Campionato Lettonia stagione 30

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

Spēlētāju trenēšana (4)

lv Dainix >> giovedì maggio 1 - 17:42
Trenējot spēlētājus atklājās ka es nevaru trenēt spēlētāju kurš ir izīrēts manam klubam. Vai tas nozīmē ka to spēlētāju var tikai trenēt menedžeris kas man viņu ir izīrējis??? Jā jā, tad tādā gadījumā vēršos pie Wilderness menedžera Kristiāna un lūdzu uztrenēt man izīrēto pussargu M.Nosov (pa šo laiku gan jau ir uzkrājis nenormālo skīlu levelu):)
lv Dainix
Intermedio
Registrato2014-04-15
lv SK Latgols
lv Kristiāns >> giovedì maggio 1 - 18:10
Jā, ir tā, kā Tu saki. Konkrētajam spēlētājam (Nosovam) dodu piespēļu treniņus, tiklīdz iekrājas pietiekami daudz XP, šobrīd viņš ir maksimāli uztrenēts. No mačiem līgas ietvaros viņš vairs XP šosezon nesaņems, jo tur ir jau aizvadījis 20 spēles, bet ar treniņu bāzes XP 2-3 treniņiem vēl drīzumā vajadzētu sanākt.
lv Kristiāns
Principiante
Registrato2013-07-19
lv Dainix >> giovedì maggio 1 - 18:38
Labi paldies :) vēl arī jautājums tev, vai varēsi man viņu izīrēt arī uz nakamo sezonu,ja var? :) izskatās ka izcīnīšu 1.vietu savā grupā un tikšu uz 4.līgu! :)
lv Dainix
Intermedio
Registrato2014-04-15
lv SK Latgols
lv Kristiāns >> giovedì maggio 1 - 19:07
Vēl nezinu, vai pārdošu vai izīrēšu viņu. Ja izīrēšu, nu man nekas nebūtu pretī, ja viņš arī nākamsezon spēlētu Tavā komandā, bet, ja būs citas komandas, kas uzliks likmi par viņu, tad viņš var tikpat labi nokļūt kādā citā klubā. Lai vai kā, transfēru periodā seko līdzi transfēru sarakstam, noderīgu spēlētāju uz īri būs daudz.
lv Kristiāns
Principiante
Registrato2013-07-19