Campionato Estonia stagione 59

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

H48 (40)


ee onuelver >> domenica dicembre 1 - 21:25

Ei teagi mida edasi teha. Tundub et oleks vaja stata raha kokku saada sest ilma selleta ei saa ma kuhugi edasi areneda aga seda raha ei tule kuskilt kokku. Ei liigu sealt 400M kandist mitte kuskile edasi eriti. Peaks ehk ka 21+ vennad pea kõik maha müüma ja noortega jätkama sest kukkuda nagu 6. kohast tahapoole ei anna eriti. Saab ehk paarsada milligi juurde. Ei viitsi olla igavene teise liiga teine.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> lunedì dicembre 2 - 05:17

Pigem osta korralik väravavaht ja tule Meistriliigasse. Anna praegusele põlvkonnale võimalus. Üleval peaks ka raha veidi rohkem sisse tulema.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> lunedì dicembre 2 - 23:24

Mul tuleb juba siin 107k bottide vastugi ära- mida mul juurde võita on? Hooaja peale vb 10M mille kaotan tv raha arvelt. Pigem saan siin ilma närvikuluta noori mängitada nii palju kui vaja.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> martedì dicembre 3 - 05:07

Loodetavasti ei lange liiga tase selliseks, et päris iga klubi võiks siin reserve mängitada. On hetkel võimalus tõusta ja ehk ka läbi murda.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> martedì dicembre 3 - 14:29

Ja mul pole 11 penskarit välja panna. Ei hakka ka olema. Case closed.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee djdurex >> mercoledì dicembre 4 - 07:48

Kes sull 11 penskarit nõuab? Hädalda vähem ja ära laamenda nii palju oma klubis siis oleksid juba ammu üleval.

ee djdurex
Intermedio
Registrato2015-09-18
ee Navi Vutiselts
ee onuelver >> mercoledì dicembre 4 - 14:28

Vaata kes räägib. 

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> mercoledì dicembre 4 - 19:12

Ja lõpuks on see kaua oodet kaunikene valmis. Nagu ka bassein tohutute rahavoogude jaoks, mis nüüd tulema peaks

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> mercoledì dicembre 4 - 19:31

Väga hea :D Euroopasse rohkem meid vaja :) 

Ma ei leia keeperit :D vähemalt kes suudaks asjalik olla võrreldes minu omaga...

ee Taavi
Amministratore della Comunità
Registrato2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> giovedì dicembre 5 - 05:12

Kahtlustan, et Euroopa tasemele naasmiseni läheb veel mitmeid hooaegu. Kuna avastasin, et level 11 pole fanshopi ja cateringi, sai panustatud treeningprotsessi. 

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn