Estija lyga sezonas 28 [3.2]

Forumas: Lygos forumas rss-feed

Aptarkite savo lygos reikalus, kas yra favoritai ją laimėti šį sezoną? Kas bus paaukštintas ar priverstas kristi į žemesnę lygą? Kaip Jums sekasi taurėje?

Grįžti į forumo pradžią

uus teema (147)


ee Balthazor >> penktadienis lapkritis 28 - 19:49
Ning eelmise posti tõestuseks su tänane mäng :D Kure on sust rohkem kui tärni jagu paremate meestega, kuid ei saanud seekord enamat viigist.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Šeštadienis lapkritis 29 - 04:38, Pataisyta Šeštadienis lapkritis 29 - 04:57
Joppas penaltiga :P
Noored nolgid on ka vahepeal ühe võidu ära kobistanud kui ei oodanudki, eile boti vastu panin isegi 2 põhimeest mängu esimene poolaeg aga teisel said ikka tappa. Miks ta nii tugev on, ei tea.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> Šeštadienis lapkritis 29 - 06:58
Vaata mängu juurest ta koosseisu: tema värku, üks kaitsja ning ründaja oleks sinul kohe põhikoosseisu raudvara ning mõni teinegi mahuks sul põhis mänguaega saama. Bot ja assman(kes paneb rivistuse siis kui sa unustad) panevad alati välja parimad saadaolevad mehed, nagu sinulgi hooaja algul kui sa arvutisse ei saanud. Lihtsalt ei pruugi nad olla parimal positsioonil(paneb keskkaitsja äärde või vastupidi). Küllap seepärast ei ole ta põhimeeskond liigas tasemel olnud, et 2 mängu päevas tapab need noored ära ja neil on vigastused või peavad väsimuse tõttu mänge vahele jätma või ei suuda seetõttu oma parimat teha. Ning enne kui omanik lahkus, oli tal juba päris korralik noortekas, ilmselt YC6, kuna praegu on 5. Kahel eelmisel hooajal mängis ta kolmandas liigas.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sekmadienis lapkritis 30 - 20:25
Liigakoht kindlustatud!
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> antradienis gruodis 2 - 18:13
Ning tõenäoliselt nüüd ka 5. koht. Vaevalt Secret ja Tallinn-8 enam 4-5 võitu järjest võtavad.
Viimastes mängudes vaata et kõik vähegi olulisemad mehed saaks trenni, kui veel puudu kellelgi, samas katsu ka iga punkt kätte saada, mis reaalne- raha pärast. Kui 3 botti lõpus ära võidad, peaks sul 1,5M kokku tulema teleraha. Mingi raha on sul vast veel ennegi olemas, veab ehk 2M ära, millega meeskonda veel kohendada.
Alt tundub tulevat 2 tugevamat satsi Tööjõureservide ja Pealinna näol, kes sulle tõsised konkurendid, kuid Pealinna ootavad ees playoffid. Oleks tõeline ebaõnn, kui järgmiseks hooajaks nad mõlemad pluss 2 League 2 satsi just siia gruppi sajaksid. Esimene grupp jääks siis veel hullemini lahjaks. Aga 2 botti jääks ikka siia.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> antradienis gruodis 2 - 19:24
Moment pea 700 tonni koos aga vb mingi facility peale kulub osa. Krt kõik järgmised levelid on nii kallid, training 6 jaoks jääb puudugi. Aga ma vist nüüd ka advanced?
Järgmine hooaeg näeb, mis koosseis kokku tuleb siia. Olen juba ka mõelnud keda müüa.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> trečiadienis gruodis 3 - 14:36
Mäng hakkab mulle hooaja lõpuga jälle käru keerama,kas kolmas hooaeg järjest üleminekumängudele komistama....
ee anarch37
Vartotojas
Registracija2013-05-26
ee onuelver >> penktadienis gruodis 5 - 04:21
Viimastes mängudes on hooaja alguse kindlus tagasi tulnud. Botid alistuvad kindlalt isegi kui paar nooremat tatikat platsil on. Eilne ei suutnud ühtki pealelööki ka teha.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> Šeštadienis gruodis 6 - 10:46
Täitsa vittus mängumootor keerab ikka türa kolmandat hooaega järjest,kui VIP staatust ei osta jäädki teises,kolmandas liigas pallima.Statistiliselt,ning reaalselt oleks....Aga nüüd jälle siis üleminekumäng ja seal üllatus ķüll,napp kaotus.
See siis mängutootjate viis öelda,osta VIP....
ee anarch37
Vartotojas
Registracija2013-05-26
ee anarch37 >> Šeštadienis gruodis 6 - 10:48
Ostan sita ära kah,pole ju mingi summa,lihtsalt asi põhimõtteline,eeliseid tuleb teenida,mitte osta...
ee anarch37
Vartotojas
Registracija2013-05-26
nz Luke Broadcast >> Šeštadienis gruodis 6 - 20:22
mul on VIP ja mängumootor ikka nussib, sellest see küll ei sõltu. 36st mängust oli ÜHES! mängus vähem lööke, kui vastasel - 7 viiki ja 9 kaotust. vahel ajas närvi küll
nz Luke Broadcast
Naujokas
Registracija2013-09-18
ee onuelver >> sekmadienis gruodis 7 - 15:35
Ilus on vaadata 2,4 milli:) Mida sellega tehagi...
Staadion alles sai 4000 peale. Tugevama neliku omade vastu tuleb täis, bottidega jääb 1500-2000 vahele, seega kui kõik tugevamad jälle siia gruppi ei saadeta, pole vaja nii ruttu uuendada, fanshop sai ka level 3 peale.
Otsustasin training 6 kasuks. Jäi vaid 1,6 milli.
Kindlasti jälle head laenud võtta, saastamad maha müüa ning mõni parem asemele. Sellest ehk piisab et taset hoida. Eesoliatega on vahe liiga suur et kulutada mõnele ässale kelle abil saaks 3 punkti juurde.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> sekmadienis gruodis 7 - 21:45
Vaatasin su müügilisti üle. Vanamehi ära päris kohe müüki viska, vaid katsu enne mingi asendus leida neile, muidu jäävad mingid positsioonid nõrgemaks ning kui ei vea ka laenudega, võid tabelis mitu kohta taanduda. Noorteka omad võid rahuga turule saata, neist ei tule iial sulle põhimehi.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> Šeštadienis gruodis 13 - 07:29, Pataisyta Šeštadienis gruodis 13 - 07:36
Jess, liiga on mängitav ning viiendat kohta peaks õnnestuma kaitsta. Esineliku vastu saab ehk rohkem kui 3 punkti kätte kokku.
Midavittu, üks bot ostis mu vana värku, vallandas ta juba kuigi ta peaks olema parem kui nende enda vaht. Nüüd nillib mu üht noort kaitsjat veel. Ei julgegi müüa sinna, kuigi suurt tema eest pole enivei loota ning mul ta põhisse ka ei jõuaks. Rahaliselt oleks müük kindlasti mulle parem, siin vist kui ta edasi müüdaks ma enam tema pealt ei teeni?
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> Šeštadienis gruodis 13 - 21:09
Ikkagi müüsin sest 21se puhul sain 58k kui turuhinda näitas 62k. Parem ikka kui pool hinda.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back