Turkija lyga sezonas 18

Forumas: Lygos forumas rss-feed

Aptarkite savo lygos reikalus, kas yra favoritai ją laimėti šį sezoną? Kas bus paaukštintas ar priverstas kristi į žemesnę lygą? Kaip Jums sekasi taurėje?

Grįžti į forumo pradžią

Birinci lig forumu (428)

tr Wizard >> penktadienis rugpjūtis 23 - 18:34
Bu litvanyalılardan alamadık bi türlü şampiyonluğu :( Bende genç takım oluşturmak istiyorum. Kadrodaki 28+ oyuncuları satacağım. Arslan Dolunay da satılık ilgilenenlere :)
tr Wizard
Vartotojas
Registracija2013-04-02
tr MKE Ankaragücü
sco Raisdemort >> Šeštadienis rugpjūtis 24 - 11:55
O kadar aptal puanlar kaybedince şampiyon olamıyor insan =(
sco Raisdemort
Naujokas
Registracija2013-04-04
tr gego >> pirmadienis spalis 7 - 01:45
5 Puanlık farkı koruyamadık maalesef RedReal takımına maçın hemen başlarında on kişi kalınca mağlup olduk. 2 puanlık bir avantajımız daha var en azından onu koruyarak şampiyonluğumuza doğru ilerliyeceğiz inşallah :) ama lig gerçekten oldukça çekişmeli geçiyor en azından böyle olması oyunun daha eğlenceli olması sağlıyor
tr gego
Vartotojas
Registracija2013-05-08
sco Raisdemort >> trečiadienis spalis 16 - 18:34, Pataisyta trečiadienis spalis 16 - 19:44
Oldukça çekişmeli bir sezon oldu. Son güne girerken ilk 3 takımın şampiyon olabilitesi vardı.

Bu sezon en azından bir kupa almak istiyordum ve bu kupanın Türkiye kupası olmasını bekliyordum. Maalesef finalde eski oyuncumun son dakikalarda attığı golle skor 2-2 oldu ve penaltılarda yenildim. Lig konusunda hiç ümidim yoktu, oyuncularım yorgun olacağı için AC Bursa maçından hiç ümidim yoktu. Sezon sonlarında hem Beşiktaş hem bursateksası ile maçlarım vardı, en az bir galibiyet alacağımı düşünürken toplamda 6-0 yenildim. En son bursateksası maçını kaybedince sezonun bittiğini düşünüyordum ama ligimizin demirbaş takımlardan Inegölspor bot olma avantajını kullandı ve bizi tekrar yarışın içine soktu.

Bence Beşiktaş GC sezonun flaş takımı oldu. Rotasyon olarak sıkıntılı olmasına rağmen son maça kadar şansını devam ettirdi, belki savunma oyuncuları Diyarbakır SK maçında sakatlanmasa şu an şampiyon o olacaktı.

Red Real, AC Bursa ve ANKARAGÜCÜ beni en çok şaşırtan takımlar oldu. ANKARAGÜCÜ ve AC Bursa gençleştikleri için sıkıntılı bir sezon geçirdiler ama ikisinin de tekrar üst sıralara çıkacağına eminim. Son şampiyon Red Real transfer sezonunu yavaş geçirmesinden dolayı özellikle sezon başında çok kötüydü ve oradan sonra toparlanamadı.

Bütün takımları tebrik ediyorum, dilerim gelecek sezon da böyle geçer.
sco Raisdemort
Naujokas
Registracija2013-04-04
tr Wizard >> penktadienis spalis 18 - 12:57, Pataisyta penktadienis spalis 18 - 17:39
Sezonu güzel özetlemişsin, evet gerçekten heyecanlı bir sezondu, son haftaya kadar devam etti heyecan. Beşiktaş GC takımı çok başarılı idi 3. ligden 1. lige şampiyon olarak geldi, şansı yaver gitse bu sezonda şampiyon olabilirdi.

Bursateksası ve Galatasaray takımlarını da ayrı ayrı tebrik ediyorum hem ligde hem kupada sonuna kadar gittiler. Litvanyalıların şampiyon olamamasına sevindim ayrıca :).

AC Bursa takımında çok iyi genç oyuncular var. Bu sezon patlama yapmalarını bekliyorum. Herkese önümüzdeki sezon bol şanslar. 2 ligden gelecek güçlü takımlarla önümüzdeki sezon daha heyecanlı olacağını tahmin ediyorum.
tr Wizard
Vartotojas
Registracija2013-04-02
tr MKE Ankaragücü
sco Raisdemort >> trečiadienis spalis 23 - 04:44
Güzel bir sezon geçiririz umarım. Ben bu oyunlar için "life-long dream" diyebileceğim şeyi başarıp şampiyon olduğum için artık daha rahat ve ligden öte kupaya odaklı oynayıp ikinci kupayı kazanmaya çalışacağım.
sco Raisdemort
Naujokas
Registracija2013-04-04
sco Raisdemort >> ketvirtadienis gruodis 5 - 14:41
Yeni şampiyonu tebrik ederim =)
sco Raisdemort
Naujokas
Registracija2013-04-04
sco Raisdemort >> ketvirtadienis gruodis 5 - 16:02
Kupayı aldığım için kendimi tebrik ediyorum =)
sco Raisdemort
Naujokas
Registracija2013-04-04
tr Sir Çılgın Börülce >> ketvirtadienis gruodis 5 - 17:57
eyvallah. Seni de kutlarız.
tr Sir Çılgın Börülce
Naujokas
Registracija2013-04-14
tr Umut >> sekmadienis gruodis 8 - 18:31
Şampiyona ve kupa galibine tebrikler, darısı başımıza :)
tr Umut
Vartotojas
Registracija2013-03-20
tr Bursa
sco Raisdemort >> antradienis gruodis 17 - 19:27
Yeni sezon, yeni heyecan. Herkese başarılar.
sco Raisdemort
Naujokas
Registracija2013-04-04
tr Wizard >> trečiadienis gruodis 18 - 19:06
Başarılar herkese :)
tr Wizard
Vartotojas
Registracija2013-04-02
tr MKE Ankaragücü
sco Raisdemort >> Šeštadienis gruodis 28 - 14:49
6 maç; 5 galibiyet, 1 mağlubiyet. Zorlu takımlarla deplasmanda oynadık şu ana kadar, bu akşam bir başka zorlu deplasman maçına çıkıyor takım. Yenilgi halinde zirveden uzaklaşıyoruz ve bir süreliğine tepede daha önce şampiyon olmamış 3 takımı bırakıyoruz.

Çekişmeli bir sezon oluyor şu ana kadar, böyle devam eder umarım.
sco Raisdemort
Naujokas
Registracija2013-04-04
es sefa >> penktadienis kovas 28 - 13:37
Geldim aranıza :)
es sefa
Naujokas
Registracija2013-12-12
tr Wizard >> pirmadienis gegužė 19 - 08:25
10. sezonumuza gelmişiz zaman çabuk geçiyor :) Ama hala bir şampiyonluğum yok :( Bu sezon umarım şampiyonluk hedefimi gerçekleştiririm :) Herkese başarılar güzel bir sezon geçiririz umarım...
tr Wizard
Vartotojas
Registracija2013-04-02
tr MKE Ankaragücü