Észtország bajnoksága 59. évad [2]

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

Hooaeg 11 (91)


ee Balthazor >> vasárnap augusztus 24 - 09:53
Ja saigi hooajalõpp ise täiega persse keeratud :D 5 viimases mängus sai kõigis 1:0 juhtima mindud ning tulemuseks 4 viiki ja 1 kaotus. On mu meestel tõesti liiga viletsaim endurance? Vähemasti on 48 punkti ja nullbalanss vist rekordtulemus, millega playoffidele jääda või isegi välja kukkuda.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> vasárnap augusztus 24 - 10:20
Kurb, et nii suure punktisummaga peab langema, kuid olen õnnelik et seekord pääsesin play-offist. Sõprusmängud siis ka automaatselt kokku lepitud. Kui neist ilma jääd, siis läheb ka veids EXPi kaotsi.

Batlha, kivi kotti sulle play-offis. Loodame et jääd püsima ;)
ee Kaarel
Felhasználó
Regisztrált2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> vasárnap augusztus 24 - 11:11
Pean siis ajalugu muutma- olen oma karjääri senised 3 playoffi duelli kaotanud, kuigi kahes viimases ma ka ei üritanud väga võita, sest tollase koosseisuga oleks Meistrikas olnud tegemist et 10 punkti kätte saada. Ainult esimese, pooliku hooaja lõpus oli tahtmine püsima jääda, kuid teises mängus rikkus Ferduel kõik ära, nagu tegi ta siin liigas palju pahandust ka 8. hooajal. Nüüd on ta 2 viimase hooajaga 3. ja 4. liigas 42 mängu jooksul skoorinud kokku tubli 1 korra. :D
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> vasárnap augusztus 24 - 18:25
Osta mu ründaja kähku ära enne playoffi :D
ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> vasárnap augusztus 24 - 20:41
Ründajaid mul on niigi piisavalt, oleks poolik või kaitsja, kaaluks tõsiselt. Mu kolmel ründajal kellest 2 päris omad, on parem scoring. Taktika poolest on ta jah minu omadest üle, toda olen suht jaopärast poetanud neile.
Playoffides oleks jah kindlasti eelistanud näha Haapsalut või Viljandit, nondega on mul suht hea bilanss. Anarchiga on olnud seinast seina mänge, pigem loto ning praeguse saamatuse pealt ei saa olla kindel, kas Narvagi poleks üle jõu käiv. Viimased mängud on tekitanud juba kerge 1:0-seisu foobia :D kuid kui kodus 1:1 ja võõrsil 2:2 teeks, jääksin ka püsima. Aga looda sa.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> vasárnap augusztus 24 - 21:35
poolikust lähevad mul paar 3 tärnist noort ja üks kergelt parem vennike on maybe all , kindel ei ole veel

hind tal suht krõbe küll

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-509311

ja sarnaseid mehi läheb veel


http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-607572


kaitsjatest on võimalik et 1-2 5 tärnist viskan müüki :)
ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> péntek augusztus 29 - 17:04
Grrr...täna lõuna ajal oli pisut äikest. Eelmine äike viis voolu ning mitu tõenäolist punkti. Näis, kas tegemist mingi endega. Homme saab otsustada siis edasiste transferide suundumuse. Tänavused transferid on kuidagi kergelt tulnud kätte, mõni hooaeg kulutad üle 10 krediidi ostu kohta, hetkel veel see suhtarv 1, kuid kindlasti see kasvab.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> péntek augusztus 29 - 18:23
Heh, järgmisel hooajal saab vähemasti püüda achievementi ehk kohta esikolmikus III liigas :D ning ei pea sõdima laenude pärast. Homse mängu alguseks pole mul 6 meest fully fit-id. Isegi koduväljakul high risk shootinguga lastakse vastasel domineerida- siis peab viigiga rahul olema. Ning uus poolik oli kohutav oma pallikaotustega- vist 2 palli suutiski edasi ründajaile saata. Rumeenlane tegi ära selle, mida match reportid loitsisid talle siis, kui olin ta just ostnud: tollal 2 mängul järjest pakuti talle kõigis 5 mängus kaarti, millele järgnes penalti. Olen vist Eestis teine manager peale FC Viljandi, kes Meistriliiga meeskonna tüürinud kolmandasse liigasse. Jääb muidugi võimalus teha järgmisel hooajal ajalugu, kui suudaks tagasi tõusta, sest seni pole ükski playoffidega League 2-st langenu suutnud otsekohe naasta, see on ikka 2-3 hooaega võtnud.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> szombat augusztus 30 - 05:04
Hakka või uskuma Globalis räägitavat varjatud erioskuste teemat...Hasquin on liigamängudeski paar pennut ära võtnud, kuigi vastavat erioskust pole talle treenitud. Nüüd võtab 3 tk järjest ära ning päästab väljalangemisest. Minlibajev on varemgi penaltitel eksinud.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> szombat augusztus 30 - 07:53
Jep....Õnnitlused,mu ründekolmik ei realiseerinud ühtegi penaltit,ühe õnnetu sahistas kaitsemängija.Väga võrdsed mängud olid,mõlemas juhtima,aga...
ee anarch37
Felhasználó
Regisztrált2013-05-26
ee Balthazor >> szombat augusztus 30 - 19:58
Hooaja lõpul siis 7 viimasest võistlusmängust 6 viiki ja 1 kaotus. Nuputamist jagub, kuidas koosseisu parandada, et uus hooaeg veel hullemini ei lõpeks, kuna vähemalt esimeses kahes mängus mu suur lootus hiilgas vaid praagiga. Pole ka seda krabisevat nii laialt käes.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> szombat augusztus 30 - 20:40
sul ju liigasse bot tulekul kellest ettepoole jääda :D pead ainult 1 venda veel edestama


Siis tee endale ntx see vend playmakeriks :

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-535296

ja anna talle tacticut ja vaata kuidas mees AM pealt assiste annab :)


muidugi sul meeskonnas teisi auke palju mida raske täita
ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> vasárnap augusztus 31 - 12:16
Nihukesed plaanid mul selle vennaga on küll, et temast playmaker teha.
Krt, miks mulle tundub, et viimasel ajal on järjest raskem soetada endale sobivaid mängijaid? Neid on lihtsalt vähe turul. Keda tahaks, sellele ei hakka tihti rahakott peale, ei tahaks minna väga seda teed, et kogun karja 30le liginevaid kuuetärniseid. Kui hankida mõni noorem talent, peab siin liigas leppima punktide ohverdamisega.
ee Balthazor
Felhasználó
Regisztrált2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> vasárnap augusztus 31 - 15:22
Sain täitsa arvestatavad noore YC7st
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-711841
ee Kaarel
Felhasználó
Regisztrált2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> vasárnap augusztus 31 - 16:17
30 aastaseid laenude asemel võtta :D
ee Taavi
Közösségi Admin
Regisztrált2014-01-17
ee FC Pusa