Estija lyga sezonas 28 [3.2]

Forumas: Lygos forumas rss-feed

Aptarkite savo lygos reikalus, kas yra favoritai ją laimėti šį sezoną? Kas bus paaukštintas ar priverstas kristi į žemesnę lygą? Kaip Jums sekasi taurėje?

Grįžti į forumo pradžią

uus teema (147)


ee onuelver >> antradienis sausis 20 - 12:48
Mu eelmisele klubile on jäänud kodulinnaks minu pandud Valga, ju niisuke süsteem ongi.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> trečiadienis sausis 21 - 05:06
Johhaidii, 10. minutiks juba 9 mängijaga jääda. Kuid võit tuli siiski ära :)
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> sekmadienis sausis 25 - 14:07
Nüüd tuleb bot panna kotti ning 4. koht olekski kindlustatud! Aga miks mitte veel paremini? Ning need 2 milli TV-raha tahaks ikka kätte saada :) saaks hooaja lõpuks kokku üle 2,5 milli, sest nüüd toob mäng juba 100K sisse ja viimasest loodaks veel rohkemat.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> pirmadienis sausis 26 - 04:26
Raisk ma vihkan seda botti! Pidevalt sellega mingid jamad.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> pirmadienis sausis 26 - 15:20
No mida mängu: terve kohtumise peab mul äärel mängima 1,8-2,8* noor kaitsja. Juba 2 põhimeest väljas pikkade vigastustega ning üks jobu oskas endale järjekordse kaardi koos pennuga teenida. Türa ma ütlen. Homme saan sitemad tärnid kui mõnigi bot. Võiduvõimalusest pole mõtet rääkidagi.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> antradienis sausis 27 - 17:59
Hehe:D poleks midagi ju viigigi vastu ning ka vastasel vist mitte, jääbki arenguruumi 1 koht rohkem, aga tahaks Jebaati ära kordki võita. Tänase koosseisuga on see ikkagi kõik ulme.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> antradienis sausis 27 - 18:30
Mida oligi arvata. Ning kus on poolikute mõistus? Panen Kala nimelt vasakule kuna vastaste nõrgim kaitsja on paremkaitsja, kuid nood idud taovad palle Eidele, kes ei oska sellega midagi teha. Kala sai vist üldse 2 korda terve mängu jooksul palli puutuda. Kust persest need väravadki nii tulema peaks?
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
na p3edak >> antradienis sausis 27 - 22:10
imeläbi panin selle liiga kinn kuigi usun et järgmine hooaeg langen tagasi rahadega on suht hapu ja need 2.5 milli tv rahhi ei aita. noor mängija oli mingi jobi türgi klubi juures laenul .kes oli lootust andev .aga se moslem ei mängitanud teda . nüüd kutt suht avridge mängija see hooaeg ilmse suuri tegusi põhis korda ei saada
na p3edak
Vartotojas
Registracija2014-03-29
ee onuelver >> trečiadienis sausis 28 - 14:48
Oleksid viimases mängus noorematele võimaluse andnud, siis oleksid veel vaid playoffid ees, kus Puujalad vähemasti oleks sulle eduka järgmise hooaja kolmandas kindlustanud ning hoopis Kure kael tehtaks teises liigas sirgeks :)
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> ketvirtadienis sausis 29 - 19:29
:)Kure kael on enne proteesivabrikusse jõudmist sirge,tal vaja Torni noorte,kiirete,vihaste vennikestega mütata,need mullegi paras peavalu :))
ee anarch37
Vartotojas
Registracija2013-05-26
ee onuelver >> penktadienis sausis 30 - 19:43
Joppmandaa, Tornil on pea kõik need noored ju oma kasvandikud, vaid ründaja ning värku sisseostetud.
Kui ma peaks otsustama sama nalja teha ning kõik vanad maha müüa ja vaid oma noorteka tatte kasutada, siis mitu hooaega ma peaksin neljandas sitsima, et ültse kolmandasse tagasi jõuda? Ning mitmendal katsel siis kolmandas püsima jääda suudaks? Praeguse koosseisugagi ma ilma laenudeta vist ei püsiks siin liigas kuigi kindlalt, võitleks nii 7.-8. koha kandis.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> pirmadienis vasaris 2 - 16:36
Mul ka paariks päevaks meeskonnas kuldne täht :D kes teab kaua järgmise korrani veel läheb
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> antradienis vasaris 3 - 15:13
Nüüd jäi su grupp üsna lahjaks- Kure liigutati esimesse gruppi, sinna läks ka tugevam teise liiga langeja. Tapa ja Tööjõureserv pole sust palju tugevamad, Sillamäe on nõrgem kindlasti, küllap pole ka Liverpool peajagu üle. Täpsemalt oskan hinnata kui üleminekuaken kinni ja vip pikendatud/tõstetud.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> antradienis vasaris 3 - 18:48
No liigat võitma ikka ei hakka :D las Liverpool läheb uuesti üles tappa saama, mulle piisab kui teda korra võidan. Meeskond on ka noorenenud ning homme näeb mis laene on loota, nii head paari kui Galiyev-Kala hui ma saan.
Normi ründaja korral lahkub vana leedukas. Tänavu on hea hooaeg just oma noortele võimalusi põhis anda. Jääb ka raha veel millegi ehitamiseks.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee kivipea >> trečiadienis vasaris 4 - 17:23
Tea midagi, Sillamäe toimetab üleminekuturul, samas kui Liverpooli manager liigub üldse klubist kinga saamise suunas praegu. Mina ei kavatse suuri koosseisumuudatusi teha ning kui Puka ka noortega läheb siis ongi Sillamäel tee lahti otse II liigasse :D
ee kivipea
Naujokas
Registracija2014-05-10