Lengyelország bajnoksága 49. évad [3.2]

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

Sezon 64 (46)


pl Mich >> csütörtök március 3 - 06:40

Mario, ciesz się że wtedy z najlepszymi grasz, lepsze to niż grać z gorszymi i przegrać

pl Mich
Felhasználó
Regisztrált2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> csütörtök március 10 - 07:44

Ech, nie udało się wyjść z grupy barażowej :(

pl Mirmił
Felhasználó
Regisztrált2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> csütörtök március 10 - 14:08

I tak nieźle jak na pierwszy sezon.

Ja dość mocno zawiedziony drugą połową sezonu.

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> csütörtök március 10 - 19:50

Mir, dobrze że jeszcze masz baraże, powodzenia

pl Mich
Felhasználó
Regisztrált2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> csütörtök március 10 - 20:23

Szkoda, że Dragonsi spadają. Wpływy z biletów mogą nam zmaleć. Z drugiej strony wchodzi Torpeda i Nasi Chłopcy, więc jeśli któryś trafi do ligi 3.2, to nie powinniśmy zauważyć różnicy w portfelach.

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> péntek március 11 - 08:07

Gratulacje dla Laboratorium! A Zniczowi i Drinkersom życze powodzenia w barażach! :)

pl Mirmił
Felhasználó
Regisztrált2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> vasárnap március 13 - 09:55

Zwykle nie reklamuję swoich odsprzedawanych zawodników, ale tym razem zrobię wyjątek:

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/player-2295931

Nie ukrywam, że za tę cenę można mieć lepszego grajka, ale i znacznie gorszego. Nie jest jakoś mocno, jak ja to mówię, "napompowany" (nie inwestowałem mu na wyrost expa w niepotrzebne umki żeby zawyżyć ocenę ogólną). Cecha rozgrywający - idelna dla pomocników.

Jeśli szukacie potężnego wzmocnienia pierwszego składu, który będzie decydował o losach spotkania, to na pewno nie polecam, ale świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie podstawowej jedenastki na 5 sezonów na poziomie 3 ligi, po których można będzie go odsprzedać do banku za praktycznie równowartość kupna (jego wartość będzie spadać, ale nie powinna być mniejsza niż 120 mln). Miałem zamiar go zachować dla siebie, ale kończy mi się miejsce w składzie i muszę zacząć wyprzedawać zawodników, żeby zrobić miejsce dla kolejnych juniorów. Mogę go odsprzedać do banku, ale zawsze jakoś smutno na serduszku mi się robi jak to robię. Szkoda grajka.

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> vasárnap március 13 - 12:48

Natrafiłem na rosyjski klub:

https://rockingsoccer.com/pl/pilka+nozna/info/team-1078

Wsześniej miał inną nazwę. Miło widzieć, że są w Rosji ludzie, którzy zdają sobie sprawę z okrucieństw, dziejących się teraz na Ukrainie.

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> vasárnap március 13 - 18:36

Też go zauważyłem na rynku transferowym, a propos Rosjanie też są prześladowani przez Putlera, sytuacja podobna do czasów przed WW2 w 3 Rzeszy, znów zachód czeka i patrzy jak to się potoczy, a Putler niema już nic do stracenia 

pl Mich
Felhasználó
Regisztrált2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> vasárnap március 13 - 18:38

Dla mnie baraże znów nie po mojej myśli, już było nieźle ale czerwona kartka w 2polowie  i było koniec marzeń o 2 lidze, 

pl Mich
Felhasználó
Regisztrált2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> hétfő március 14 - 17:44

Aj no widzę, że w tym sezonie liga 3.1 lepsza od nas.

Z kolei w walce o 3ci poziom rozgrywkowy FC Lodz ma szansę do nas wrócić kosztem coraz gorzej punktującego Arsenal KFC. W meczu Zordona z Xhaka Tackle nie potrafię stwierdzić, komu kibicować: serce podpowiada by trzymać kciuki za Mirmiła, ale rozum każe patrzeć na popularność klubu Tech Noira i związany z nią zysk pieniężny z pełnego stadionu :D

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> csütörtök március 17 - 06:25

No to naradzie chłopaki, awansowałem do ligi 3.1, coraz wyżej, ;)

pl Mich
Felhasználó
Regisztrált2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mirmił >> csütörtök március 17 - 06:59

Awansowałeś? Chyba wykopali cię, bo stwierdzili, że w 3.2 to jestes za mocny :D Tylko nie wiem co ja tam robię :(

pl Mirmił
Felhasználó
Regisztrált2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> csütörtök március 17 - 22:48

Raczej 3.2 jest słaba, bang ;p 

pl Mich
Felhasználó
Regisztrált2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> péntek március 18 - 07:18

O ty ligę 3.2 będziesz mi obrażał? >:(

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań