Campionato Polonia stagione 17

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

Fissato Kolejne sezony w RS-71 (3561)


pl Trxior >> martedì settembre 17 - 17:16

Rzadko proszę o pomoc ale jeśli macie zbiórki dla powodzian w okolicy i macie możliwość coś dorzucić to każda butelka wody, żywność długoterminowa i środki czystości przede wszystkim takie, które pomogą się "umyć" bardzo się przydadzą, bo sytuacja tutaj jest tragiczna. 

pl Trxior
Intermedio
Registrato2013-04-20
pl La Zabawa
pl Allocer >> martedì settembre 17 - 22:24

trzymaj sie Trxior. Dotknęło Cię bezpośrednio?

pl Allocer
Intermedio
Registrato2013-09-29
pl Poland Alloces Force
pl Trxior >> mercoledì settembre 18 - 03:01

Tak, mieszkam tylko 100m od rzeki. 

pl Trxior
Intermedio
Registrato2013-04-20
pl La Zabawa
pl Mario >> sabato settembre 21 - 07:30

Wchodzę sobie na tabelę 1 ligi po raz pierwszy od dwóch tygodni a tu Katian na 9-tym miejscu. Co tu się odjaniepawliło? Czyżby automat w końcu przestał działać?

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl MAT >> sabato settembre 21 - 09:49

Drużyna słabnie, trening losowy. Albo niewykorzystane punkty treningowe. Automat z reguły na dłuższą metę się nie sprawdza. Ale w losowych przypadkach może zaskoczyć. Tak wg. mnie.

pl MAT
Intermedio
Registrato2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Nefix >> sabato settembre 21 - 17:38

Ogolnie ciekawy bug bo wystapila ta sama akcja co wczesniej opisywalem u jakiegos bota. Napisales o tym Katianie i patrze na jego sklad i 37 dziadka z obrony a tu info ze jest na sprzedaz klikam. Mozna niby oferowac odswiezam gracz znika do banku. Patrze w historie sprzedany 15 a jeszcze dzis gral XD

pl Nefix
Intermedio
Registrato2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl globuss >> sabato settembre 21 - 19:37

xD Ciekawy bug. Myślę, że gra finalizuje transfer jak gracz się zaloguje. A że Katian się nie loguje, to transfer sobie wisi i zawodnik pozostaje w klubie. Taktykę ustawia mu automat i wstawia zawodnika do składu, bo dla niego dalej jest w klubie xd

pl globuss
Intermedio
Registrato2021-07-04
pl Globiki
pl Vordum >> domenica settembre 22 - 09:05

Tak i nie. Nefix właśnie go posłal do banku klikając na niego więc w teorii z zewnątrz też się da zrobić taką finalizację bez logowania się gracza. I to już drugi przypadek który Nefix wyłapał. 

pl Vordum
Intermedio
Registrato2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Mario >> domenica settembre 22 - 17:29

Nefix to moja prośba: nie wchodź nigdy na stronę mojego klubu :D

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Tomplus >> domenica settembre 22 - 20:42

Ciekawostkę zapodam, Łotwa jako kraj ma załużenie:  -62 172 549 528 zł.
To tak jakby wszystkie drużyny żyły na kredyt.

pl Tomplus
Intermedio
Registrato2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Mario >> lunedì settembre 23 - 16:11

Drugi finał pucharu u21 z rzędu! Aż żałuję, że nie doliczyłem go do punktów mojego rankingu polskich klubów 

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Nefix >> martedì settembre 24 - 10:33, Modificato martedì settembre 24 - 10:42

@Mario

Przeczytaj co pisałeś o pucharze U21 na 231 stronie XD

To mi polosowalo w ćwierćfinale ligi Europy najmocniejszego przeciwnika i koniec rumakowania hehe

Poprzedni ćwierćfinał też skończyłem z późniejszym mistrzem. Szkoda w tym sezonie bo są inne drużyny w zasięgu na tym etapie.

No i druga sprawa że na 100 procent polskich wychowankach wtedy był wypożyczony "booster" :)

pl Nefix
Intermedio
Registrato2013-09-19
pl Twierdza Wrocław
pl Mario >> martedì settembre 24 - 16:21

@Nefix

Dobrze pamiętam. Przecież jestem trzecioligowcem XD Zamieniłbym finał pucharu U21 na awans do 2 ligi. No chyba że jakimś cudem wygram, to wtedy nie

Ogólnie w tym sezonie to poza tobą to raczej słabo w europie jeśli chodzi o naszą piękną ekstraklasę. W przyszłym sezonie wracamy do 3 miejsc w pucharach z ligi.

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Vordum >> venerdì settembre 27 - 08:43

No i Włoch nas opuścił...

pl Vordum
Intermedio
Registrato2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Allocer >> venerdì settembre 27 - 09:58

zajmuję 3 miejsce w lidze (jak narazie oczywiście) grając juniorem na lewej pomocy poniżej 10 gwiazdek. mozna? 😀

pl Allocer
Intermedio
Registrato2013-09-29
pl Poland Alloces Force