audis ning keegi kogu aeg veel kõrvalt vigane. Aga tabel on samas väga tihe, esiviisik mõne punkti sees, liidergi pole kaugel. Sul näeb liiga hõredam välja, kuigi viisik on ka eraldunud omaette.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> péntek április 17 - 19:18
Veel enam, 6ndaks juba, kuid samas vaid 3 punkti liidrist. Kui samas tempos langeda, jõuaks tagumisse kolmikussegi langeda :D
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> hétfő április 20 - 17:55
Amouyal on oma tuntud headuses tagasi! 2 söötu pluss värav. 20. minuti paiku näitasid hiinlased vist pisut kung-fud, pall käis mitu korda ühelt teisele kuni kohtunik minu oma tehnikat paremaks hindas :D
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> szombat április 25 - 04:34
Tänane liigamäng saab küll karikamängu nimel ohverdatud, võimalik et tuleb kellelgi liigadebüüt isegi.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> szombat április 25 - 07:43
Millega need O ja Torni nii teistele alla jäävad et ka väljakukkumistsoonis on? Nemad olid kolmandas peajagu kõigist üle, siin aga saavad tappa. Mul veel Tööjõureservi tasemenigi tükk maad ning kui tahan kunagi ise teise püsima jääda siis pean Tornist ja Ost veel tükk maad kõvem olema. Suht lootusetu värk ju.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> szombat április 25 - 10:26
Neil kolmel on teistest nõrgemad värkud ning FC O kaitse on ka veidi nõrgem. Torni võiks olla kõrgemal tabelis, aga tal on palju viike ning väga vähe võite. Tegemist on ka kahe noorima koosseisuga. Hetkeanalüüs on eelkõige tehtud hooaja algul tärnide järgi, kuid loevad ka taktikad jms. Samas ainult tärnide järgi peaks Aashole olema tugevam kui Chargers, kuid üks juhib Meistrikat ning teine pole aste madalamal saanud vist liidrikohal ollagi veel. Ning suht heade tärnide taga võib olla nii ühtlaselt tugev, kuid säravate tähtedeta meeskond kui ka muidu keskpäraste meestega, ent paaril võtmepositsioonil superstaaridega sats. Too viimane kipub jõudma kõrgemale, kuigi võib mõnedes mängudes ka totaalselt hävida, kui keegi staaridest puudu.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> szombat április 25 - 15:58, Szerkesztve szombat április 25 - 16:14
Poolfinaal, kurat!
Finaališansid on umbes 1/6 ehk kui juhtub vastaseks FC Pusa, oleks ehk 50-50. Veenus ja Augur on pisut liiga kõvad pähklid, ent kui neil saab DM või DCB punase või mõni võtmemängija teise poolaja algul pärast 3 vahetust vigastada, tuleks mingi variant kõne alla. Augur teist karikat järjest sama reha otsa ikka ei astuks ning Veenus ongi rohkem stabiilse karikatiimi mainega, tunamullu sain ainsana just neilt 3 kaotust.
Nii et siis 13. klubi, kel õnnestunud poolfinaali jõuda.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn