Estija lyga sezonas 51 [2]

Forumas: Lygos forumas rss-feed

Aptarkite savo lygos reikalus, kas yra favoritai ją laimėti šį sezoną? Kas bus paaukštintas ar priverstas kristi į žemesnę lygą? Kaip Jums sekasi taurėje?

Grįžti į forumo pradžią

Hooaeg 12 (164)


nz Luke Broadcast >> antradienis rugsėjis 16 - 13:42
Kupikarude manager tõmbas siis Bosnia tippklubi juurde ära, kelle ma Euroopas välja lülitades mängust loobuma sundisin :D krt, paned varumehed, kes Eesti liiga jaoks on liiga nõrgad ja siis nad lülitavad 8* meestega satsi välja :D See küll liigas kasuks ei tule, et mul mingi 6 lisa euromängu tuleb
nz Luke Broadcast
Naujokas
Registracija2013-09-18
ee Andy >> antradienis rugsėjis 16 - 15:45
What kuidas selline asi võimalik on ?
ee Andy
Naujokas
Registracija2013-07-25
ee Balthazor >> antradienis rugsėjis 16 - 15:52
Pead siis ilmselt Rolandit pisut juhendama, et meie poiss saaks parima võimaliku trenni. Vaevalt klubil 12M on TC10 jaoks arvel ning see võtab poolteist hooaega kuni valmib, aga too tüüp oli vaimselt pisut ebastabiilne vist ka. Kindlasti olnuks Arule parem saada jätkata TC10-s trenni.
Kusjuures noored varumehed vahel tõesti toimivad uskumatult, lihtsalt nad pole nii stabiilsed, et kogu aeg kasutada, kuid vahel tuleb vist põhirivistuses liiga mugavaks läinud vanu peere hirmutada. Ega laupäevases liigamängus ma Anomaalia vastu eriti ei lootnud midagi, aga ta otsustas nii karikas kui liigas minna parima koosseisuga, kes teises mängus oli vist liiga väsinud, olnuksin viigi ülegi rahul. Anomaaliaga mul selline huvitav tähelepanek, et mängud temaga ei lõpe ootuspäraselt: kui ootad võitu, saad pähe ning vastupidi- võidad siis, kui see tundub suht välistatud.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> antradienis rugsėjis 16 - 15:59
Too bosnia manager mauras juba mitu päeva Global Forumis et match engine on täiega persses ja RS on maailma halvim manager kuna ta ei võida kõiki mänge (liigas 7 mängust 3 võitu 3 viiki ja 1 kaotus) ning kui kodus euromäng ka katastroofiga lõppes pärast võõrsilvõitu, saigi tal hing täis vist. Foorumiski mitmed ütlesid viimastel päevadel, et kui see nii halb mäng on, siis kes käsib end piinata, tõmmaku parem uttu ning ärgu tüüdaku kõiki oma vingumisega.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> antradienis rugsėjis 16 - 19:01, Pataisyta antradienis rugsėjis 16 - 19:12
Ning tänane mäng tõendiks selle nooruslikkuse teema kohta- skoori avas Pajus, kes mul pmtl 4. ründaja alles ning teisel poolajal väravasse asunud Posthuma lasi sisse üheainsa palli ning püüdis päris mitu. Lisaks käisid pooleks mänguks platsil Loo(tal juba suht tavaline) ning Alaniit, kes pole ka veel selle liiga tasemel mängija. Enamasti see noorte sünergia kipubki vist toimima mängudes, mida lähed vabalt võtma- mul polnud ju kaotada midagi, võõrsil liidri vastu pole punkt kõige tõenäolisem. Samas liiga kahe suht kaitsva tiimi vahel käis korralik tulevärk.

Aga ärevakstegevaid paralleele mullusega jätkub: ka siis oli mul 9 vooru järel 17 punkti. Vägisi kisub mulluses punktigraafikus liikuma. Huvitav fakt veel: 9 vooru järel mullu oli The Great Chelseal ja väljakukkunud Randvere sinistel lõviässadel võrdselt 12 punkti ning 10. vooru omavahelise mängu Chelsea veel kaotas. Kolmel viimasel oli punkte siis 7, 8 ja 10.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> trečiadienis rugsėjis 17 - 18:54
Oskate ehk kogenumatena öelda, mis taktikat peaksin kasutama et ka mõni võit saada? On mul üldse lootust sinna püsima jääda? Enda meelest valisin üsna keskmise klubi, kuid pole võitnud veel ühtki mängu kodus nende vastu kes tunduvad nõrgemad. Mingid faking 0-0 viigid ja 0-1 kaotused vaid. Ründajad on sitad, aga mitte hullemad kui bottidel, samuti muud liinid. Ainsa võidu kobistasin hetke kolmandal kohal oleva boti vastu võõrsil. Kuna mul on treening ja bottidel pole, siis peaksin kogu aeg tugevamaks muutuma ju? 0-8 tuli varumeestest kuna karikas oli vastane kelle vastu paistis rohkem lootust. Peale toda ongi kõik järjest persse hakanud minema.
Mida veel muutma peaksin?
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Taavi >> trečiadienis rugsėjis 17 - 21:00
Sul nii uus meeskond , ära kaotuste üle üldse muretse , ehita aga staadionit , training centerit ja youth centerit , siis hakkavad alles normaalsed mehed tulema koos võitudega :)
ee Taavi
Bendruomenės administratorius
Registracija2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kaarel >> trečiadienis rugsėjis 17 - 21:14
Sul on uus sats ning materjali veel pole. Kuid on jäänud mulje, et teemant, või mõni muu 4-4-2 formatsioon, toimib kõige paremini siin mängus. Kui sul hakkab paremaid mängijaid tekkima, siis võid ka muid taktikaid proovida.
Paremaid mängijaid saad noorte- ning treeningkeskust arendades. Kindlasti kasvata ka statat ning fanshoppi, sest need toovad sulle raha.

Proovi saada häid vendi laenuga ning vaheta enda vanad mängijad noorte vastu välja. Osta kas või mängijaturult odavaid noori, kuid kellel on fikseeritud oskused talutavad.
ee Kaarel
Vartotojas
Registracija2013-12-25
ee Anonüümsed Alkohoolikud
ee Balthazor >> trečiadienis rugsėjis 17 - 22:02
Oma algusele tagasi vaadates ütleks, et esimesed noored, kes võivad põhikoosseisu mõneks hooajaks murda, saad noortekeskus 4-st, kui just enne kogemata mõni supertalent ei tule. Nädala pärast umbes avaneb üleminekuaken, katsu mõni noor sealt hankida, kel talent üle 3 palli ning noorenda koosseisu. Ega praegused 20aastased noored kõlba muuks kui kohatäiteks, et oleks kedagi treenida, nood müü hooaja-paari pärast maha esimesele botile kes nõus ostma- ise jäin ka mõne oma noore külge liiga kauaks, kuigi asja tast polnud ning lõpuks pidin müüma sama hinnaga, mille saanuks juba hooaeg varem. Kindlasti pane noortekas vanus alati minimaalseks, üks tähtis parameeter olgu talent. Ostmisel on Saulitis ehk teemärk, millest kehvemaid ei tasuks ehk enam võtta, tore oleks paar Zhukovichi-sugust saada juurde. Laene saad võtta juurde alles pärast hooaja lõppu. Müüksin ehk isegi sulle mõne poolkaitsja, ent sulle on nad vist kallivõitu.
Potentsiaalilt võiks su klubi siis, kui õnn pöördub, isegi 4.-5. koha eest heidelda. Kahe esimese vastu on iga punkt suur vedamine, koosseisult võiks nad mängida 2. liigas ja nad on kolmandas peajagu kõigist üle. Viljandi on ka ehk tugevam veidi, ent mitte enam palju, tolle juht treenis mõnest mängijast väga imeliku monstrumi, mistõttu ta käis ruttu põhja ning nüüdseks vist päris loobunud. Aga 0-0 viikidega harju ära, too oli juba mullu seal populaarseim skoor. Ülejäänud 7 on seal nii võrdsed, et see, kuhupoole värav kukub, on loterii. Ning esimese veerandi järgne seis suurt ei loe- mullu olin sel ajal 2. aga lõpul langesin 8. kohale ning 2. liiga võitjal olid veel võrdsed punktid Blue Lioniga. Tõenäosus hooaja lõpuks kerkida on üsna suur.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Taavi >> ketvirtadienis rugsėjis 18 - 01:06, Pataisyta ketvirtadienis rugsėjis 18 - 01:07
Ohoh , vip3-ga jooksen päevas nüüd 80k miinust :D 45 päeva ehitan TC9 , siis tuleb YC8 järgi ja milline see miinus siis on :D

Vähemalt popularity kasvab ja hakkab staadionilt tulevikus rohkem tulema , sai vara ehitatud et kasv kiirem oleks :P
ee Taavi
Bendruomenės administratorius
Registracija2014-01-17
ee FC Pusa
ee Kristjan >> ketvirtadienis rugsėjis 18 - 09:52
Juba teine 13 päeva jooksul :D http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/player-725758
ee Kristjan
Naujokas
Registracija2014-06-19
ee Balthazor >> ketvirtadienis rugsėjis 18 - 17:40
Oleks too eestlane...
Vähemasti polnud ma veel see õnnetu, kelle vastu bot väravaarve avab. Kuna paar põhimeest olid puhkamas hommikust, siis pisut lapiline koosseis oli hädas, kuid Tiit(s) oli tänane nimi :) Pluss müstiline vigastus, mis mul kogu vahetuste skeemi segi lõi- 2 mängijat väljaku eri otstes saavad korraga viga. Ning kumbki polnud ka otse aktsioonis hetkel.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Balthazor >> sekmadienis rugsėjis 21 - 06:38
Hakkasin Globali teema jaoks oma mulluseid arvutusi üle vaatama staadioni tasuvuse koha pealt
19,33*18*x-13734*52=23,3*18*x-27791*52
kust x=10493
Nüüd taipasin, et võrrandi vasakul poolel ei saa ju x olla, vaid max. 8000, sest 8000sel staadionil ei saa 10,5 tuhat piletiostjat olla :D
Seega 19,33*18*8000-13734*52=23,3*18*x-27791*52
kust x=8380, mille olen reeglina kätte saanud küll. Ning kui arvestada, et ega see 8000-negi päris iga mäng pilgeni polnud, tuleb latt veel natukese allapoole :)
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee Andy >> sekmadienis rugsėjis 21 - 07:06
Eile liigamängul tabas ming huvitav asi, olin taktikas seadnud 3 vahetust aga toimus millegipärast ainul üks, mis oli tingitud vigastusest.
Staadioniga on jah päris raske, eile ei jõudnud õigeks ajaks, et lives vaadata ja ei suuda ületada 8k piiri siis. Raha oleks hädasti vaja, sest kedagi on vaja tuua kiiresti meeskonda, kes hakkab väravaid lööma.
ee Andy
Naujokas
Registracija2013-07-25
ee Taavi >> sekmadienis rugsėjis 21 - 07:41
Mul üldse 20k staadion väikse popularityga :D Paar mängu hooaja jooksul tiksub täis , suurem osa tuleb 11k ainult :(
ee Taavi
Bendruomenės administratorius
Registracija2014-01-17
ee FC Pusa