Észtország bajnoksága 59. évad

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

H49 (35)


ee onuelver >> kedd január 14 - 14:49

Järgmine hooaeg saavad teised ka Veenuse rollis aegajalt olla. Mu värkud nii sitad et hiljutine kui ka uus bot ja Anomaalia 7* nagad taovad ka puuri täis. Vaatasin juba viimases aknas et vähegi norm värku maksab terve varanduse. Liwei pole enam asjaks ning Antoshin ei küüni ikka veel meistrika tasemeni. Arvestades et tüüp on juba 26 siis ta ilmselt ei jõuagi. Mõtleb juba et kas ongi mõtet uusi mängijaid otsida ja raha raisata kui lõpuks ikka välja kukud.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> kedd január 14 - 16:45

Keeper asjalik alles 35a :D

ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> kedd január 14 - 21:05

Ma ütleks, et Puka rivistuse tippaeg võiks olla umbes 3 hooaja pärast, kui rida põhimängijaid oma tippu jõuavad. Kardetavasti ei mängi nad vist enam siis selles klubis, kui järgmisel hooajal ei juhtu püsima jääma.  

Värku kõrval oleks teine reservikoht poolkaitse, teist Kuuske oleks vaja ning DM ehk keegi noorem, aga sinna võib ka mõne keskkaitsja sokutada. Natuke sarnane seis minuga, et on augukoht ja noored ei saa päris valmis tolleks hetkeks veel. 

Ründes kukub ansamblist välja Vysheslavtsev, kes oleks ehk mõistlik ära müüa, sest Sirel läheb tast mööda. Pääsevad ka järgmised noored põhisse kiiremini.

Kusjuures väljakumängijate poolest sa mulle palju alla ei jäägi, väravavaht on mul 3,5 tärni kõvem. Aga 10 hooaja pärast peaks Antoshin olema praegusest Yasuist parem. Vool ja Kushov võiks siis hakata tegijad olema ning veel mõnigi praegune juunior võiks siis oma tipus olla. Pakun, et siis võid minust liigas vabalt eespool lõpetada, kuna mul pole YA3 noori veel. Aga ma olengi loomult selline tasakesi nikerdaja, kes aeg-ajalt paar korralikumat hooaega teeb ning siis jälle 6.-8. kohtadel redutab. Meistritiitliks peavad mõned kõvemad eest ilmselt loobuma enne ning eurokarikaid ma ei loodagi. Homsega peaks mu tänavune luigelaul ka läbi saama ning Tartu või Alkohoolikud mu lõpuks kinni püüdma.

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> szerda január 15 - 14:36

Arvestad ikka sellega et teised arenevad ka vahepeal edasi? Paljudel on juba paremad akadeemiad kui mul. Ma ei saa enne järgmise akadeemia uuendusega alustada kui stata on käes. Sinna läheb mul dajooba aega. Vahepeal pean siis muuseumi tiksutama.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> szerda január 15 - 18:23

Üks akadeemiate ideid oligi neelata raha. Ütled ju isegi, et oma 1+3 juures 120K staadioniga ei tule kuidagi kasumit. Isegi 200K staadioni puhul olla point, et 5+5 akadeemiad jooksutavad juba kahjumisse, seega ei saa väga pidada täiesti valmis klubisid. Kui veel kasvatada nood imelapsed seal mängijateks, peaks idee poolest kindel miinus jooksma. Väidetakse, et väga kõrge muuseum toovat piisavalt sisse. Minu tugevam külg pole kunagi majandus olnud.

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> szerda január 15 - 19:41, Szerkesztve szerda január 15 - 19:42

Suht FA4 ja YA4 on max , edasi keeruline ,alati tipus olema ja müükidelt teenima , võib jube igavaks minna

Mul nagu FA4ga juba ei tuleks üldse raha peale :D Terve hooajaga 40 mil saand , 8 milli päevas miinust

ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> szombat január 18 - 21:58

Mdv? alles olid 7 punkti Tartust ees??

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> vasárnap január 19 - 19:08

Enne toda olin just mänginud kolme tagumise klubiga, sellest vahe tekkiski. Nüüd olid mul kolm vastast eesotsast, neist kodus vaid Kosmosega, kes tänavu Veenust piirab ja Tartul need kolm sabaosast, keda ka tema võitis. Selline jõnks on mul temaga igas ringis olnud, sest juhtumisi kalendris just sellised pundid järjest sattunud. Kõik täiesti loogiline. 

Kui ta Kosmose, Pusa ja Reinhardi käest mõned punktid võtab, ongi tõestanud, milles minust tugevam on. Minu viimane võimalus oleks Haapsalut võita, millele ei saa kindel olla. 

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> vasárnap január 19 - 20:58

Nüüd on see sul vist läinud kui sa just Veenust võita ei kavatse.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> hétfő január 20 - 04:49

Ega ma selle pärast küll põe, meeskond pole ju reaalselt euroküps. Pole vaja järjekordset nulli mul tuua.

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> kedd január 21 - 14:46

Mingi pooliku pead sisse ostma , korralik kriis keskväljal sul

ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> kedd január 21 - 19:07

Dill seal augutäitena mul ongi :D mõne hooaja pärast hakkab üks paljudest Tammlehtedest seal lammutama vaikselt. 

Paari nädala pärast FA2 valmis, siis tuleb vist mõningane paus. Arvel hetkel veidi üle 300 miljoni, saab ehk turul ringi vaadata.

ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> péntek január 24 - 15:00, Szerkesztve péntek január 24 - 15:00

TC4 on päris kallis :D Hooaja peale kokku suht tasa arveldus :D

Varsti äkki palgad ka tõusevad :D

Total in (+€ 1 024 494)

Total out (+€ 9 637 958)

ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> szombat január 25 - 13:50

Mul hetkel valida 28a 7 blockinguga ja 35a 7,38 blockinguga vennad kumbgi 150M kanti või 30a 7,63 blocking üle 350 M. Viimane on rikkurite meelest muidugi parim aga mitu hooaega kauem pean siis statat ootama....või ajan oma 6,7 kanti juustudega läbi ja kukun kindlalt tagasi? Koos hetkel 674M arvel.

ee onuelver
Felhasználó
Regisztrált2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> vasárnap január 26 - 06:27

28a parem vast , alla kukud nagunii aga siis 2 hooaja pärast äkki stabiilselt üleval , hetke keeperi saad ka maha müüa

ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa