Campionato Estonia stagione 59

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

H41 (63)


ee Taavi >> venerdì novembre 2 - 10:47

Päris masendav jah :D

ee Taavi
Amministratore della Comunità
Registrato2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> venerdì novembre 2 - 15:39

Jama lugu jah, Veenusel pole Champions League grupis just kõige lihtsam kõvu punkte teenida ning minu puhul pole edasipääsust mõtet unistadagi. Juba ainuüksi nende 14 otsesaaja hulgas olen rankingus viimane. Vaatasin just, et mu 26. hooaja grupist olen ainus, kes veel oma maa kõrgemas liigas alles on kui otsestes duellides jäin seal kõigi vastu alla (1:0+2:4 Orglingiga, 0:4+2:1 serblasega ning kaks kindlat kaotust hollandi klubilt). Ülejäänud 34 klubi on valdavalt juba mitmest sõelast läbi murdnud, et nii kaugele saada. Meie probleemideks eurosarjades on kippunud tavaliselt olema värkud, kelle vastu ka üksikud võimalused ära lüüakse vastaste poolt ning minu japs on Meistrika kohtagi nõrgapoolne veel.

Asja pehmendab vast veidigi see, et too mahaminev hooaeg oli ka üks vähema reitinguga, aga langus tuleb mitmeks hooajaks ikkagi. 

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> venerdì novembre 2 - 21:13

Mul pole siiamaani plaani , hetke seisuga järelkasvu suudaks vast eesti meistri tasemele vabalt viia aga euros ei saaks hakkama arvan :D

Ja ega quittimise mõtted on ka olnud päris lähedal viimasel ajal

ee Taavi
Amministratore della Comunità
Registrato2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> sabato novembre 3 - 00:15

Euros tipus vist enam mingite imemeesteta ei ole? Sellised tüüpilised talent 6+ veidi vennad viivad ehk grupist 1-2 ringi heal juhul edasi aga mitte kaugemale eriti? 

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> sabato novembre 3 - 07:47

On ka erandeid. Olen tihti grupist edasi saanud suht olematute mängijatega. Paljud saavad euroopas oma xp kätte ning siis ei pane üldse taktikat või siis ei lähtu vastasest.
Muidugi supertalentide vastu on raske saada. Taavil oli Kuusk üks esimesi omataolisi euroopas ( keda oli reaalselt õigesti ka treenitud) ning see viis ta ka mitmeks hooajaks tippu. Samas Taavil oli taktikalist poolt ka ja ehitas meeskonda ümber ka.
Taavi, millal sul järgmine SuperTalent tulekul? :D

ee Kaarel
Intermedio
Registrato2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> sabato novembre 3 - 08:45, Modificato sabato novembre 3 - 18:04

Esialgu tundub, et kaks vastast on mängitavad isegi ehk nendelt võib mõne punkti võtta heal juhul. 

...aga mitte siis, kui 90 minutiga ei suudeta kodus teha ainsatki lööki postide vahele.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> sabato novembre 3 - 09:45

Tajooba aega supertalentini :D Mul terve RS karjäär olnud va Kuusk kõik supertalentid halva ajastusega :D

ee Taavi
Amministratore della Comunità
Registrato2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> domenica novembre 4 - 12:36

Raske uskuda, aga grupi favoriidilt on 3 punkti õnnestunud kätte saada. Läheks see teistega kodus sama libedalt ning veel üks üllatus võõrsilt, võiks isegi edasipääsust mõelda. 

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> domenica novembre 4 - 21:59

Tolle 15 hooaja tagusega pole mõtet võrrelda- ise ju ütlesid et kõik nood on nüüdseksalla käinud kes su grupis olid. Siis oligi su klubi Eestiski tippudest tüki kaugemal kui praegu ja too sähvatus ehk oli üllatus mida nii ei oodatud. Praegu oled juba mõni hooaeg olnud pigem eeldatud klubi esiviisikus ja vähemalt konkureerid sinna juba regulaarselt.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> domenica novembre 4 - 22:20

Võtaks ennustamise ka üle pika aja ette

1. Veenus eks pusimist siin 3 hulgas tuleb aga võtab kogemustega ära siiski

2. Pusa annab kõva lahingu kuid Veenus jääb veel peale

3. AA kaotab punkte just teistele liidritele liiga palju

4. Kosmos selline korralik keskmine sats koos ja euromängud ka ei sega enam

5. Dünamo medalit vist tänavu ei võta aga järgmises grupis on kõik võimalik

6. Haapsalu värku pole nii kindel et lõpuni kõrgematel kohtadel püsida aga iga hooajaga muutub taas ohtlikumaks

7. Tartu mängijaid nagu oleks et siin 4. koha peale võidelda aga seni on kaitse rämedalt lekkinud.

8. Reinhard nopib vast need vajalikud punktid kokku et püsima jääda. Seni pole ka ühtegi pakki tulnud.

9. Anomaalia pole vist üllatus sellise suurpuhastuse järel. Mõni hooaeg tagasi pakkunuks sellest seisust relegatsiooni playoffidel aga nüüd on mitu klubi läinud ja PoS ei tundu piisav jõud olevat.

10. Anarch selle ründe pealt ei paista neid väravaid väga ka tulemas kui muud liinid veel teistega võrreldavad.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> martedì novembre 6 - 20:47, Modificato martedì novembre 6 - 20:47

Kiluvaras on ka taktikavaras :D tegi prantslasega võõrsil viigi minu taktikaga. Europalt võõrsil 0-1 pole iseendast paha, omal ka mõned võimalused, aga järgmine mäng on väga oluline. Liiga ehk jääb pisut tahaplaanile.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> giovedì novembre 8 - 18:36

Parema meelega oleks jätnud need eilsed 4 väravat löömata ja täna Euroopas ühe rohkem löönud. Viiki ennustas ka skaut, aga teiste formatsioonidega oleks lätlane olnud selge soosik (0.4-2.2, 0.6-1.8). Nüüd on kindlasti vaja võõrsilt mõni punkt saada, et veel edasipääsu konkurentsis püsida- 3 mängust 2 on ju võõrsil ees ja pole kuigi kindel, et Europast kodus jagu saan. Samas- esimeste mängude põhjal on kõik olnud mängitavad vastased.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> giovedì novembre 8 - 19:22

Balta

pressi edasi - küll tuleb ;)

ee plarts
Intermedio
Registrato2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> sabato novembre 10 - 09:26

Nüüd jäin miinustesse just selle vastasega, keda pidasin grupis selleks alistatavaks. Momente oli küllalt, aga ära lüüa ei suudetud. 

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee anarch37 >> domenica novembre 11 - 01:34

Mu viigikesed ongi tulnud suht imelikult.Veenuselt,Pusalt ...Liigast kukun suht kindlalt,ning enamik vanureid läheb panga saagiks.Rünne on täiesti olematu.Kolm kolli mängust oli paras imetegu

ee anarch37
Intermedio
Registrato2013-05-26