Lengyelország bajnoksága 62. évad

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

[Sezon 16] Dyskusja (107)


pl gothart >> szombat április 11 - 19:11
@Nurek
A o co chodzi z tą popularnością drużyn z różnych krajów?
Dzięki
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl Nurek >> vasárnap április 12 - 07:03
W ligach, gdzie jest więcej kolejek niż w Polsce, czyli wszędzie gdzie ligi nie mają 16 zespołów, łatwiej było nabijać popularność, bo było więcej spotkań. Dopiero po pewnym czasie Vincent wprowadził mnożnik do kibiców zyskanych za sprzedane bilety, a i tak nie obejmuje on tych najlepszych, bo ich tylko przybywa po pięciu za każdy bilet.

Druga sprawa to było samo kupowanie biletów. Było mnóstwo apeli na forum ligi, ale i tak ludzie grający w Polsce byli słabo zainteresowani. W Holandii, Włoszech czy Anglii bilety szły jak woda. Na samym początku można było zobaczyć kto kupił bilety na dowolny mecz i ile tych biletów było sprzedanych, a nie było żadnego ograniczenia. Jak patrzyłem na inne ligi, to mogłem tylko zazdrościć.
pl Nurek
Felhasználó
Regisztrált2013-02-05
pl KS Nurki
pl Damiano >> szombat április 18 - 20:04
No niesamowicie wyrównany sezon nam się zapowiada. Dawno chyba tak nie było żeby były prawie na półmetku tak małe różnice punktowe. Ja niepotrzebnie trochę zacząłem kombinować ze składem i zacząłem ostro pikować w dół. Całe szczęście dziś bardzo ważny zdobyty punkty daje jakąś nadzieję na przyszłość jeśli chodzi o mecze wyjazdowe:) Niespodziewany lider, jednak EGS mimo wszystko pokazuje jak dobrze czuje się w aktualnym silniku meczowy nie tylko w lidze, ale także na reprezentacyjnym podwórku.
pl Damiano
Felhasználó
Regisztrált2013-10-31
pl EGS >> szombat április 18 - 21:25
Najlepsze ze moim celem jest nadal jest utrzymanie:)
pl EGS
Felhasználó
Regisztrált2013-02-05
pl gothart >> szombat április 18 - 21:38
A u mnie dziś trzy ważne wygrane: w lidze, LE i PMJ. Ciągle gram na pięciu frontach :)Tylko ta liga średnio wypada.
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl gothart >> szombat április 25 - 20:48
Oj Damiano, jutro 1/16 LE, a Ty mi wykosiłeś podstawowego środkowego obrońcę...
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl czorny >> szerda április 29 - 20:36, Szerkesztve szerda április 29 - 21:39
Chcialem pogratulowac dobrych wystepow w LE naszym reprezentatom. Dzieki dobrym wystepom juz jest awans i odzyskujemy jedno miejsce w pucharach. Juz jest awans na 13-e miejsce, a jak Polonia przejdzie jeszcze jedna runde to bedzie 12-e. Brawo Gothart i Nurek!
Well done Andrzej Sone! Keep going!
pl czorny
Felhasználó
Regisztrált2013-09-01
pl Andrzej Sone >> csütörtök április 30 - 11:47
I'll do my best on the Europa league to Poland.I focus on the Europa league, the game is too intense.
pl Andrzej Sone
Felhasználó
Regisztrált2013-10-23
pl EGS >> csütörtök április 30 - 21:20
Dolaczam sie do gratulacji dla polskich druzyn grajacych w pucharach w tym sezonie. I weryfikuje swoje cele na ten sezon, juz nie utrzymanie, chcialbym byc w pierwszej czworce ale pomalu to die oddala. Tym bardziej ze przedemna coraz trudniejsze mecze. Ps . ilu chetnych na "moje" stanowisko selekcjonera Polski?
pl EGS
Felhasználó
Regisztrált2013-02-05
pl czorny >> csütörtök április 30 - 21:42
Ja postaram sie pozostac na posadzie selekcjonera Maladiwy. Zawsze to fajny kierunek na wakacje:)
pl czorny
Felhasználó
Regisztrált2013-09-01
pl gothart >> vasárnap május 3 - 17:31
Ależ fatalne dwa dni: wczoraj mój podstawowy bramkarz złapał kontuzje a 18 dni, dzis porażka w półfinale PMJ i przegrana w lidze z Siemowo i spadek na 3 miejsce.
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl gothart >> szerda május 6 - 20:55
Rywal oddał dziś jeden strzał i zdobył gola...Standardowo fatalna końcówka sezonu.
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl czorny >> szerda május 6 - 21:08
No troche masz pecha. Ta kontuzja bramkarza zdecydowanie Ci nie pomaga.
Napewno masz jednak duzo mniej stresu od prawie polowy ligi walczacej o utrzymanie. Od 10-ego miejsca w dol jeszcze kazdy moze spasc. Jak patrze na moj terminarz to sie slabo robi. U siebie Nurki i Polonia. Na wyjezdzie Gamonie i Cuprum.
Trudno 4 remisy i sie utrzymam:)
Powodzenia wszystkim zycze
pl czorny
Felhasználó
Regisztrált2013-09-01
pl Azmo >> szerda május 6 - 22:02, Szerkesztve szerda május 6 - 23:40
@gothart
U Ciebie puszcza rezerwowy, u mnie tak broni podstawowy! Nudziło mi się i przyglądałem mu się uważnie przez ostatnie bodaj 8 kolejek. 5 żenujących występów, 2 czyste konta (raz nie było celnych strzałów, dzisiaj jeden tylko) i 1 (!!!) mecz gdzie jego skuteczność obrony strzałów była na poziomie conajmniej 60% (przy większej ilości okazji przeciwnika)
A powiedzmy sobie, że słaby to on nie jest na papierze.
pl Azmo
Újonc
Regisztrált2013-05-11
pl Trxior >> csütörtök május 7 - 10:16
Wie ktoś może czy Vincent jest otwarty do propozycji zmiany formatu rozgrywek?

Chodzi mi konkretnie o pomysł wprowadzenia grupy mistrzowskiej i spadkowej w naszej ekstraklasie (a może nawet i w kilku niższych ligach) po fazie zasadniczej.

I jeszcze pytanie do Was. Co sądzicie o tym? Lepiej zostać przy obecnym systemie ligowym czy 7 dodatkowych meczów uatrakcyjni nasze rozgrywki?
pl Trxior
Felhasználó
Regisztrált2013-04-20
pl La Zabawa