Forum: Polacco rss-feed

Questo è il forum di discussione generale in polacco. Quando scrivi in questo forum devi usare questa lingua. Interventi in lingue diverse possono essere cancellati senza preavviso. Questo forum usa sottosezioni per interventi con scopi diversi. Ti preghiamo di segnalare i bugs nella sezione apposita e di prenderti un po’ di tempo per capire dove inserire i tuoi interventi.

Polacco >> Domande

Biuro (7)

pl Mikro00 >> lunedì aprile 24 - 19:22
Mam pytanie: W którym momencie najbardziej opłaca się budować biuro? Mam 7 poziom akademii i mam już możliwość wybudowania biura - czy jest to dla mnie opłacalne?
pl Mikro00
Intermedio
Registrato2013-05-22
pl Azmo >> martedì aprile 25 - 13:53
Opłaca Ci się je już robić głównie z racji, że pierwsze poziomy są tanie i dość szybko się budują. Im szybciej zbudujesz zaplecze trenerskie tym będą oni mieć więcej czasu na rozwój.
pl Azmo
Principiante
Registrato2013-05-11
pl Mirmił >> martedì agosto 28 - 17:52

Jak dorzucić drugiego pracownika do budynku? Chciałem dorzucić drugiego do Akademii, ale mi się ona nie wyświetla. Czy może trzeba najpierw obsadzić wszystkie budynki i dopiero później będzie można dorzucić drugiego pracownika? 

pl Mirmił
Intermedio
Registrato2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl SzpaQ >> mercoledì agosto 29 - 14:41

Wydaje Mi się,że musisz mieć pracownika w biurze żeby dodać 2 do jakiegoś budynku

pl SzpaQ
Principiante
Registrato2014-01-02
pl Llukaszenko >> mercoledì agosto 29 - 20:02

Tak to prawda.

pl Llukaszenko
Intermedio
Registrato2013-08-28
kz FC Katowice
pl Mirmił >> giovedì agosto 30 - 06:07

Dzięki! :)

pl Mirmił
Intermedio
Registrato2015-03-24
cn FC Taijiquan