Campionato Polonia stagione 79 [3.2]

Forum: Forum di campionato rss-feed

Discuti sul tuo campionato, chi sono i favoriti per vincere il campionato questa stagione? Chi sarà promosso/retrocesso, come stai andando in coppa?

Ritorna all'indice del forum

SEZON 60 (27)


pl Mario >> lunedì luglio 26 - 16:45

Dobrze że mówisz, bo miałem jutro przeciwko Widzewowi wystawić rezerwowy skład :)

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> giovedì luglio 29 - 19:11

Pół sezonu i 4 miejsce. Trochę martwiłem się po pierwszych kolejkach, bo miałem mało punktów, ale to tylko terminarz mi się tak ustawił, że z dolną połową tabeli grałem pod koniec.

Zobaczymy jak będzie z dalszą formą. Fajnie byłoby być w top 3. Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> venerdì luglio 30 - 18:07

A widzisz, a ja mam odwrotnie, na początku słabsze drużyny miałem a pod koniec ciężko

pl Mich
Intermedio
Registrato2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> martedì agosto 3 - 13:31

No to dzisiaj rewanż z Watahą na wyjeździe, u siebie była wygrana jak dobrze pamiętam, niech wygra lepszy

pl Mich
Intermedio
Registrato2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> giovedì agosto 5 - 08:02

No remisik wyszedł. Nie powiem, liczyłem na więcej, ale nie jest źle.

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> sabato agosto 7 - 12:00

Dzisiaj silnik wywinął mi niezły numer. Na 4 strzały na bramkę mój bramkarz nie obronił żadnego. Dodam, że ja miałem 16 strzałów na bramkę i padł tylko 1 gol.

Z drugiej strony, w rzeczywistym świecie takie mecze raz na jakiś czas się zdarzają. Pozostaje mi tylko trzymać kciuki za moich zawodników w następnych meczach i kupić nowego bramkarza :P

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> domenica agosto 8 - 17:51, Modificato domenica agosto 8 - 17:52

No to nieźle Mario, ale z drugiej strony mecze są bardziej atrakcyjne i nieprzewidywalne, niż czysta kalkulacja xp drużyny i przewidywany wynik.

pl Mich
Intermedio
Registrato2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> lunedì agosto 9 - 16:52

Dokładnie. Jakby zawsze wygrywał ten z lepszą średnią gwiazdek w meczu to gra byłaby nudna.

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> martedì agosto 10 - 05:49

Tak jak wczoraj, remisik z I TAK NIE WYGRASZ z mocno rezerwowym składem, a wszelkie symulacje wykazywały porażkę kilku bramkową przy 1 składzie, ciekawe co by było gdybym wystawił 1 skład? Wygrana czy remis? 

pl Mich
Intermedio
Registrato2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> martedì agosto 10 - 17:15

Chyba jednak remis. Nazwa zespołu Manau jednak go zobowiązuje ;)

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mario >> sabato agosto 14 - 19:54, Modificato sabato agosto 14 - 19:57

Koniec sezonu. Mój cel został zrealizowany, choć niedosyt pozostaje po udanej pierwszej połowie sezonu. Był potencjał na to czwarte miejsce.

Dość szybko mi to zleciało. Dopiero wczoraj zorientowałem się, że następny mecz będzie już ostatnim w tym sezonie. Teraz czas na zbrojenia do kolejnego sezonu - już na odnowionym 70-tysięcznym stadionie. Takiej siedziby nie powstydziłaby się AS Roma, a co dopiero trzecioligowy polski klub z Poznania :P

Manau jednak nie niezwyciężony. Brawo dla Chodzieży za przerwanie serii no i dla naszego zwycięzcy rozgrywek. Powodzenia w lidze 2.

A ty Michu? Zadowolony z sezonu?

Mirmił, jeśli to czytasz, to też chętnie poczytam co tam się w 4 lidze u cb działo :)

pl Mario
Intermedio
Registrato2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> mercoledì agosto 18 - 04:50

Ja muszę być zadowolony z 4 miejsca w tym sezonie, czuję się pewnie w 3 lidze więc mogę rozbudowywać dalej zaplecze, stadion na 50 tys buduje właśnie ale nie mam kasy na duże transfery, coś za coś, aby do przodu i oby tak dalej, pozdro

pl Mich
Intermedio
Registrato2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów