Forum: Bahasa Polandia rss-feed

Ini adalah forum diskusi umum Bahasa Polandia. Ketika Anda memposting di forum ini Anda harus menggunakan bahasa ini. Posting dalam bahasa lain dapat dihapus tanpa pemberitahuan. Forum ini menggunakan subbagian untuk posting dengan topik yang berbeda atau tujuan. Silahkan posting bug di bug bagian dan mengambil beberapa waktu untuk mengetahui mana posting lain harus pergi.

Bahasa Polandia >> pertanyaan

Biuro (7)

pl Mikro00 >> senin april 24 - 19:22
Mam pytanie: W którym momencie najbardziej opłaca się budować biuro? Mam 7 poziom akademii i mam już możliwość wybudowania biura - czy jest to dla mnie opłacalne?
pl Mikro00
Pengguna
mendaftar2013-05-22
pl Azmo >> selasa april 25 - 13:53
Opłaca Ci się je już robić głównie z racji, że pierwsze poziomy są tanie i dość szybko się budują. Im szybciej zbudujesz zaplecze trenerskie tym będą oni mieć więcej czasu na rozwój.
pl Azmo
Pengguna baru
mendaftar2013-05-11
pl Mirmił >> selasa agustus 28 - 17:52

Jak dorzucić drugiego pracownika do budynku? Chciałem dorzucić drugiego do Akademii, ale mi się ona nie wyświetla. Czy może trzeba najpierw obsadzić wszystkie budynki i dopiero później będzie można dorzucić drugiego pracownika? 

pl Mirmił
Pengguna
mendaftar2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl SzpaQ >> rabu agustus 29 - 14:41

Wydaje Mi się,że musisz mieć pracownika w biurze żeby dodać 2 do jakiegoś budynku

pl SzpaQ
Pengguna baru
mendaftar2014-01-02
pl Llukaszenko >> rabu agustus 29 - 20:02

Tak to prawda.

pl Llukaszenko
Pengguna
mendaftar2013-08-28
kz FC Katowice
pl Mirmił >> kamis agustus 30 - 06:07

Dzięki! :)

pl Mirmił
Pengguna
mendaftar2015-03-24
cn FC Taijiquan