Lengyelország bajnoksága 62. évad

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

[Sezon 16] Dyskusja (107)


pl Damiano >> péntek április 3 - 21:34
Sam zysk ze sprzedaży biletów na ten sezon zamknie się w granicach 85mln zł. Przychód w tym roku bez praw telewizyjnych i sprzedaży piłkarzy to jakieś 28mln zł. Nie ma szału, ale powoli klub idzie do góry. Najważniejsze to się tutaj utrzymać bo myślę że w 2 lidze przychód by spadł mi o połowę :)
pl Damiano
Felhasználó
Regisztrált2013-10-31
pl Vincente >> péntek április 3 - 23:01
Coś słabo bo ja miałem zysku 30mln z biletów i sponsoringu po odjeciu kosztów przy stadionie 20k i to w 2 lidze.
pl Vincente
Felhasználó
Regisztrált2014-05-29
pl Vordum >> szombat április 4 - 11:38
20 miejsce... a ja zaraz spadne do 3 ligi XDDDD
pl Vordum
Felhasználó
Regisztrált2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl gothart >> vasárnap április 5 - 06:14
Znów w LM dostałem rywala z którym dostane dwukrotnie baty, później zapewne podobnie w LE i koniec z pucharami.
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl Vordum >> vasárnap április 5 - 10:27
Tompot w tamtym sezonie zaczał puchary od barazy do LE i od razu odpadł , a dwa sezony temu zaczal w 2 rundie LE i tez od razu odpadł.. Chociaz teraz prowadzi w lidze bez straty punktu :/
pl Vordum
Felhasználó
Regisztrált2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl gothart >> hétfő április 6 - 19:46
No to chyba powoli wracam na realne miejsce. Dziś dwie porażki: w lidze i LM
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl gothart >> szerda április 8 - 19:35
Eh odpadłem z LM mimo, że strzeliłem 6 bramek, a rywal tylko 3...szkoda tych dwóch dzisiejszych samobójczych goli.
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl EGS >> szerda április 8 - 20:08
Nawet jak na 5 kolejek to lider zaskakujacy:)
pl EGS
Felhasználó
Regisztrált2013-02-05
pl gothart >> csütörtök április 9 - 04:57
Czy nasza liga rzeczywiście jest taka słaba? W LE trafiłem na kolesia, który ma 17 reprezentantów różnych krajów. Zastanawiam się, czy mam pecha w losowaniu, czy to standardowe teamy.
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl Nurek >> csütörtök április 9 - 05:45
Masz niski ranking w Europie i było prawie pewne, że trafisz na drużynę, która regularnie gra w europejskich pucharach, więc silną. Podobnie ze mną, też trafiłem na bardzo silną drużynę niemiecką. Polonia ma wyższy ranking i trafiła najlepiej.
pl Nurek
Felhasználó
Regisztrált2013-02-05
pl KS Nurki
pl gothart >> péntek április 10 - 19:27, Szerkesztve péntek április 10 - 19:35
@Nurek
A są gdzieś opisane zasady losowania?

@czorny
Jak się grało w PMJ, gdzie średnia wartość zawodnika u rywala wynosiła 300mln?

Dziś rozegrałem niesamowicie ciekawe spotkanie w LE. W strzałach było 7-29 w wyniku 2-1 dla mnie. I cieszyłbym się niesamowicie z tego wyniku, gdyby nie fakt, że prawie całe spotkanie grałem w dziesiątkę po czerwieni dla mojego najważniejszego grajka (nie zagra także w rewanżu).
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl czorny >> péntek április 10 - 21:15
Troszke mnie losowanie przylamalo. Obaj wystapilismy taka sama taktyka i do pierwszej bramki wygladalo to jak mecz szachow. Pozniej to juz zlali mnie jak chcieli. Mam nadzieje ze twoja mloda ekipa i Popielow zajdzie daleko
pl czorny
Felhasználó
Regisztrált2013-09-01
pl czorny >> péntek április 10 - 21:19, Szerkesztve péntek április 10 - 21:22
Teraz dopiero zajarzylem ze wylosowales moich pogromcow. Pomscij mnie!
Bedziesz gral u siebie czy na wyjezdzie?
pl czorny
Felhasználó
Regisztrált2013-09-01
pl gothart >> szombat április 11 - 05:30
Na wyjeździe. A to ma znaczenie? Jak tak, to juz zupełnie nie mam żadnych szans :)
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl Nurek >> szombat április 11 - 07:12
@gothart

Kilka pierwszych sezonów to była walka z Vincentem, żeby było losowanie tak jak w rzeczywistości. Na początku Vincent brał pod uwagę tylko popularność, nawet jak ranking drużyn już działał, przez co polskie drużyny wpadały do grup z mocnymi drużynami. Dlaczego popularność polskich drużyn nie była taka duża jak holenderskich, włoskich czy angielskich, to już oddzielna historia. Teraz jest normalnie. Jest ranking drużyn i według niego są losowane rundy eliminacyjne. A samo działanie jest takie samo jak w realnych pucharach.
pl Nurek
Felhasználó
Regisztrált2013-02-05
pl KS Nurki