Forumas: Lenkų rss-feed

Tai yra bendras Lenkų diskusijų forumas. Rašydami šiame forume, privalote naudoti šią kalbą. Pranešimai, parašyti kita kalba, gali būti ištrinti be perspėjimo. Šis forumas suskaidytas į skiltis, skirtas skirtingoms temoms bei tikslams aptarinėti. Prašome žaidimo klaidas pranešti žaidimo klaidų skiltyje bei gerai apgalvoti, kur rašysite kitus savo pranešimus.

Lenkų >> Bendros diskusijos

Manipulaci ligowi (18)


pl MAT >> ketvirtadienis gruodis 7 - 08:03

https://rockingsoccer.com/pl/football/league-ee.34/level-1/group-1

Przypadkiem dziś trafiłem na manipulantów ligowych :P

pl MAT
Vartotojas
Registracija2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl EGS >> ketvirtadienis gruodis 7 - 09:01

https://rockingsoccer.com/pl/football/info/match-12245383

Chyba znam powód :)

pl EGS
Vartotojas
Registracija2013-02-05
pl MAT >> ketvirtadienis gruodis 7 - 10:01, Pataisyta ketvirtadienis gruodis 7 - 10:04

Mecz był zacięty do końca. Pewnie im się nudziło i ustawili sobie mecz bez bramkarzy w bramce (inaczej mówiąc kogoś z pola - niechce mi się sprawdzać, ale wynik ładny 17-19) :P

Jakie tutaj ustawianie meczy było - umowili sie tylko na bramkarzy i co będzie to będzie :P

Jakby mecz nie miał wplywu na tabelę to pewnie by to olali a tak decydował o tym kto zagra w eLM. :P

pl MAT
Vartotojas
Registracija2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Llukaszenko >> ketvirtadienis gruodis 7 - 12:03

To nieźle :D według mnie powinna być jakaś surowsza kara :) Poza tym stawianie na bramce zawodnika z pola to przesada, lepiej już dać pograć juniorom.

pl Llukaszenko
Vartotojas
Registracija2013-08-28
kz FC Katowice
pl EGS >> ketvirtadienis gruodis 7 - 15:51

Dziwne że "system" na to pozwolił . Teoretycznie w lidze nie da się zbyt słabego składu ustawić.

pl EGS
Vartotojas
Registracija2013-02-05
pl Devilpage >> ketvirtadienis gruodis 7 - 16:36

Coś strasznego, stała sie krzywda.

pl Devilpage
Vartotojas
Registracija2013-10-26
pl Konstytucja Wojny
pl MAT >> ketvirtadienis gruodis 7 - 20:41

@EGS

Nie wystawiali słabych, tylko napastnik grał na bramce itp. przekręt. A jak gracz ma 0,05 blokowania i obrońców jest 2/3 z czego 1 góra nominalny to jak miało nie wpadać do bramki jak nie było obrony, a grali prawie podstawowi gracze.

Po prostu większoś graczy nie grała na swoich pozycjach. Jedyna metoda aby oszukać system.

pl MAT
Vartotojas
Registracija2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Katian >> ketvirtadienis gruodis 7 - 21:16

Ciekawe, czy jeden z nich miał kontuzję gk, czy jak. Mnie te głupie ograniczenia non stop blokują - powinni to znieść i karać tylko takie przypadki (choć szczerze mówiąc to tutaj nikt się tak do końca celowo nie podłożył, no chyba, że była kontuzja gk, to już co innego).

pl Katian
Vartotojas
Registracija2013-06-16
pl Biały Legion
gq kennym0nkey >> penktadienis gruodis 8 - 00:39

Z tego co wiem to oni zawsze grają bez bramkarzy, jeżeli grają ze sobą w ostatnim meczu w sezonie.

gq kennym0nkey
Naujokas
Registracija2013-06-19
pl MAT >> penktadienis gruodis 8 - 06:45

@Rip

Z tego co spojrzałem rzeczywiście tak robią. Cóż Vinent uznał to za niezgodne z prawem rockingsoccer i odjął im punkty. Pewnie gość z aktualnej 2pozycji (S34 estonia) się poskarżył, że ustawione było, a jak widać na końcu zawsze tak robili - czyli już taki ich zwyczaj (tradycja). Ale tym razem miało to wpływ na pozycję o walkę o eLM.

pl MAT
Vartotojas
Registracija2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen
pl Katian >> penktadienis gruodis 8 - 14:59

Ech Vincente i ta jego sprawiedliwość dla wszystkich...

pl Katian
Vartotojas
Registracija2013-06-16
pl Biały Legion
pl borowiakm >> antradienis gruodis 12 - 17:00

chcieli sobie statystyki strzelców podreperować ;-)

pl borowiakm
Vartotojas
Registracija2013-09-24
pl Obra Kościan
pl Tomplus >> sekmadienis balandis 18 - 08:46

Minęło kilka lat, czy takie rzeczy zdarzają się wciąż?

pl Tomplus
Vartotojas
Registracija2013-02-08
pl Sarmacja Będzin
pl Katian >> Šeštadienis balandis 24 - 20:00

Teraz już nie mogą (w teorii), bo są blokady przy tworzeniu składu, co jest swoją drogą wymysłem idiotycznym.

pl Katian
Vartotojas
Registracija2013-06-16
pl Biały Legion
pl MAT >> pirmadienis balandis 26 - 21:11

Blokady tak mi się zdaje działają tylko w rozgrywkach ligowych.

pl MAT
Vartotojas
Registracija2014-06-04
dk Mystic Warrior Copenhagen