Lengyelország bajnoksága 49. évad [3.2]

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

Sezonówka (99)


pl JagaFan >> kedd január 16 - 07:16

A było blisko fajnego archivementu... Swoją drogą nie mam pojęcia czemu ten sezon wyszedł aż tak dobrze ;p

pl JagaFan
Felhasználó
Regisztrált2013-06-12
pl LKS Dąb Dąbrowa Bł
pl Mario >> kedd január 16 - 10:58

W sumie pod względem średniej zespołu się wyróżniasz. W 3 lidze z 12 gwiazdkami da się wygrać ligę przy odrobinie szczęścia, a ty masz ponad 14. Wiadomo, same gwiazdki to nie wszystko, ale też głębię składu masz największą. Mnie przynajmniej ze 3 punkty odleciały przez kontuzję jednego z kluczowych graczy i brak zmienników. Anyway graty i powodzenia w 2 lidze!

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> péntek január 19 - 17:52

Od 3 dni trenuję nowego juniora żeby z obrońcy zrobić z niego napastnika i się zastanawiam co tak długo, bo zwykle wystarczyło z 4 treningi zrobić i było git. Dzisiaj się zorientowałem, że cały czas dawałem mu w statystykę taktyki a nie strzałów. Z tego juniora już raczej nic wielkiego nie będzie :(

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Tomplus >> vasárnap január 21 - 18:10

@Mario

Gratuluję awansu.

pl Tomplus
Felhasználó
Regisztrált2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Tomplus >> szerda január 24 - 16:52

Ten sezon nie będzie wybitny u mnie, sezon transferowy to fiasko.

pl Tomplus
Felhasználó
Regisztrált2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Tomplus >> péntek február 16 - 05:50

Ale mi się końcówka ułożyła. Tabela wygląda tak na 11 kolejkę i każdy kolejny mecz, to mecz z czołówką. W finale z Blue Team :D
1 pl Blue Team 31
2 pl Sarmacja Będzin 29
3 pl Odra Wodzisław Śląski 25
4 pl Konfeks Legnica 24
5 pl LKS Niewiem 23

Lekko nie będzie.

pl Tomplus
Felhasználó
Regisztrált2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Sidney68 >> szerda március 6 - 10:45

Gratuluję wszystkim ciekawego sezonu. A Ty Śliwka w końcu wracasz tam gdzie Twoje miejsce. Piękny wynik !

pl Sidney68
Felhasználó
Regisztrált2013-01-26
pl ŁKS Łódź
pl Mario >> csütörtök március 7 - 10:58, Szerkesztve csütörtök március 7 - 11:00

Krótko nie było cię w 2giej lidze Śliwka. Sezon naznaczony dominacją jednego zespołu.

Widzę też, że Odra i Sarmacja jak zwykle w pierwszej trójce XD

EDIT: Sarmacja jeszcze masz z Niebieskimi. Nic nie zakładam, ale po tym jak wyglądał sezon dotychczas mam swojego faworyta w tym meczu, a co za tym idzie, spodziewam się jutro Konfeksu na 3ciej lokacie

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Voo Bear >> csütörtök március 7 - 21:48

ale siebie na 4 miejscu, to się nie spodziewałem przed startem sezonu i osłabieniach w pomocy i obronie, jakie sobie zafundowałem w trakcie okienka. 

gratulacje dla każdego i powodzenia w następnym sezonie/barażach.

pl Voo Bear
Felhasználó
Regisztrált2021-08-11
pl KS Leśnik Puławy
pl Tomplus >> vasárnap április 14 - 06:14

Koniec dobrego. Szejtanow odchodzi na emeryturę w wieku 61 lat.
Z uwieńczoną karierą w ćwierćfinałach PP. Czy uda mu się jeszcze osiągnąć coś w lidze PL? Zobaczymy.

pl Tomplus
Felhasználó
Regisztrált2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Tomplus >> vasárnap április 28 - 20:06

Sezon zakończyłem na 2 miejscu, rzutem kamienia do 1 miejsca. Sezon udany - ćwierćfinały, młodziki miały blisko do ćwierćfinałów i tak znacznie lepiej niż do tej pory. Pod znakiem zapytania jest finał ligi, czyli czy baraże zakończą się awansem do 2 ligi.

Jak narazie pewnie w barażach zagram z AC Drukarz, a jak znam swoje szczęście, to w kolejnej rundzie będzie to MKS Wataha Poznań.

pl Tomplus
Felhasználó
Regisztrált2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Mario >> hétfő április 29 - 17:55

Moje wilki na pewno będą gryźć, ale zębów nie mają już tak ostrych jak kiedyś. Anyway gratki i liczę na ciekawe baraże

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Tomplus >> csütörtök május 2 - 06:00

@Mario

No i patrz, celnie przewidziałem że znowu zagramy w barażach tym razem w drugiej rundzie, a nie w pierwszej :D

pl Tomplus
Felhasználó
Regisztrált2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Tomplus >> szombat május 4 - 17:32

@Mario
2:2 z piłką dla Ciebie, znowu nie udało mi się przebić bariery :)

Najbliższy sezon będzie dla mnie trudniejszy.

pl Tomplus
Felhasználó
Regisztrált2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Mario >> vasárnap május 5 - 18:44

Ale coraz bliżej. Na następnych zawodach mnie pokonasz

pl Mario
Felhasználó
Regisztrált2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań