Liga Estonia musim 22

Forum: Liga forum rss-feed

Membahas Liga Anda, yang adalah favorit untuk memenangkan Liga musim ini? Yang akan dipromosikan/dikesampingkan, bagaimana Anda lakukan di Piala?

Kembali ke indeks forum

H45 (40)


ee Taavi >> jum'at mei 31 - 10:34, telah di sunting jum'at mei 31 - 12:01

Ma pean Red Juggersist ette poole jääma ehk taga viiki ja võitu püüdma , kolmas koht oleks päris hea :D

Ühtlasi avastasin et unustasin 22y keeperi u21 meeskonda lisada ja xpd anda :D Loodame et jõuab veel xD

ee Taavi
admin komunitas
mendaftar2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> jum'at mei 31 - 18:23

Nagu karta oli, ei ole poisikesed veel Euroopaks valmis ja iga punkt seal tuleb lugeda kordaminekuks. Isegi Eesti noortekarika jaoks ei olda tasemel. Ju saab ka liigas see imede aeg nüüd läbi. Pole ju normaalne, et selline alaealiste kari korjab medaleid.

ee Balthazor
Pengguna
mendaftar2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> minggu juni 2 - 13:08

Vana hea kamikaze aitas punkti ära tuua Euroopast. Tavaline taktika pakkus keskmiselt 3 väravaga pähesaamist, see aga võimalusi viigiks. Altona kasutab ka mitut noort põhirivistuses, aga põhimehed on kõvemad ja 26 või nooremad. Vast õnnestub kuskilt veel midagi naksata.

ee Balthazor
Pengguna
mendaftar2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> senin juni 3 - 16:59

Ebareaalne hooaeg

ee Taavi
admin komunitas
mendaftar2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> selasa juni 4 - 13:29

Ebareaalne jah olla 8* põnnidega teise liiga liider. Aga ülesse ei tule ma mingil juhul. Vara veel.

ee onuelver
Pengguna
mendaftar2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> selasa juni 4 - 19:00

Tänavu tuleb veidi vaheldust vist karikafinalistide hulka, viimased finaalid on ju olnud Veenus-Pusa ja Veenus-AA juba mitu hooaega. Teisest liigast finaali jõudis viimati Anomaalia 38. hooajal, kuid siis oldi täiesti Meistriliiga tasemel meeskond, kes kogemata oli korraks välja kukkunud. Pärast seda ongi vaid mingi Dünamo viimaste hooaegade suure kolmiku vahele ära eksinud.  Ka viimased hegemooniaeelsed karikavõitjad on veel konkurentsis. Kes tahab karikat võita, peab Veenuse enne finaali rajalt maha võtma, neutraalsel väljakul finaalis tundub see praegu ulme.

ee Balthazor
Pengguna
mendaftar2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> rabu juni 5 - 09:24, telah di sunting rabu juni 5 - 09:24

Karikas mul pekkis järjekordselt :D Veidi müstiline kuidas ma ainult 2x karikat võitnud...

Euroopas tahtsin nagu 3ndat kohta grupis aga vägisi lähen teiseks vist

Ja liigas hea kui eurokohale saaks :D

ee Taavi
admin komunitas
mendaftar2014-01-17
ee FC Pusa
ee Taavi >> minggu juni 9 - 19:19

Homme mitte meelega kaotama aga väga agressiivselt euroopas, EC saaks rohkem punkte ehk tulemusest savi

ee Taavi
admin komunitas
mendaftar2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> senin juni 10 - 18:33

Edasi mittepääsenud Foreholte vastu ei tulnud punktigi- sellega ei saa küll rahule jääda, läks teistega nagu läks(ehk vastu igasugust loogikat).

Ning siis veel paari viimase  hooaja peale üks halvim liigamäng üldse. Niimoodi poleks Anomaalia vastu toda 1-1 viikigi kätte saadud.

ee Balthazor
Pengguna
mendaftar2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> senin juni 10 - 19:28, telah di sunting senin juni 10 - 19:28

Lasta Anomaalial värav lüüa oleks päris karm :D

Ma pean CLis edasi tiksuma..peale esimese raundi midagi ei tohiks tulla

ee Taavi
admin komunitas
mendaftar2014-01-17
ee FC Pusa
ee tonis >> selasa juni 11 - 07:44

Isegi mulle pole veel löönud, kuigi enamus kordi just tolle mängu lineup ununenud panna :D

ee tonis
Pengguna
mendaftar2015-02-22
ee onuelver >> selasa juni 11 - 14:09

Nende ainsa värava on löönud poolik ja sedagi pennust Dünamo teisele värkule kui esimene oli punase saanud. Muidugi puudub veel see et nende eest vastased omaväravaid lööks.

ee onuelver
Pengguna
mendaftar2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> rabu juni 12 - 13:43

Omavärvat raske lüüa kui pealekööke sulle ei teht :D

ee Taavi
admin komunitas
mendaftar2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> rabu juni 12 - 17:41

Tüüpiline eurohooaja järgne äravajumine on alanud. No tasemelt ei olegi meie koht eurokarikatel, aga mullu polnud nagu teisi tahtjaid ka võtta. Kuuendaks vajumine veel täitsa võimalik.

ee Balthazor
Pengguna
mendaftar2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> rabu juni 12 - 17:55

Pole hullu , küll sul top5 ära tuleb :) Ma oma hea hoo tagasi saanud :D Teiseks võiks ära tirida saaks lisa euro mänge , tho äkki Q1 EC alustada tuleb kokkuvõttes rohkem raha?

ee Taavi
admin komunitas
mendaftar2014-01-17
ee FC Pusa