Észtország bajnoksága 56. évad [2]

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

Hooaeg 16 (70)


ee onuelver >> szombat május 9 - 02:05
Ning palju punkte sa oled kaotanud nende noorte värkude tõttu? Pidanuks Kaasiku välja laenama või varakult noortekas mängitama rohkem.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> szombat május 9 - 09:19
Oled ise hädas oma rootslasega, et kehv laen, kuid vaata Kaasikut ja ütle, mis meeskond laenaks teda ESIvahiks? Sina kindlasti mitte, isegi mitte mõttega, et aitad sõpra, sest ta su hunnistki nõrgem. Heal juhul mõni bot, kuid Eestis on enamusel bottidel ka paremad värkud. Gizaw ning tänavu ka Virgo on aga sattunud lolli manageri otsa(sama muide), kes ei saanud aru isegi, kui talle mängu põhimõtteid seletasin. Hetkel mõtlen, kas üldse kedagi välja laenan.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> vasárnap május 10 - 09:04
Minu noored on veel nii sitad et neid ei taha keegi peale mõne boti. Ma hoian ka meeskonna minimaalse- põhimehed pluss niipalju u21 omi et saan igaks mänguks max kooseisu välja panna. Hooaja peale tuleb neid ju juurde. Paari-kolme kehvema müügiraha eest ostan kellegi talendikama jne.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> vasárnap május 10 - 15:41
Viimase vooru eel veel seis põnevamaks läinud :D
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> vasárnap május 10 - 19:35
Täna sai aasta sellest, kui ma Kohtla-Järve #3 nimelist meeskonda juhendama asusin. Selle puhul jookseb homme murule retro-koosseis, kus arvatavasti viimase liigamängu mängivad 4.4 liiga veteranid Reigo Lätt, Mihkel Kurgjärv, Olle Ustal ja Enri Terras. Ootan võitluslikku mängu :)
ee kivipea
Újonc
Regisztrált2014-05-10
ee Balthazor >> hétfő május 11 - 03:30
Mul pidas kõige vintskem algmeestest vastu 9 kuud, kuid siis oli algne tähtmängija jäänud ka klubi nõrgimaks ning pidin ta ära müüma.
Õhtul siis olen sundseisus, et üles minekuks pean võitma. Näis, mis saama hakkab.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> hétfő május 11 - 18:48
No selline tabavus meenutab tõesti tunamulluse algust :D pole siis ime, et mul üles asja pole. Nüüd siis veel 2 mängu sama vastasega ja siis selgub, mis edasi saab. Meeskonna tuumikul hakkab juba kriitiline iga kätte jõudma.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> kedd május 12 - 08:12
Sõltuvalt millised mängumootori muudatused tulevad, siis ka meeskonnad võivad paigutuda natuke ümber jälle järgmisel hooajal. Igas liinis suuremate tärnide ja põhiskilliga meestega meeskonnad võivad ennast arvatavasti natuke kindlamalt tunda. Ja need, kellele meeldib kolme kaitsjaga mängida. Seda juhul, kui kaitse ja keskväli rohkem balanssi lähevad.
ee kivipea
Újonc
Regisztrált2014-05-10
ee Balthazor >> kedd május 12 - 16:55
Mu 11. hooajalõpp seitsmendate playoffidega :D
Seda, et Blue Lion kord liigas tippu jõuab, ennustati juba mõne hooaja eest, kui nad vist veel kolmandas mängisid. Üllatajateks negatiivse poole pealt oleksid eelkõige Aashole oma konkurentsitult võimsaima koosseisuga, millest ei piisanud aga isegi playoffideks, ning Torni, kel ka noor lootustandev koosseis paistab, vist jäi asi eeskätt värku taha. Anomaalia veteranide vajumine ei üllatanud.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> kedd május 12 - 18:59
Lõpeta nüüd oma naljad kurat või jäädki siia istuma kuni kord kolmandasse kukud. Mul hakab veel piinlik niimoodi kui sa siin kaua värised ega julge ülesse minna :D Kaka ju oli paar hooaega tagasi kolmandas ning nüüd sul juba järel.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> szerda május 13 - 03:41
Oh vittu tõusin kogemata üles haapsalu teeeas kotti ma olin veidi eemal ka
ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee kivipea >> szerda május 13 - 07:45
onuelver, see kaka on siiski pikalt kõrgemal tasemel mänginud meeskond. Vaata ta transfereid, praegune omanik on noortekooli produkte mitmekümne milli eest välja pumbanud, kõik eelmise omaniku töö vili. Kõige kõvemad mehed on ka eelmise omaniku hangitud. Kolmandasse ta kukkus just siis kui omanik ära oli kadunud.

Mitte et su mõte oluliselt muutuks, aga mingit imet ta ei ole teinud paari hooajaga :-)
ee kivipea
Újonc
Regisztrált2014-05-10
ee Balthazor >> szerda május 13 - 13:53, Szerkesztve szerda május 13 - 13:56
Kaka eelkäija oli The Great Chelsea, kelle viimane hooaeg Meistrikas oli täpselt nagu minugi viimane: kohutav algus, lõpus tugev kuid hilinenud lõpuspurt (tal jäi 9. kohast veel vähem puudu kui mul). Järgmisel hooajal oli omanik läinud Inglismaale, kus netti enam ei pääsenud ja tiim vajus teise liiga playoffidele, kaotades seal Anarchile. Enne seda oli ta minust igal hooajal eespool lõpetanud ning tema vastu oli mu pikim võiduta püsimise seeria üldse, miski 13 mängu umbes ja see katkeski tol hooajal vist, kui ta kolmandasse langes. Seda koosseisuga, millega oleks peaaegu hooaeg varem Meistrikasse püsima jäänud. Ma olen tast mööda pääsenud seega just tänu tollele juhita oldud hooajale, mis muuhulgas hävitas meie koondise ühe lootustandvaima värkutalendi üldse. Ning ta oli kolmas juba mullu, hoides end samamoodi liigas tagasi nagu minagi, mängisin juba siis temaga playoffe.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> szerda május 13 - 18:16
Positsioon homseks pole just kõige kindlam, kuid pisike edumaa siiski on. Vastaselgi on mõelda, kuidas mängu avada, täna õnnestus nad üsna maha suruda.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> csütörtök május 14 - 14:48
Pääsemine järgmisse ringi üle noatera. Ei kujuta ette, et sellise esitusega ma suudaks Kickerzit ohustada :D aga mine tea.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn