Campionato Estonia stagione 59

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

H51 (101)


ee onuelver >> mercoledì maggio 6 - 22:14

Playofid mööduvad suht pingevabalt kuna pole mingeid eesmärke võtnud. Tuleb nii nagu tuleb. Reeglina langenud esimese ringiga ning ei põe grammigi kui homsega hooaeg läbi. Kerge paanikaosakond tuleks siis kui Rebic peaks Kupikarude ründe suutma mingi ime läbi ära nullida- siis läheb ruttu vaja värkut leida et järgmine hooaeg FC Narva tulemust 200+ üle ei lööks. Aga see oht on väga minimaalne. Pikem plaan ongi olla teises kuni Rebiciga end üles vinnatakse. Kui siis korralik värku soetada võiks ju üleval püsima jääda ehk.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> giovedì maggio 7 - 00:11

Mis mõte on end nii kehva keeperiga üles ehitada , ja keeper võiks ikka 8a vanem olla põhi meestest , isegi rohkem

ee Taavi
Amministratore della Comunità
Registrato2014-01-17
ee FC Pusa
ee Balthazor >> giovedì maggio 7 - 09:39, Modificato giovedì maggio 7 - 09:47

Eks see eikellegimaale kuulumine (Meistriliiga jaoks liiga nõrk ja teise liiga jaoks liiga tugev) ja sellega kaasnev yoyotamine pole kuigi meeldiv etapp. Pealegi on onuelver olnud alati veel suurem noortefänn kui mina ning osta mingi 30+ tüüp meeskonda pole talle kerge, ta ei tunne oma duublisse ostetud vanurite tõttu end niigi hästi. Mingi aeg ei lasknud ta vist ühelgi mängijal väga üle 25 saada, siis müüs kohe ära. Aastate lisandudes on ta seda piiri enda jaoks ikka edasi liigutanud ka. Natuke keeruline ja osadele inimestele raskesti mõistetav isiksus veidi kuumema temperamendiga. 

Eile sai 6 meest müüki, nii vanemaid kui mõni perspektiivitum noor. Mõne päeva pärast peaks hinnad ehk turukõlblikud olema ning mingi raha klubile laekuma. Siis tutvun turuga lähemalt, praeguse 158M eest väga midagi ei saa, ehk ühe mängija. Siis saab otsustatud, kas püüan veidi vanema koosseisuga suht rutem või tugevalt noorendatud koosseisuga hiljem naasta. Kunagi sai paar 200M ringis ostu tehtud, kuigi nad vist polnud ka päris väärt oma hinda.

Kusjuures mu duubel sai esimeses ringis sellise ülima pohhuismi pealt edasi teise playoff-ringi. Mullu olin parema rivistusega sama vastase vastu hädas. Võtan seal ka teist ringi rahulikult, kui tõusen tagasi üles, soetan korralikuma värku ning saan ehk ka staadioniga alustada. Muidu teeks ehk kõik, et mitte naasta, aga teises liigas ei tule staadionile rahvast, seal peamiselt hiinlased, kes alla aasta mänginud.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> giovedì maggio 7 - 14:18

Point on et kui nii kehva värkuga end ülesse vinnab siis peaks väljakumängijad olema nii palju head et parema värku soetamisel jääda üleval ellu. Kui ei ole siis ka tasemel siis on kogu teine liiga veel rohkem perssekukkunud kui arvasin. Hetkel olemas 177 milli mis hooaja alguseks nagunii kokkupoole sulab kuigi 1 vend müügis kah keda ammu müüa tahtnud. Vb läheb mõni veel. Umbes niipalju sain mullu oma kummagi värku eest kes polnud päris meistrika tasemel. Võimalik et miski 5 hooaja pärast nad olnuks aga siis poleks ma sinnamaani saanud stataraha kokku. Aga nüüd on see mul 5 hooaja pärast olemas!

Praegu saaks selle raha eest nihukese värku:  https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1653213

aga see ehk nõrgemgi kui minu mullune neeger. Alla Dünamo japsi pole praegu mõtet isegi osta.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Kaarel >> giovedì maggio 7 - 14:46

https://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-1906126

Võta pigem laenuga. Kui  saad tänu sellele ML, siis jääd  plussi Ning 25m laenu eest ei ole. kulukas. Siis on üks hooaeg veel aega uut kiiprit otsida. Samas... Kui kaotad playoffs, siis on kulukas laen.

Laenusummalt võid aastase palga maha arvestada, siis saad täpsemalt teada kui palju laen tegelikult maksab (võrreldes lätlase ostmisega.) 

ee Kaarel
Intermedio
Registrato2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> giovedì maggio 7 - 19:45

Esimene mängija kuuest juba müüdud üllatuslikult, tema puhul arvestasin, et ju läheb panka.

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> giovedì maggio 7 - 22:59, Modificato giovedì maggio 7 - 23:01

Ega ma nii hull ka veel pole et playofiks ekstra kedagi soetaks kui reaalset edulootust väga pole. Mul sats tükk nõrgem ka platsil kui mullu ning Kupikarud on tugevam kui mullu. Ning siis kaotasin ju mõlemad mängud kuigi püüdsin väga võita.

Laenudega ma duubli omal ära rikkusingi lõpuks. Võtsin neid lõpus 3 tk ainult selle nimel et ehk saab 2 euromängu juurde. Liigas lammutanuks juba puhtalt oma kasvandikega ära. Need 3 ätti on kokku maksnud mul vähem kui 1 sama tasemega laen 1 hooajaks. Kunagi oli meil ka keegi kes laenas või ostis ainult playoffide pärast mingi kalli tüübi ning ei võitnud noid. Duublis vaatab mis euroloos toob ja siis selgub kuidas edasi. Kui asi hopeless siis ehk teeb seal suurpuhastuse ja annab teistele ka tiitlivõimaluse.

Ja toda lätlast polnud mul mõtteski osta. Lihtsalt näitasin mis momendil kogu mu raha eest saaks- et kui kehva.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> sabato maggio 9 - 14:27

Ärge öelge et pean hakkama juba uut värkut vaatama. Laske ikka pappi koguda.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> domenica maggio 10 - 10:57, Modificato domenica maggio 10 - 19:02

Too on muidugi su enda kätes, aga vahest on see järjekordne märk, et kopitad vales liigas?

Omal õnnestus tulevane ründetäht saada, poolik läks kahjuks mujale. Luuran edasi turul ja müün vanu eest.

Ning playoffid kujunesid mõlemad parajaks thrilleriks. Tapa domineeris kindlalt esimest poolaega ja siis piisas Sillamäel vaid kahest võimalusest, et kõik kummuli pöörata. Ja Puka-Kupi läheb tõeliselt ajalukku, kus otsustav värav tuli üleminutitel. 

ee Balthazor
Intermedio
Registrato2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee EIZ >> domenica maggio 10 - 19:20, Modificato domenica maggio 10 - 19:23

Kuigi voor enne lõppu olin juba vaikimisi leppinud tase allpool jätkamisega, siis ühtki mängu siiski meelega kaotama ei lähe ning õnn taaskord naeratas - esimeses mängus 96 minutil võiduvärav ja täna siis sama hilja praktiliselt ka viigivärav, mis koha seekord kõrges mängus ikkagi säilitab.

Kahjuks infra on ikka veel väga kehv. Staadion siin küll tõuseb kohe-kohe ühe taseme, aga ikka väga väike. Mingist budgetist pole ka see hooaeg seetõttu juttu ning ega tugevdusi otseselt peale laenude oodata ka ei ole. Aga proovime siis uuesti!

ee EIZ
Principiante
Registrato2013-11-16
ee onuelver >> domenica maggio 10 - 20:59

Täiesti ulme kui p****s see mäng peab ikka omadega olema kui siukese tiimiga olen peaaegu meistriliigasse jõudmas sama vastase vastu kes mu sealt mullu kukutas arvestades reaalset mängijate taset praegu ja mullu. Siis oli mul korralik värku ja palju paremad wingerid ning kobedam poolik kui kreeklane ja Velo. Kupikarud on kah mitu meest juurde saanud. Loogiliselt pidanuks tänavu miskid 0-4 kanti pakid tulema.

Järgmine hooaeg tuleb vist Rebic pingipoisiks teha ning Sarapuu esivärkuks :D siis paneb liiga kinni ja võidab esimese madalama liiga klubina ehk karika ka ära kui selle mängu loogikat rakendada.

ee onuelver
Intermedio
Registrato2014-09-02
ee Puka City Strikes Back