Estija lyga sezonas 61 [3.1]

Forumas: Lygos forumas rss-feed

Aptarkite savo lygos reikalus, kas yra favoritai ją laimėti šį sezoną? Kas bus paaukštintas ar priverstas kristi į žemesnę lygą? Kaip Jums sekasi taurėje?

Grįžti į forumo pradžią

Hooaeg 16 (134)


ee onuelver >> trečiadienis balandis 29 - 19:01
Peaaegu oleks h(m)unn jälle kogu mängu üksi ära käkkinud. 100% kindel et müüki raibe läheb. Vaatab kas üldse põhis enam platsile saab.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> ketvirtadienis balandis 30 - 09:52
Vaata siis, et enne uue asemele leiad, muidu kui juhtub, et ei saa head värkut laenule, pead oma noortekooli poisid väravassse panema, kes sul ilmselt üsna nõrgad on. Szokolaist pole sul enam u21 karikas ka mingit kasu. Ning laenud pead seekord kõvemad kindlasti võtma, kui plaanid koosseisu tõsisemalt värskendada ja mõne põhimehe rahaks teha. Võid ka minu nuuskuritele loota :)
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> ketvirtadienis balandis 30 - 15:38
Eks ikka vaatab. Mõtteid liigub aga eks siis kui turg avaneb on pilt ka selgem et keda müüa. Osa sõltub sellest keda kohe algul saab, et meeskond liiga tühjaks ei jääks. Alustasin sedagi hooaega suht minimaalse koosseisuga et mõlemat liigat saaks mängida. Paar ostu oligi u21 aukude täide kuid Jurr on neist seni üllatanud positiivselt.
Ropp vedamine et just homme on mänguvaba päev sest muidu poleks mul 2 parimat kaitsjat ollagi. Laupäev saavad mõlemad terveks. 2 milli piir on kohe käe ulatuses et võiks 2,5M ka ära tulla. 3 on utoopia kuna siis peaks pea kõik 10 mängu ära võitma. Sealhulgas 2 mängu liidriga keda niigi olen juba võitnud korra. Mõne mängu saab juba suuremal staadionil pidada, 2 mängu on veel väikesel. Siis stataga vist hooletu kuniks kunagi teise liigasse jõuan. Mul saab nüüd ju 14K olema samas kui isegi üks meistriliiga oma on veel kaheksane. Kolmanda liiga kolmas 14K+ stata kusjuures teised 2 on ju pikalt teises liigas mänginud klubid. Liigun vist õiges suunas omadega.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> sekmadienis gegužė 3 - 06:22
Eilne mäng läks täiega perse: keretäis ning kõige hullem et Polakovs sai pika vigastuse- 19 päeva mille sain raviga 11 päevale.See tähendab et olen tast hooaja lõpuni ilma. Nüüd peab Rouget DM kohal hakkama saama, nutab ja saab.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> sekmadienis gegužė 3 - 18:46
No mida perset ma selle Suckolaiga teen, mängitan noorteliigas? Müüki ta raisk läheb nigunii, laseb botil ainsa löögi sisse mis talle terve poolaeg tuleb. Päris mitu punkti juba tema nahka läinud mis on aga puhas raha. Ning viimasel ajal Eliassen ka on väga koba olnud. Järgmise hooaja värkut ei hakka alla 4 tärni vaatamagi, ehk isegi alla 4,5.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> pirmadienis gegužė 4 - 03:38
Nüüd tead, mis seisus olin teisel hooaja veerandil ilma Amouyalita. Sul saab Ekerot tema asendamisega paremini hakkama kui mul Masvarise, ent teine häda on sul DM-iga. Kasutad ehk CM positsiooni vahepeal? Peamine, et sul liigakoht on kindel.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee kivipea >> pirmadienis gegužė 4 - 08:47
Kaks uut botti kolmandas :-(

Arsenal, punnita nüüd veel mõned punktid välja. 9-ndaks ei tohi jääda, parem kui üldse üleminekumängule ei lähe muidugi.
ee kivipea
Naujokas
Registracija2014-05-10
ee anarch37 >> pirmadienis gegužė 4 - 17:02
Missioon täidetud,kui nüüd Haapsalu mingit lollust ei tee peaksin liigas ilusti teisel kohal ja korraliku boonusrahaga lõpetama,see tähendab,et üleminekumängud mis sai eesmärgiks võetud.Parim variant oleks vist Anomaalia vastu saada.
Siis näeb,kas on juba teise asja või mitte.
ee anarch37
Vartotojas
Registracija2013-05-26
ee Balthazor >> pirmadienis gegužė 4 - 18:13
Loodetavasti on Arsenali juht nüüd aru saanud, et Adamaitise õige koht on ründes selle kaukaasia nimega mehe kõrval, poliitikute sohipoja asemel.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> antradienis gegužė 5 - 04:35
Eilse viigiga peab rahul olema kui vaid 2 täpset lööki oligi. Staadion sai valmis ning täna esimene kodumäng kust väga tulemust ei loodagi sest vormi pole. Jama et järgmine ehitis võtaks pool eelarvet ära, ootan kuni transferid tehtud saavad.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee onuelver >> ketvirtadienis gegužė 7 - 18:55
Bot sai kenasti ära tambitud :D 6st 6 sisse kuna neil põhivärku vigane siis pange nende vastu kindlasti high risk shooting, saab ehk botid kolmekesi kolmeks viimaseks tõrjuda.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee anarch37 >> Šeštadienis gegužė 9 - 04:39
Suur viga oli oma noor ründaja botti laenule anda,suht kottis trennidega,tuleb maha müüa vististi
ee anarch37
Vartotojas
Registracija2013-05-26
ee Balthazor >> Šeštadienis gegužė 9 - 11:32, Pataisyta Šeštadienis gegužė 9 - 11:33
Ma kah kahetsen oma ründaja laenu, too sats käis sees suht juhuslikult, sai umbes 12 noorteliigas ja 8 põhis ning kui seletasin talle laenamise põhimõtteid, oli kasutegur 0,0...no ju on pärit moldova dnestri-äärest, kus vaid vene keelt oskad. talle paneks küll edasiseks veto, et ühtki minu mängijat talle ei satuks. Oleks ta ometi Puka Citysse läinud, too tegi parema pakkumise ning oleks palju paremini ta eest hoolitsenud, aga ju loll poiss tahtis belõi aisti konjakit jms värki.
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn
ee onuelver >> sekmadienis gegužė 10 - 18:44
Sinna see võimalik 2,5M läks kuid midagi pole teha kui kumbagi AMi ei saa kasutada ning pead kasutama pinginoort. Aga kolmas koht sai kindlustatud ja pisut botitõrjet ka tehtud.
ee onuelver
Vartotojas
Registracija2014-09-02
ee Puka City Strikes Back
ee Balthazor >> pirmadienis gegužė 11 - 20:39
Saite oma botitõrjega kenasti hakkama :)
ee Balthazor
Vartotojas
Registracija2013-12-01
ee Dünamo Tallinn