Lengyelország bajnoksága 62. évad

Fórum: Bajnoki fórum rss-feed

Beszélgetés a bajnokságról. Kik a bajnokesélyesek, ki esik ki/jut fel? A kupa történései.

Vissza a Fórum tartalomjegyzékéhez

[Sezon 16] Dyskusja (107)


pl Anomander >> szombat május 9 - 15:08
Uff, pomoc przetłumaczona.

Do jakich budynków planujecie najpierw zatrudnić personel? :)

_______________

Tak na marginesie, zastanawiam się, czy nie spaść dobrowolnie w tym sezonie i zacząć budować od nowa drużynę w niższej lidze w oparciu o zawodników pochodzących tylko z 10 poziomu akademii.
pl Anomander
Felhasználó
Regisztrált2013-03-05
pl czorny >> szombat május 9 - 16:49, Szerkesztve szombat május 9 - 16:50
Dosyc szybko ogarneles to tlumaczenie.
Ja zamierzam rozmiescic personel w taki sposob:
2 x baza treningowa
1 x biuro
1 x academia
1 x catering (tak planowalem bo mialo byc od 50%-150% teraz jest troche mniej)

Z ligi nie spadaj raczej bo:
-mysle ze czesc zawodnikow zostanie przesunietych do personelu, tak wiec troche sie zmieni uklad sil(ja przesuwam 2 kluczowych zawodnikow np.)
-wcale nie jest tak prosto wrocic
-spadek dochodow
pl czorny
Felhasználó
Regisztrált2013-09-01
pl Nurek >> szombat május 9 - 19:03
Congratulations to Andrzej Sone!
pl Nurek
Felhasználó
Regisztrált2013-02-05
pl KS Nurki
pl Azmo >> szombat május 9 - 20:33
Walka o brąz do ostatniej kolejki się szykuje :D
pl Azmo
Újonc
Regisztrált2013-05-11
pl gothart >> szombat május 9 - 21:41
@Azmo
Mam nadzieję, że ta walka skończy się jutro przed 20 :)
Jeszcze w końcówce naszych spotkań miałem medal, ale najpierw Ty strzeliłeś karnego, a później ja samobója :)
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl Azmo >> szombat május 9 - 21:44
Ja już swój limit pecha wykorzystałem w tym sezonie, było go i tak stanowczo za dużo. Teraz czas na jakiś olbrzymi fart :)

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia... Lauriemu :D
pl Azmo
Újonc
Regisztrált2013-05-11
pl gothart >> szombat május 9 - 22:18
@Azmo
Nie wiem jak Twój pech, ale 8 ostatnich spotkań sezonu gram bez podstawowego GK, a od trzech spotkań regularnie wypada mi trzech podstawowych graczy (jutro bez wspomnianego GK i dwóch defów).
Na 3 miejscu wcale mi nie zależy, ale na pucharach już tak. Muszę budować swój fanklub, ponieważ błędy z początku gry są niewybaczalne :)
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl Azmo >> szombat május 9 - 22:39
Może warto w centrum zdrowia zainwestować? Chociaż troche pecha moze odstraszyć. Z kontuzjami pecha nie miałem, mam po jednym solidnym zmienniku w każdej formacji. Ale to co robił mój podstawowy GK przez połowe sezonu to, aż żal patrzeć. Niby czystych kont troche ma, ale zazwyczaj to była zasługa obrońców. A mecze w których brylował on mogę chyba policzyć na palach jednej ręki, tych drugi było mnóstwo.

Ja kolekcjonuje brązowe krążki (mam już 3) i w końcu chce się w tych pucharach pokazać, bo zazwyczaj mam tam sporego pecha.
pl Azmo
Újonc
Regisztrált2013-05-11
pl Anomander >> vasárnap május 10 - 11:05, Szerkesztve vasárnap május 10 - 11:13
Uf, nie wiem jakim cudem wygrałem ten wczorajszy mecz, wybacz Nurek.

U mnie zależy wszystko od tego, jakie zdolności i talent wylosują moi przechodzący na emeryturę pracownicy - a mam ich 3 na chwilę obecną, za dwa tygodnie mój bramkarz dołączy do personelu gdy stuknie mu 30tka.

Ale mając 4 sloty (za 2 dni koniec rozbudowy) planuję coś takiego:

1x biuro, 2x baza, 1x akademia
lub
1x biuro, 1x baza, 2x akademia

Po kolejnym rozbudowaniu bazy nowego pracownika wrzucę na stadion pewnie.

Swoją drogą, w tym okienku ciężko będzie już kupić zawodników po 30tke, bo każdy będzie ich konwertować na personel. Pewnie jedyne co pozostaje to latanie po botach i oferowanie wykupu dziadków z min. jedną złotą gwiazdką.

__________

Mała reklama, w tym okienku sprzedaję:

Pravil, Hinty, Bergkamp, Zabrocki, Ren

Jak ktoś byłby zainteresowany to pisać na PW - ceny pewnie w okolicach 50% wartości rynkowej lub nawet mniej.
pl Anomander
Felhasználó
Regisztrált2013-03-05
pl Nurek >> vasárnap május 10 - 11:29
@Anomander

A co tu wybaczać? Mecz jak mecz. Dobrze, że się utrzymałeś. Wystarczy, że jeden były mistrz spadnie, a drugi zagra w barażach, więcej w jednym sezonie nie trzeba ;)

U mnie jeden do biura, dwóch do bazy treningowej i po jednym na stadion i do sklepu klubowego. Teraz biuro poczeka sobie na dalszą rozbudowę do zakończenia budowy akademii. Może uda się też niedługo zacząć rozbudowę stadionu.
pl Nurek
Felhasználó
Regisztrált2013-02-05
pl KS Nurki
pl Anomander >> vasárnap május 10 - 14:04
Jakby ktoś chciał policzyć ile doświadczenia jego zawodnik zdobył w czasie swojej kariery może użyć tego spreadsheata:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QvtDHjPnvZzyAHMWKqxeqCSYZoZBydL6EAUFEd0-J80/edit#gid=0

Za każde 40 tyś wydanych punktów doświadczenia otrzyma on 1 pkt w losowej specjalności.
pl Anomander
Felhasználó
Regisztrált2013-03-05
pl gothart >> vasárnap május 10 - 17:40
Fatalna sprawa stracić 3 miejsce w ostatniej kolejce. Pozostaje liczyć na czornego :)
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl Azmo >> vasárnap május 10 - 17:43
Dzisiejszy Twój dość szczęśliwy remis może okazać się bezcenny. Zobaczymy około 22 ;)
pl Azmo
Újonc
Regisztrált2013-05-11
pl gothart >> vasárnap május 10 - 17:51
Akcja po której Pionier strzelił drugiego gola zdarza się raz na 30 spotkań. No ale tak to wygląda, jak się ma takiego pecha, że w jednym spotkaniu nie ma trzech podstawowych graczy bloku defensywnego :P
pl gothart
Újonc
Regisztrált2013-06-16
pl Azmo >> vasárnap május 10 - 17:54
Z przebiegu spotkania ten remis powinien Ciebie cieszyć. U mnie też nie jest różowo, dwóch podstawowych midków zawieszonych :/
pl Azmo
Újonc
Regisztrált2013-05-11