Campionato Estonia stagione 59

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

H41 (63)


ee Balthazor >> domenica novembre 11 - 18:18

Tahaks loota, et täna hoiti lihtsalt homseks jõudu ning seal näidatakse, milleks ollakse võimelised, kuid kahtlustan, et vorm on otsas.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> lunedì novembre 12 - 16:24

Järjekordne altminek täiesti võidetavas mängus. Nüüd ei pruugi enam viimase mängu võit ka edasi aidata, kui Europa ikka võidab. Üsna tõenäoline on hoopis lõpuks kindel viimane koht grupis, mis oli täiesti mängitav.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> mercoledì novembre 14 - 15:42

Ning nüüd on Europal vaja kindlasti võitu, mille ta ka saab sest Avotil edasipääs kindel. Vähemalt pääsesin viimasest kohast.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> mercoledì novembre 14 - 19:23

Balta - kui lätlane natukenegi mõtleb siis ta ei lähe kaotama

usu ja looda :D

ee plarts
Intermedio
Registrato2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> mercoledì novembre 14 - 20:54

Ma ei usu ka et ta ns kaotada tahab- pärast mine vb jälle Europaga kokku kellest jagu ei saanud grupis. Sa oled talle kindlasti mugavam vastane.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee plarts >> mercoledì novembre 14 - 21:59

usk, lootus, armastus  ;)

ja nii see tuleb  :D

ee plarts
Intermedio
Registrato2013-02-21
ee FC Veenus
ee Balthazor >> mercoledì novembre 14 - 22:12

Kõige kreisim grupp lõpuks: edasi said 2 nõrgema asetusega klubi,kes viimases voorus võitsid 5-2-3 abil. surprised Moment, mida veel ei usu hästi isegi.

Ning kõik algas tolle malta loodusõnnetuse müügist pärast toda, kui olin kindel, et 5. kohast olen ilma tänu temale ning valmistusin koguma jõudu mitu hooaega, kuni Yasui jõuab tasemele. Ma ei imestaks, kui ta olekski näitajatelt kõigi gruppide peale nõrgim värku, aga ta on juba terve hooaja välja vedanud, nagu oleks tal nähtamatu noore värku boonus. Bardsleyga oli tüüpiline, et esimese 2 rünnaku järel olin 0-2 või 0-1 taga.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> mercoledì novembre 14 - 22:34

Nüüd tuleb sul veel armastus leida tongue-out usu ise sellesse rohkem. Vähemalt tead nüüd et oled korralikul Euroopa tasemel juba. Mul läheb mingite gruppideni veel sitaks aega ja ilmselt ka paar mängijate põlvkonda aga kunagi peab ka Albaania klubi grupimänge laughing Seni nopib teisest ringist saadaolevaid punkte ja võimalusi.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> giovedì novembre 15 - 05:51

Loos meile kuigi helde polnud, aga see ilmselt teiste kohtade pärast grupis. Ning minu tasemel klubisid oli juba eelmises ringis vähe.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> giovedì novembre 15 - 06:18

Mul on vägagi võidetav vastane. Ainus probleem on see, et teine mäng on jälle pandud liigamängu otsa. Vaevu tunniajase vahega. Saan päris suure fatigue karistuse terve tiimi peale kokku.
Vastane ise on vanuritest koosnev, mis peaks vägagi võidetav olema.
Baltha peab lootma et kobistab ühe ära ning samas hoiab vastaseid kuival.
Plartsi vastane on ka suht koll. Peab lööma rohkem väravaid kui vastaste musta tärniga ründaja.

ee Kaarel
Intermedio
Registrato2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> giovedì novembre 15 - 14:40

Peab siis veenma Tartut et ta oma kodumängu aja ära muudaks niipea kui võimalik. Pärast saab ju tagasi muuta. Pealegi võib see mingi hooaeg varsti otsustada kas ta saab oma 4. või 5. kohaga Euroopasse kui Eesti ranking alla käib.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> giovedì novembre 15 - 18:20

Raskeks läheb. Kaks kunagi Eesti liigas säranud mängijat tulevad vastu. Peale Tamme ja Kubu ei mahuks ükski mu mängija tema rivistuses platsile. Suur tõenäosus kaheks pakiks, aga ehk kobistab hea õnne korral punkti ära.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> venerdì novembre 16 - 16:39

Tuleb vist rahul olla, et 0-3 ei tulnud, klassivahe pääses esile siiski. Ikkagi eurokarika võitnud klubi, seega nõrkusi väga pole.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> venerdì novembre 16 - 19:34

Oih. Läksin vale taktikaga Veenuse vastu ja kobistasin ära. 
Teisega tegin ca 10 skaudikat ning lubas head. Kuid jah, mis seal ikka... :D

ee Kaarel
Intermedio
Registrato2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Kaarel >> domenica novembre 18 - 18:12, Modificato domenica novembre 18 - 18:13

Euroopas sätin huvitava taktika. Pole ammu sellega mänginud, kuid see lubab keskmiselt üle 1p mängust. Ülejäänud taktikatega on hea kui saab ennast 0.4 peale välja.

Tuleb lihtsalt loota et random engine on helde. (ja et Tartu mängust vigastust ei saa, sest et TC ja HC vahe on päris suur) :)

ee Kaarel
Intermedio
Registrato2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud