Lenkija lyga sezonas 68

Forumas: Lygos forumas rss-feed

Aptarkite savo lygos reikalus, kas yra favoritai ją laimėti šį sezoną? Kas bus paaukštintas ar priverstas kristi į žemesnę lygą? Kaip Jums sekasi taurėje?

Grįžti į forumo pradžią

Sezon 32 - dyskusja ogólna (83)


pl gothart >> pirmadienis liepa 24 - 20:37

U mnie ostatnio napastnicy strajkują :)

pl gothart
Naujokas
Registracija2013-06-16
pl Vordum >> pirmadienis liepa 24 - 21:24

Chuj wie... ale ja z Tobą nigdy w lidze nie wygram :((((((((((((((((

pl Vordum
Vartotojas
Registracija2013-06-12
pl Wolni Kłaj
pl Vincente >> sekmadienis liepa 30 - 23:53

Szczęście uśmiechnęło się w końcu do mnie 

pl Vincente
Vartotojas
Registracija2014-05-29
pl gothart >> trečiadienis rugpjūtis 2 - 21:34

To że dziś rano rywal oddał jeden celny strzał i zdobył gola jeszcze nie było wkurzające, ale to, że admini znów zablokowali mi transfer jest już wkurzające. Wartość zawodnika to 289mln, a oni odrzucają transfer za 322 mln. Koleś ma 22 lata wyloswany w wieku 14y29d, zawsze dostawał maksa treningu, a oni to blokują. Jak z nimi rozmawiać?

pl gothart
Naujokas
Registracija2013-06-16
pl gothart >> ketvirtadienis rugpjūtis 3 - 04:19

No co za walnięci ludzie. Anulowali mi transfer.

Co gorsze chcą mi anulować kupno zajebistego grajka. PRzecież tutaj nie da się grać

pl gothart
Naujokas
Registracija2013-06-16
pl Nurek >> ketvirtadienis rugpjūtis 3 - 05:42

System transferów jest jedną z porażek w tej grze. Rozumiem sprawdzanie zawyżonych/zaniżonych transferów, żeby nie dochodziło do przekrętów, ale jak dla mnie gracz, który idzie za +/- 50% szacowanej wartości, powinien z automatu przechodzić weryfikację. Jeżeli jest tak jak piszesz, że zablokowali Ci transfer gracza za 322 mln, którego wartość jest szacowana na 289 mln, to admini powinni się mocno zastanowić nad zmianą formuły szacowania wartości, bo takie sytuacje prowadzą tylko do frustracji i opuszczania gry.

pl Nurek
Vartotojas
Registracija2013-02-05
pl KS Nurki
pl gothart >> ketvirtadienis rugpjūtis 3 - 06:16

Anulowany transfer to Konrad Majchrzak. Ktoś zaoferował za niego 322mln. W poprzednim okienku anulowali mi transfer bramkarza za jakies 130 mln, pomimo faktu, że oferte złożyły dwa zespoły.

Teraz czekam na weryfikacje kupna zawodnika. Szacunkowa wartość 720mln, zaoferował minimum jakie mozna przy własnej ofercie, czyli ok. 800mln.

pl gothart
Naujokas
Registracija2013-06-16
pl gothart >> ketvirtadienis rugpjūtis 3 - 20:31

Zważywszy na fakt, że ostatnimi czasy do spotkań u siebie z Chrobrym nie miałem za wiele szczęścia, to dzisiejsze 0-0 przy strzałach 17-3 nie jest złym wynikiem :)

pl gothart
Naujokas
Registracija2013-06-16
pl Sekker >> penktadienis rugpjūtis 4 - 03:50

Ale płaczesz gothart, praktycznie zawsze ze mną wygrywasz, już chyba 2 albo 3 sezony z rzędu wyeliminowaleś mnie z pucharu po meczach na Twoim stadionie. Raz na ruski rok uda mi się zremisować lub wygrać.

pl Sekker
Vartotojas
Registracija2013-05-22
pl gothart >> penktadienis rugpjūtis 4 - 06:14

Przecież napisałem, że się cieszę. No i w czterech ostatnich meczach ligowych, które wyglądały podobnie, jak wczorajszy uzbierałęm całe 4 punkty

pl gothart
Naujokas
Registracija2013-06-16
pl Sekker >> penktadienis rugpjūtis 4 - 07:14

Skoro w 4 meczach z rzędu miałeś taką samą sytuację to może rozwiązania szukaj u siebie i w swoich błędach?

Albo narzekaj też po innych meczach nie tylko po meczu ze mną tak żeby było sprawiedliwie?

pl Sekker
Vartotojas
Registracija2013-05-22
pl gothart >> penktadienis rugpjūtis 4 - 08:06

Spokojnie, nie spinaj się tak :)

pl gothart
Naujokas
Registracija2013-06-16
pl Sekker >> penktadienis rugpjūtis 4 - 08:44

To Ty zacząłeś się spinać i spinasz się najczęściej ze wszystkich graczy na forum, a najczęściej, gdy stracisz punkty z jakąś drużyną z środka lub dołu tabeli.

pl Sekker
Vartotojas
Registracija2013-05-22
pl gothart >> penktadienis rugpjūtis 4 - 18:30

Staram się czasami rozzruszać forum drobnymi prowokacjami i czasami ktoś, tak jak Ty daje się na to złapać i niepotrzebnie się spina :)

pl gothart
Naujokas
Registracija2013-06-16