Campionato Liechtenstein stagione 25

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

For poles. (323)


pl ceniu >> domenica aprile 12 - 14:07
bo słabi piłkarze wychodzą.
pl ceniu
Intermedio
Registrato2014-03-23
pl Arsenal KFC
pl Katian >> lunedì aprile 13 - 14:28
Nieźli wychodzą gdzieś tak od 7-8.
pl Katian
Intermedio
Registrato2013-06-16
pl Biały Legion
pl Katian >> lunedì aprile 13 - 14:31, Modificato lunedì aprile 13 - 14:31
@ Black przecież Peter jest aktywny...

E: I polemizowałbym z tym dobrym zespołem...
pl Katian
Intermedio
Registrato2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> lunedì aprile 13 - 15:11, Modificato lunedì aprile 13 - 15:12
1. Teraz już jest ale wcześniej znikła mu ta kropka (jak jest niebieska to gracz jest online, jak jest szara to offline a jak jej nie ma - gracz przez dłuższy czas jest nieaktywny).
2. Dobry w naszej lidze. W końcu przed 2 sezonami był 3.
3. Zgadzam się z tobą na wyższych poziomach są lepsi zawodnicy ale trochę trzeba ich jeszcze wytrenować. Spójrz na tego:
http://rockingsoccer.com/pl/football/info/player-596202/employment
To obecnie 3 najlepszy strzelec naszej ligi a z którego poziomu został wypromowany? Z 7. Jeśli nie chcesz ulepszać akademii ulepsz przynajmniej bazę treningową. Z 6 poziomu akademii też nieźli piłkarze wychodzą tylko trzeba ich trenować.
pl RENEgat
Principiante
Registrato2015-01-01
pl Katian >> lunedì aprile 13 - 18:20
Kwestia supertalentu - akurat Niemcowi się trafiały niestety dość często perełki, przez co jest jak jest w naszej lidze - z 7 ma też bramkarza. Klewitza z 8. Wszystko na farcie :/
pl Katian
Intermedio
Registrato2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> martedì aprile 14 - 13:52
Tak zgadzam się.
Przy okazji niedługo kolejna runda pucharu. Ja muszę zmierzyć się teraz z http://rockingsoccer.com/pl/football/info/team-8136
Szczerze pisząc poza tym brazylijskim obrońcą to nie mam się co bać jednak nie zamierzam ryzykować. Na razie oszczędzam skład na ten mecz. Jak będę miał fuksa i trafie na zwycięzcę 3 spotkania pucharu to mogę być w półfinale.
pl RENEgat
Principiante
Registrato2015-01-01
pl Katian >> mercoledì aprile 15 - 13:01
Ja gram z Borkiem - nie lubię grać przeciwko niemu, zwłaszcza na wyjeździe, ale jak chcę wygrać puchar to muszę wygrywać z każdym.

W U-21 znowu nie wygram, bo przegrałem z Niemcem po karnych - pech :/
pl Katian
Intermedio
Registrato2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> sabato aprile 18 - 05:07
Udało się. Wywalczyłem awans ale bardziej się cieszę z tego, że trafiłem na TSV Gamprin (trzecioligowiec). Liczę na łatwe zwycięstwo. Widzę jednak, że ty Katian nie miałeś tyle szczęścia co do losowania kolejnego przeciwnika.
pl RENEgat
Principiante
Registrato2015-01-01
pl Katian >> sabato aprile 18 - 18:21
Jak pech to pech, ale trzeba walczyć.

A Ty Black gratki, bo chyba na luzie wejście do półfinału ;)
pl Katian
Intermedio
Registrato2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> domenica aprile 19 - 07:32
Kto wie, może i do finału. W sumie 3 spotkanie pucharu to dwóch 3-ligowców. Poza tym w pierwszym spotkaniu gra Gretna i Gaziarze. Z Gaziarzami wygrywałem w poprzednim sezonie a z Gretną grałem w ubiegłym sezonie w 2 rundzie pucharu. Co prawda przegrałem ale doprowadziłem do dogrywki co mnie samego zaskoczyło. Jednak na razie liczy się dla mnie awans do półfinału.
pl RENEgat
Principiante
Registrato2015-01-01
pl Katian >> martedì aprile 21 - 07:10
Dzisiaj 2 arcytrudne mecze - trzymajcie kciuki ;)
pl Katian
Intermedio
Registrato2013-06-16
pl Biały Legion
pl Katian >> martedì aprile 21 - 17:34
No i po zabawie zarówno w lidze jak i pucharze - połowa sezonu i koniec emocji :/
pl Katian
Intermedio
Registrato2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> mercoledì aprile 22 - 07:08
Ja niestety trafiłem w półfinale pucharu na FC Downtown. Mam raczej marne szanse na zwycięstwo.
pl RENEgat
Principiante
Registrato2015-01-01
pl Katian >> sabato aprile 25 - 09:49
Nie wierzę, że przegrałem 2:0 mecz, który wg analizy powinienem był wygrać 5/5. Zwłaszcza, że nie było żadnych kartek, ba on jeszcze karnego nie wykorzystał i miał jakąś kontuzję. Taksy też nie miał jakiejś specjalnie zmyślnej - jestem wkurzony.
pl Katian
Intermedio
Registrato2013-06-16
pl Biały Legion
pl RENEgat >> sabato aprile 25 - 16:29
Katian mam pytanie. W pucharze w finale zagrają Gretna i Downtown. Jeśli oba te zespoły będą w pierwszej 3 naszej ligi (strefa awansu do ligi Europy/Mistrzów) to kto dostanie awans do ligi Europy za puchar? Czy to będzie jeden z półfinalistów pucharu?
pl RENEgat
Principiante
Registrato2015-01-01