Lenkija lyga sezonas 82 [3.2]

Forumas: Lygos forumas rss-feed

Aptarkite savo lygos reikalus, kas yra favoritai ją laimėti šį sezoną? Kas bus paaukštintas ar priverstas kristi į žemesnę lygą? Kaip Jums sekasi taurėje?

Grįžti į forumo pradžią

SEZON 61 (63)


pl Mario >> ketvirtadienis rugsėjis 16 - 11:57, Pataisyta ketvirtadienis rugsėjis 16 - 12:01

Nudziłem się dzisiaj w pracy, bo dosłownie nie miałem nic do roboty i postanowiłem zrobić w excelu statystykę dotyczącą meczy mojego klubu od czasu kiedy go objąłem. Link tutaj: 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1J1uP4ve8TV5R1gRjjqjwnX2ID6xf7oQ8/edit?usp=sharing&ouid=108048086291961169998&rtpof=true&sd=true

Zaskoczyło mnie że mam na koncie tylko 9 meczów ligowych z Zniczem. Swoją drogą myślałem, że najwięcej będę miał meczów z Widzewem lub Zordonem, a ty prosze Kot Harold.

Fajnie też widać z kim mam dobre ratio meczowe.

Na statystyce widać że silnik gry daje za mało remisów (mam ich 2 razy mniej niż zwycięstw czy porażek).

pl Mario
Vartotojas
Registracija2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> ketvirtadienis rugsėjis 16 - 16:01

Mario. ewidentnie się nudziłeś :D

pl Mirmił
Vartotojas
Registracija2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mich >> penktadienis rugsėjis 17 - 07:04

No rzeczywiście tylko z nudów można takie coś wymyśleć ;)

Moim zdaniem, silnik gry liczy kto ma ile XP + czynnik losowy, więc jeśli podobne drużyny grają to będzie remis, ja przynajmniej tak mam, np. remis z ŁKS i Legnica, a dziś pewnie SADY, chyba że czynnik losowy komputer wywinie do góry nogami to bywa różnie, więc mało jest równych sobie drużyn to mało jest remisów, naturlish...

pl Mich
Vartotojas
Registracija2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> penktadienis rugsėjis 17 - 07:08

@Mirmił

Na swoją obronę, nie dopisałem sobie tych 2 godzin, które poświęcilem na robienie statystyki do czasu pracy :D

@Michu

Pewnie masz rację, ale i tak tych remisów powinno być więcej (to jest np. drużyny mają 0,5 gwiazdki różnicy=duża szansa na remis).

pl Mario
Vartotojas
Registracija2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mirmił >> penktadienis rugsėjis 17 - 18:01

Mario ale pewnie mają 0.5 gwiazdki róznicy w średniej wartości gwiazdek. A tym czasem chyba liczą się gwiazdki w danej linii formacji. Średnia może byc podobna, ale jedna formacja może przewyższać tą samą u przeciwnika. No i najważniejsze, ta średnia obejmuje 10 najlepszych z pola a nie zawsze ta 10 razem ze sobą gra.

pl Mirmił
Vartotojas
Registracija2015-03-24
cn FC Taijiquan
pl Mario >> Šeštadienis rugsėjis 18 - 17:16

Porażka z botem boli podwójnie. Na początku sezonu sprzedałem jednego z dwóch kluczowych obronców i zastąpiłem go słabszym i młodszym. Teraz odbija się to na mojej grze w obronie.

pl Mario
Vartotojas
Registracija2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> sekmadienis rugsėjis 19 - 08:16

No właśnie Mario tak czułem że gorszy masz skład, to widać, ja się trzymam, a wczoraj Miedź Legnica poległa u siebie, więc już tylko Sady są zagrożeniem do 1 miejsca

pl Mich
Vartotojas
Registracija2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> sekmadienis rugsėjis 19 - 08:18, Pataisyta sekmadienis rugsėjis 19 - 08:19

Mirmil, widzę że twój wątły młodzik robi furorę na rynku transferowym :)

pl Mich
Vartotojas
Registracija2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl PolishPower >> sekmadienis rugsėjis 19 - 18:06

no postanowilem sprzedac bramkarza i napastnika swoje lata juz mieli 34,32 lata i puscilem stadion do budowy ,teraz bede sie zajmowal odmlodzeniem skladu o awansie nie mysle predzej jak ok 4,5 sezonow  

pl PolishPower
Vartotojas
Registracija2013-03-24
pl Miedź Legnica
pl Mario >> sekmadienis rugsėjis 19 - 19:42

No ja też strategia długoterminowa. Z obecną kasą na koncie mógłbym wykupić sobie skład na miarę awansu do 2 ligi, ale najpierw chcę mieć bazę na 11 poziomie. Wyżej jest parę klubów z zapleczami, które zatrzymały się na 10 poziomach. Chcę mieć względem nich chociaż tą przewagę, a w odległej przyszłości może to jakoś zaowocuje.

Dzisiaj cenne 3 punkty z osłabioną po transferach miedzią. Jutro trudny mecz u siebie z Dragons, którzy są moim bezpośrednim rywalem w środku stawki. Liczę conajmniej na remis.

pl Mario
Vartotojas
Registracija2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> pirmadienis rugsėjis 20 - 09:21

Zastanawiałem się skąd macie kasę na utrzymanie zaplecza na 10-11 poziomie, tak patrzę na wasz skład to niskie pensje mają piłkarze, chyba tylko ja przedobrzyłem ze składem, bo zarobki ze stadionu pokrywają wydatki  i nie widzę możliwości wybudowania zaplecza na wyższy poziom, ktoś wie co się stanie jak zbankrutuję? Budynki wyburzają na niższy poziom?

pl Mich
Vartotojas
Registracija2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mario >> pirmadienis rugsėjis 20 - 15:53, Pataisyta pirmadienis rugsėjis 20 - 15:55

"Jeśli drużyna ma negatywny stan finansów, to zarząd zdecyduje o zburzeniu jednego lub więcej budynków. Kiedy to się rozpocznie, gracz dostanie 14-dniowy okres, podczas którego będzie mógł cofnąć burzenie pod warunkiem uzyskania dodatniego stanu finansów."

Ja połowa składu to juniorzy, dlatego też tak tanio mi idzie jeśli chodzi i pensje.

Na twoim miejscu zainwestowałbym w sklep klubowy/catering, bo to inwestycja rzędu 10 mln. Zwiększysz w ten sposób popularność, na mecze będzie chodziło więcej kibiców i zwiększysz przychody ze stadionu. Dla mnie bilety stadionowe do główne źródło utrzymania, bo od sponsora dostaję tak mało gotówki że aż wstyd. Sędziowie mojego meczu z Warsaw #4 dostali więcej w łapę niż ja od sponsora :D

pl Mario
Vartotojas
Registracija2014-08-07
pl MKS Wataha Poznań
pl Mich >> pirmadienis rugsėjis 20 - 18:49

Dzięki Mario, domyśliłem się żeby rozbudowywać sklep klubowy, chociaż wcześniej myślałem że to za duży koszt utrzymania więc odpuściłem, ale coś za coś, więcej kibiców będzie, po biurze skautów je rozbuduje, 

pl Mich
Vartotojas
Registracija2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów
pl Mich >> antradienis rugsėjis 21 - 07:10

A jeszcze jedna kwestia, czy ktoś trenował pozycję zawodnika? mianowicie mam napastnika co ma 100pkt doświadczenia pomocnika i chciałbym zamienić 1/3 tych punktów na doświaczenie napastnika, w opisie jest że zamieniają z aktualnej pozycji, więc tak jakby ja z napastnika chcę zrobić napastnika, czy ktoś przerabiał taką akcję?

pl Mich
Vartotojas
Registracija2020-06-30
pl RKS Znicz Radziłów