Campionato Estonia stagione 59

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

H51 (101)


ee EIZ >> domenica maggio 3 - 10:57, Modificato domenica maggio 3 - 10:58

No vaid maailmaime pigem päästab mind sellest viimasest kohast, aga minek allapoole sellegipoolest tundub siiski vältimatu. Kahjuks kaitse lekib ja on justkui läbikäiguhoov... aga vaatame mis viimased paar mängu veel toovad ja siis mõtleb uue sõjaplaani välja.

ee EIZ
Principiante
Registrato2013-11-16
ee Balthazor >> domenica maggio 3 - 13:03, Modificato domenica maggio 3 - 20:19

Eks mängud Chargersi vastu saavad otsustavaks. Skaut on üsna eufooriline aga sama oli ta ka enne meie omavahelist viimast mängu. 

Oma võimalus lasti käest. nüüd jääb üle vaid homset oodata. Loomulikult oli skaudi eufooria enne mängu täiesti põhjendamatu, temale täna esimesena igaõhtuseks saanud keretäis mõõta. Tasemevahe oli ka mängupildis näha: kui mu poolik või ründaja jõudis väravaala lähedusse, võttis kohe keegi vastase kaitsjaist talt palli ära. Minu kaitsjad teevad midagi sellist ehk korra mängu jooksul, kui vastane palliga tuleb, siis jõuab see kas väravavahini, lendab mööda või väravasse, ja nii iga mäng. 

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> lunedì maggio 4 - 06:21

Võimalik et pead mingit eriti hullu panema et nad tööle saada. Saatsin sulle ühe idee mis tõenäoliselt lõpeb ilge pakiga aga võib hoopis toimida. Varemgi on siin täielik absurd töötanud.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee EIZ >> lunedì maggio 4 - 09:22

tohoh tillae, salakäike ei jõudnud käima lükatagi, sest mid-season ründetugevdus tõi kastanid tulest välja vanameistri abiga. Dünamo - kõik Sinu kätes nüüd! ;)

ee EIZ
Principiante
Registrato2013-11-16
ee Balthazor >> lunedì maggio 4 - 11:33

Kõiksugu formatsioone sai läbi keerutatud, aga nii puhast nulli pole skaut ammuilma pakkunud. Mitte üht viiki, võidust rääkimata. Ka mitte onuelveri tõsiselt üle võlli ideega, seal kiskus oodatav skoor juba 0:6 kanti, kui muidu see 0:3 ligi püsib. Oleks tollega sealjuures üht punktigi pakutud, siis läheks just tollega. 

Tõde on see, et liigakoht anti käest kodumängudes Kupikarude ja Alkohoolikute vastu, sellised mängud on püsima jääda tahtjal kohustus võita. Kui vana koosseis tõi esimese poole pealt kokku 12 punkti, siis uute poolikute saagiks 18 mängu pealt jääbki 10 nälginud punkti. Kui Tammlehest ei tule paremat meest kui hiinlane, siis pole mul vist enam ülespoole mõtet vaadatagi :D Poleks arvanud, et Dee ja Csapo on selle liiga jaoks liiga nõrk tandem.

Hetkel pole aimugi, millise meeskonna kokku saan ning millal see on küps tagasi tulema. On ideed vaid, aga see sõltub juba turust.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee antwonfisher >> lunedì maggio 4 - 11:39

Vahetasin teiseks poolajaks kaitsja asemel ründaja sisse, nagu ülemise otsa tiimide vastu, siis on alati kärisenud ka :) Aga võit oli sul ikkagi teenitud ning hetkel oled ikka kõrgemas mängus veel sees.

Minu pingutused said hooaja teises poole ära tehtud, seega lõpus oli juba rahulik kulgemine, mis oli eriiselt teretulnud kuna eelmistel hooaegadel on edasi-tagasi pendeldamine olnud rohkem teemas. 

ee antwonfisher
Intermedio
Registrato2013-05-28
ee Chargers
ee onuelver >> lunedì maggio 4 - 14:56

Ju lihtsalt oli Dünamol selline hooaeg kui kõik lihtsalt läheb ja läheb ja läheb perse vaatamata sellele mida iganes ette võtad. Mul on ka mõni selline olnud. Kusjuures vahepeal võib tunduda isegi et saad asjad normi ja lõpuks keerab ikkagi ära. Mõistuse vastane et Dilli ja usbeki asemele sihukeste kappide toomine nagu hiinlane ja koeratoidu unn ei too mitte mingit pööret paremusele vaid pigem vastupidi. Alkohoolikute poolkaitse parim mees jääb ju mõlemale alla kuid lõpus korjas punkte kõvasti ja vaid nõrk start segas 5 hulka jõudmast.

Aga kuna mängus on satse kus kõik põhitegijad on 30+ ja ei vajugi ära siis võivad nad ülejärgmine hooaeg veel kõlvata et aidata siis püsima jääda. Järgmine põlvkond saab siis muidugi vähem xp ja tuleb nõrgem. 

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> lunedì maggio 4 - 17:43

Pärast 35 hooaega jutti ei roni vist väga tagasi ainult selle nimel, et ehk saab selle 9. koha ja korraks püsima jääda enne kui uuesti kohe tagasi kukun. 

Kaitseliin on end täna kõvasti ületanud ja isegi mõned rünnakud kinni pidanud enne väravavahini jõudmist. Ega paremat skoori vist ei pakutud ka kui see, mis tuli. Viigistki poleks täna kasu olnud enam. Nüüd ootab ees vist rohkem tehinguid turul kui viimase aastaga kokku.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Kaarel >> lunedì maggio 4 - 20:33, Modificato martedì maggio 5 - 03:54

Võiks ju öelda, et Dünamol ei vedanud, aga samas ta mängis pool hooaega ilma poolkaitsjateta.  Ostis poole hooaja peal kaks plönni. Kuigi oleks võinud osta ühe korraliku.

Kupikarude keskvälja veteran tassis ja tundub et ta sättis taktikaid vastavalt vastasele ka. Lihtne asi mis toob edu.

Minu sats on keskpärane tiksuja. Kui asi hapuks läheb teen paanikaostu et meistrikas edasi olla.

 Chargersit hoiab kõrge tactics ja veits õnne.

Haapsalu vist ei viitsi väga.

Ise arvan et õnnel pole siin mängus nii suur osa. No eks iga 5. mäng on ehk ebaaus tulemus aga shit happens.

Dünamo tuleb järka hooaeg tagasi ja eks näis millisena.

ee Kaarel
Intermedio
Registrato2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee onuelver >> martedì maggio 5 - 09:37

Nii et ilma blackstar poolikuta pole mõtet siia liiga poole vaadata :D eelmine hooaeg olin siin Kuusega kes isegi Chappile veits alla peaks jääma rääkimata tollest hiinlasest. Pole kindel et Kushovgi mul 16* kätte saab kuigi ju võiks.

Ei näe omal ka vaba pappi niipea tekkivat mängijate ostuks. Kui stata valmis siis ootavad akadeemia uuendused.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> martedì maggio 5 - 12:26

Ma ise loodaks pigem pääseda kohesest tagasitulekust. Konkurentsivõimeline ma nagunii poleks siis. Plaan on müüa mõned vanurid ja kehvikud ning mõni noorem talent soetada, kelle küpsemine võtaks pigem mõne hooaja aega. Aga ma pole kunagi osanud turul mõistlikult käituda, viimati kah arvasin ju, et sain jumala korraliku täienduse ja osutus halvemaks kui mu oma olematu.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> martedì maggio 5 - 13:29

Alla 150m ei saa midagi , 100m combo äkki veab , team player + midagi ,selfish + midagi

ee Taavi
Amministratore della Comunità
Registrato2014-01-17
ee FC Pusa
ee onuelver >> martedì maggio 5 - 14:34

Kui sa Anomaalia või minu kombel üht liini ära ei nulli siis oled 1 hooaja järel ilmselt tagasi üleval. Keegi ei taha üles juurviljaks väga minna. 

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> martedì maggio 5 - 18:58

150M mul vaevu oligi hooaja keskel. Ning nüüd ei lähe enam mingit vanurit passima. Otsin nooremat, kes ka kestaks. Hetkel 167M ning midagi tuleb ehk ka müükidest.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> mercoledì maggio 6 - 12:14

1 hea mid on parem kui 2 keskmist

ee Taavi
Amministratore della Comunità
Registrato2014-01-17
ee FC Pusa