Campionato Estonia stagione 59

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

H41 (63)


ee Balthazor >> domenica novembre 18 - 19:25, Modificato domenica novembre 18 - 19:34

Tõeline omaväravate päev: duubel lõi 2 omaväravat ja põhi liigamängus kah. Ju tuleb veel kaks euromängust. Kui päästa midagi pole, lasen noored sisse teisel poolajal. Skaut ei näe isegi mitte mingit viigivõimalust.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> lunedì novembre 19 - 05:28

Üllatust teha ei õnnestunud, jõu vastu ikka ei saanud. Ning kahjuks on meie jaoks euromängud läbi. Parem olnuks kellegi teise pääsemine ehk minu asemel, toonuks rohkem punkte. Aga valmis sai olnud ju hullemaks.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> lunedì novembre 19 - 14:18

Aga ranking tuli isegi parem kui tol maha mineval hooajal.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> lunedì novembre 19 - 16:27

9,4 on ikka suur üllatus, meil oli ju see gruppide järel alla 8. 1 võit ja 1 viik vaid kolme peale siit tuli. 

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> giovedì novembre 22 - 17:47

Selliste mängudega europilet käest antaksegi.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> venerdì novembre 23 - 17:49

Ning nüüd ei jõudnud enne sisse, kui mäng läbi. Rivistust polnud loomulikult hommikul paika panna viitsinud. 

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee plarts >> venerdì novembre 23 - 17:58

pane siis eelmine õhtu mehed paika laughing

ee plarts
Intermedio
Registrato2013-02-21
ee FC Veenus
ee onuelver >> sabato novembre 24 - 21:31

Tabeli keskel on praegu kõigil raskusi tekkinud ja ka Reinhardil kes küll on üllatavalt hästi vastu pidanud ja sisuliselt püsima jäänud- ei usu et Anomaalia või Anarch viimase 7 mängust vähemalt 5 võidaks. Ning Anarch on veel 9. koha konkurentsis täiesti. 

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> lunedì novembre 26 - 06:28

Ma polegi momendiks viimane.laughing

ee anarch37
Intermedio
Registrato2013-05-26
ee onuelver >> venerdì novembre 30 - 12:09

Hehe laughing keegi kandis enda hooaja varakult maha ja nüüd on europileti juba kindlustanud 2 vooru enne lõppu. Isegi onu Udayd ei kutsutud tänavu külla.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> venerdì novembre 30 - 16:12

Viimastes mängudes õnnestus kohustuslikud punktid ära võtta ning otsese konkurendi mängijalt "allahu akbar" välja meelitada ja tekkinud kaitseauk ära kasutada.

Udayd võid lasta oma mängijatele end meenutada enne playoffe, võtavad siis ehk hirmuga 4 võitu järjest ja toovad su Meistriliigasse kohe.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> venerdì novembre 30 - 21:37

Nad raiskasid täna vist kogu püssirohu ära. Aga nalja saaks Meistrikas 8* värkuga. Mõnigi rekord vist langeks aga seda ei juhtu. Vara neil veel.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> domenica dicembre 2 - 10:54

Taavi, meelega ei löönud mulle ära? 

Tegin viimases kolmes voorus kõik, et legitiimselt saada kolmas koht ning seeläbi euroopas alagruppi, kuid ometigi sind võitsin ja sain teiseks. Sa jahtisid ka kolmandat kohta? :D

ee Kaarel
Intermedio
Registrato2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Taavi >> domenica dicembre 2 - 13:10

Mul suht savi ,mängisin lihtsalt nagu ikka mängin et tuleb mis tuleb :D No su vastu löögid 2-11 et oleks võind ju tulla :D

ee Taavi
Amministratore della Comunità
Registrato2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> domenica dicembre 2 - 22:02

Ma sellest väga aru ei saa miks jeblada kohtadega- võtnud alati et tuleb mis tuleb. Ei kartnud ka esimesel korral teise liigasse tõusmist kuigi enamikest mingi 2* nõrgemad mehed olid. Arvestasin et eks ma välja kukun ja algul kõik sinnapoole tüüris aga kui esimene playmaker sai treenitud hakkasid järsku võidud tulema ning isegi püsima jäin tookord. Albaanias oli momente mil tahtnuks kehvemat kohta(teise asemel kolmandat et Q1 alustada) kuid kui pooled on botid siis ei õnnestu väga kaotada noile. Nüüd tuleb teha hüpe et CL Q2 hakkaks ka regulaarselt punkte tooma ja vahel edasi pääseda ka aktiivse satsi vastu. Eks 5-6 hooaja pärast saab jälle Q1 alustada. Kunagi võiks ju Albaania klubi ka alagruppi jõuda laughing

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back