Észtország bajnoksága 56. évad [2]

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

Hooaeg 16 (70)


ee onuelver >> péntek május 15 - 16:56
Järelikult sul siis viimane aeg ülesse liikuda või ei anta järgmine hooaeg sulle enam sedagi võimalust kui Kaka oma müügirahad otsustab laiaks lüüa ja mõned hullud vennad ostab. Ning miks sa ühtki kobedat laenu ei võta nagu Kickerzil on? Kunagi sul ju olid. Tal on staarid vanemad kui sul, seega võiks sul olla täitsa head võimalused ja kindlasti esineksid üleval paremini kui tema. Blue Lioni põhimehed on ka veits vanemad ning tal pole pingimehi piisavalt.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> szombat május 16 - 03:03
Mul meeskond juba selline, et sobivaid laene on turul üksikuid, kellest mulle miskit kasu oleks ning nende peale käib metsik pakkumine. Paaril viimasel hooajal pole ma enam ühtki laenu kätte saanud.
Noorus üksi ei tähenda midagi- siis peaks sina hoopis Meistriliiga kohta nõudma :D ning meenuta FC Torni hooaega. Loomulikult lähen täna-homme üritama edasipääsu, mäng näitab, kas see õnnestub. Mina vähemasti üritan...(tead väga hästi, millele vihjan).
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> szombat május 16 - 10:52
Mu väravavaht läks Alzeeriasse treeneriks:

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/team-2416/facilities
ee kivipea
Újonc
Regisztrált2014-05-10
ee Balthazor >> szombat május 16 - 18:05
Numbriliselt pole tulemus üldse paha (kuigi viik võõrsil oli ka mullu), mängupilt oli üsna kole ja närvilised olid mõlema meeskonna mängijad, kuid värske esiründaja 2 päeva 7 tunnine vigastus, mille sain 1 päeva ja 6 tunnile, tõmbab vist Meistriliigale kriipsu peale. Tuleb vist kogu olemasolev raha paigutada mingi vanema pommitaja alla ning loota, et veidi hiljem teda müües ei kanna kahjumit rohkem kui miljon, mille kõrgemal teeniks piletituluga tagasi. Korra olen pisut sarnast avantüüri proovinud ja see ei aidanud siis. Sagna+Viskus pole aga duo, kellega Meistriliigat rünnata, täna oli see päris hästi näha.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> szombat május 16 - 20:03
Pliiz võida ometi see homne mäng! Äkki saad kellegi laenule ja siis laenad kellegi noortest välja?
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> vasárnap május 17 - 15:49, Szerkesztve vasárnap május 17 - 18:17
Nii tippklassi laene on 1) üldse vähe ja 2) nad on kõik kuskil eelmises klubis laenul. Mõne Viskuse tasemel mehe leiaks ehk vaevu, paremaid mitte. Ehk koduväljak avitab nagu karikamängudes? Hoian ka turul silma peal. Ära siis väga kurvasta, kui ei õnnestu- päris läbikukkunud hooaeg see mul siiski pole.


edit: aga näe, ära tõin! Tee järgmisel hooajal sama :D
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> vasárnap május 17 - 18:23
Vaatasin ka naljapärast seda mängu ja tundus suht ühepoolne, kuigi statistika seda ei näita võibolla. Võibolla oli ka juhus, et Isarre-Niit paar ühtegi ära ei löönud. Igatahes nr 22 äärekaitse oli küll väga uimane ja lõpuks tuli sealt ka 3-0 kirstunael ära.
ee kivipea
Újonc
Regisztrált2014-05-10
ee Balthazor >> vasárnap május 17 - 19:11, Szerkesztve vasárnap május 17 - 19:12
Kickerzil sai vasakkaitsja eile viga ning too nr 22 oli juba vana ja väsinud mees, kelle vastas kuldsete keradega (scoring+speed) neeger. Vahest õigustas mu kaitsjate kohavahetus: kuna Kickerz kasutab kogu aeg LF, panin paremkaitsesse Longeserre, kes isegi oma maa koondise eest esines tänavu, ning vähemkogenuma Glasseri keskkaitsesse. Et kui eksib, siis Volk või Scifo suudaks veel ära lappida.
Statistika poolest oli ülekaal jah minimaalne: löögid 11:10, täpsed 5:3. Ju miski siis luges.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> vasárnap május 17 - 20:33
Ma ju kogu aeg räägin seda et sinu koht on Meistrikas! Kuula vahel targemat inimest ka :D Too et sa välja kukkusid eelmine kord oli mängumootori viga mida Torres kogu aeg kuulutas ja niipea kui too korda tehti hakkasid võitma pea kõiki. Ei mäleta enam kas pärast toda kaotasid ühe mängu või mitte ühtki.
ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> hétfő május 18 - 04:16
Oh sind küll :D poja :D
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn