Lietuva lyga sezonas 19 [3.2]

Forumas: Lygos forumas rss-feed

Aptarkite savo lygos reikalus, kas yra favoritai ją laimėti šį sezoną? Kas bus paaukštintas ar priverstas kristi į žemesnę lygą? Kaip Jums sekasi taurėje?

Grįžti į forumo pradžią

[3.2] 9 Sezonas (91)


lt Justas >> ketvirtadienis balandis 17 - 12:46
Ziu, per paskutines penkias rungtynes pelnei 2 taškus. Kaip man kažkada sakei, daraisi nuspėjamas :D
lt Justas
Vartotojas
Registracija2014-01-08
lt Ziu ✔ >> ketvirtadienis balandis 17 - 12:54
Cia slapta taktika. Kad visi patiketu, kad mano komanda yra silpna. O po to planuojamas stiprus finisas ir galutine pirma vieta.
lt Ziu ✔
Vartotojas
Registracija2013-11-02
lt blabla >> ketvirtadienis balandis 17 - 19:04
einu tutorial'ą gal paskaitysiu
lt blabla
Vartotojas
Registracija2013-05-24
lt Justas >> ketvirtadienis balandis 17 - 19:13
blabla, skaudus pralaimėjimas botui, užjaučiu :)

Mano komanda, tai turbūt labiausiai šokiruojanti savo nepastovumu. Pirmos 5 rungtynės - visos pralaimėtos. Iš sekančių septynių - 6 laimėtos. Per 12 rungtynių dar nei karto nesužaidžiau lygiosiomis :D
lt Justas
Vartotojas
Registracija2014-01-08
lt Justas >> penktadienis balandis 18 - 07:39
Haha, dar viena 2-os lygos komanda krenta po mūsų lygos kojomis taurėje. Šaunuolis, blabla! :)
lt Justas
Vartotojas
Registracija2014-01-08
lt Ziu ✔ >> penktadienis balandis 18 - 07:59
einu ir as skaityti tutorial'a. matau, kad padeda.
lt Ziu ✔
Vartotojas
Registracija2013-11-02
lt blabla >> penktadienis balandis 18 - 10:25
Ačiū, Justai :) Bet čia tai jau pieva kažkokia, lygoj lošiu stipriausia sudėtim, gaunu nuo botteam, taurėj išleidžiu į startą saugus, kurie daug silpnesni yra, ir laimiu...
Aišku nuo Puntuko tai vėl gavau, neįtikėtina būtų, jei juos kada nors įveikčiau :D
lt blabla
Vartotojas
Registracija2013-05-24
lt Justas >> Šeštadienis balandis 19 - 20:22
Na, išties gerai atsigavau po to tragiško starto. Iš paskutinių 9 rungtynių, net 8 laimėtos. Rezultatas taip pat matosi, stipriai atsispyriau nuo dugno ir dabar vos 2 taškais atsilieku nuo dabartinio lyderio.

Tiesa, manau, čia laikas bus ir vėl nusileist ant žemės. Sekančios 3 rungtynės, visos prieš pagrindinius lygos lyderius. Dvi iš jų išvykoje. Tikrai ne pats gražiausias tvarkaraštis. Visgi, galbūt pagaliau bus pirmosios lygiosios sezone, kas prieš bet kurią iš šių komandų man būtų geras rezultatas, ne kiek dėl vieno papildomo taško, kiek dėl atimtų dviejų taškų iš varžovo :)
lt Justas
Vartotojas
Registracija2014-01-08
lt Justas >> sekmadienis balandis 20 - 09:04
Ziu, nu tu čia ir dėjai vaizdų :O
lt Justas
Vartotojas
Registracija2014-01-08
lt Ziu ✔ >> sekmadienis balandis 20 - 11:19
2 plano dalis startavo :)
lt Ziu ✔
Vartotojas
Registracija2013-11-02
lt Justas >> sekmadienis balandis 20 - 11:48
Hehe, žiūrėsim kaip toliau tau seksis ;) Aš va, pirmas lygiąsias pagaliau apturėjau, geras rezultatas kaip išvykos rungtynėms prieš grupės lyderį :)
lt Justas
Vartotojas
Registracija2014-01-08
lt blabla >> sekmadienis balandis 20 - 17:10, Pataisyta sekmadienis balandis 20 - 18:21
Rytoj transferų lango pradžia, ką planuojat per jį nuveikt? :)
P.S. Su šv. Velykom, kolegos! :)
lt blabla
Vartotojas
Registracija2013-05-24
lt Ziu ✔ >> sekmadienis balandis 20 - 19:25
Su sv. Velykom.
Planuoju isleisti apie 2.000.000 pastiprinimui. 2 zaideju reikia. tik nezinau ar 2 jaunesnius nupirkti ar 1 labiau patyrusi.
lt Ziu ✔
Vartotojas
Registracija2013-11-02
lt Justas >> sekmadienis balandis 20 - 19:40
Oho, paišlaidaut gerai planuoji, Ziu. Po tokių pirkinių, panašu, galiu pamiršt sezoną baigt už tave aukščiau :D

Aš šį transferų langą praktiškai nieko nepirksiu, gal kokį vieną jauną žaidėją paimsiu, jei rasiu labai pigiai. Parduot taip pat planuoju tik vieną, senį puolėją, kuris realiai dabar visad mano startinėj lošia. Kitaip tariant, nežymiai, bet po transferų lango mano komanda net šiek tiek susilpnės :)

Ir Jus visus su Šv. Vėlykom ;)
lt Justas
Vartotojas
Registracija2014-01-08
lt blabla >> pirmadienis balandis 21 - 16:54, Pataisyta pirmadienis balandis 21 - 16:56
Aš tai perestroiką darau.
Pirma planavau išsiparduot visai, dabar nusprendžiau tik senelių atsikratyt. Anksčiau galvojau, jog pasiliksiu juos sau kaip klubo simbolius ir pan., bet tai visiškai neapsimoka finansiškai. :D
Taigi, jau atleidau vienu metu buvusį geriausią mano žaidėją Grustinskiy, dar krito ir buvęs klubo rekordininkas Irschuk. Iš dabartinių klubo rekordininkų Kasiewski ir Covalesky dar šiek tiek centų planuoju gaut, o Kazlausku atsikratysiu, kai iš jo visai nebebus naudos.
Jei būčiau visus šituos veikėjus pardavęs anksčiau, tai ir dabar turėčiau geresnius žaidėjus, deja, pats totaliai susimoviau. :)
Dar planuoju parduot keletą žaidėjų, tad ir aš po transferų lango susilpnėsiu, bet bent jau daugiau pinigo turėsiu, vis tiek šitam sezonui jau amen. :D
lt blabla
Vartotojas
Registracija2013-05-24