Campionato Polonia stagione 38

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

Sezon 30 - dyskusja ogólna (176)


pl Jan23 >> mercoledì maggio 3 - 09:47
można byłoby zmniejszyć liczbę zespołów do 12 ale to spowodowałoby zrobienie 7 ligi
pl Jan23
Intermedio
Registrato2014-09-29
pl Azmo >> mercoledì maggio 3 - 09:55
Liga i tak i tak zostanie w rozmiarze takim jakim jest obecnie ;)
pl Azmo
Principiante
Registrato2013-05-11
pl Vordum >> mercoledì maggio 3 - 10:30
A ja niestety muszę się wkurwić i wywlec coś na forum publiczne. Wojtas jeszcze nigdy nie widziałem większego chama w tej grze niż Ty, nawet Devil nim nie jest... rozumiem że gdybyś wypożyczył zawodnika komuś z poza Polski to mógłbyś ciułaś sobie te kredyty nie leczac go, ale żeby kurwa rodakowi nie pomóc bo dobro własnego klubu dla 1 kredytu i paru milionów jest ważniejsze? A żebyś kurwa spadł i się więcej w 1 lidze nie pojawił.

P>S. Jestem menadżerem Szakala jakby Cię to interesowała.
pl Vordum
Intermedio
Registrato2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl gothart >> mercoledì maggio 3 - 11:54
O jakiego Szakala chodzi? Coś nie mogę znaleźć :)
pl gothart
Principiante
Registrato2013-06-16
pl Trxior >> mercoledì maggio 3 - 12:24
http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/team-5501

Poza tym przesadzasz Kinol, to raczej nie jego obowiązek, żeby leczył graczy wypożyczonych. Sam na tym traci, więc zastanów się zanim cokolwiek napiszesz. Tym bardziej jak masz zamiar kogoś obrażać.
pl Trxior
Intermedio
Registrato2013-04-20
pl La Zabawa
pl Szakal >> mercoledì maggio 3 - 13:24, Modificato mercoledì maggio 3 - 13:29
A czy ktoś tu napisał, że to jest jego obowiązek? Zwykły ludzki odruch, którego tu zabrakło. :)

PS. Nie mam zamiaru wywoływać żadnej afery, po prostu dla mnie nie do pomyślenia by było nie pomóc w takiej sytuacji, tym bardziej, że to, na dobrą sprawę, nic nie kosztuje.
pl Szakal
Intermedio
Registrato2014-11-10
pl Azmo >> mercoledì maggio 3 - 13:50
Po euforii wczorajszej dzisiaj się kompromituje z Wiksiarzami :/ Trudno jest wygrać gdy ma się poniżej 30% skuteczności dośrodkowań. Walka o mistrza trwa!
pl Azmo
Principiante
Registrato2013-05-11
pl gothart >> mercoledì maggio 3 - 14:53
Sorry, ale nie rozumiem o co biega. Jak Kinol jest menadżerem Szakala?
pl gothart
Principiante
Registrato2013-06-16
pl Vordum >> mercoledì maggio 3 - 15:04
Chodzi o to że pomagam mu po prostu kierując aktualnie jego rozwojem.


@Trix oczywiście, że rozumiem ale nie sądziłem, że w takiej grze znajdą się tak samolubne osoby które nie mają serca żeby pomóc innym tylko patrzą na siebie i swoją drużynę i tak naprawdę minimalnym kosztem więc to nie są ogromne straty, dla mnie to jest nie do pomyślenia w ogóle.
pl Vordum
Intermedio
Registrato2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Trxior >> mercoledì maggio 3 - 16:49
Ale skoro zwykły ludzki odruch to po co ten płacz i obrażanie go.
pl Trxior
Intermedio
Registrato2013-04-20
pl La Zabawa
pl gothart >> mercoledì maggio 3 - 17:56
Dziś zatrzymałem Gwardię w Opolu na łącznie 4 oddanych strzałach przy ofensywnej taktyce rywala. Niestety nie pozowoliło to zainkasować 3 punktów.
pl gothart
Principiante
Registrato2013-06-16
pl Wojtas >> mercoledì maggio 3 - 18:08
Dla zainteresowanych, nic więcej nie mam do dodania.
http://imgur.com/a/BgxWs
pl Wojtas
Principiante
Registrato2013-01-16
pl Vincente >> mercoledì maggio 3 - 18:42
Trix nadal nie zmienia to faktu że KAŻDY zespół z obecnej I ligi byłby na tym stratny. Przenieść ci to na liczby??
pl Vincente
Intermedio
Registrato2014-05-29
pl Szakal >> mercoledì maggio 3 - 18:52
Wojtas, co chcesz tym uzyskać? Co napisałem tam takiego, by szczycić się tym na forum publicznym? Skomentowałem sprawę bez wyzwisk, napisałem co na ten temat myślę i dalej to podtrzymuję. Co napisałem tam niezgodnego z prawdą? Prawda w oczy kole. Ja temat z mojej strony zamykam. Pozdrawiam.
pl Szakal
Intermedio
Registrato2014-11-10
pl Trxior >> mercoledì maggio 3 - 18:53
Chodziło mi o to, że napisałeś o niskiej popularności tych drużyn, a większość ma wyższą niż niektóre drużyny, które teraz grają w 1 lidze. Nie sprzeczam się z tym jak dokładnie by to wyglądało. Być może byłaby jakaś strata ale jeśli mógłbym ograć więcej juniorów w sezonie to już byłbym za.
pl Trxior
Intermedio
Registrato2013-04-20
pl La Zabawa