Līga - Bosnija un Hercegovina 59.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Evropska takmičenja (184)


eng 1312 >> sestdiena septembris 6 - 14:57
imamo 3 kluba medju 50 sa najvecim koeficijentom u Evropi

Holandija 7
Engleska 6
Njemacka 5
Izrael 4
Italija 4


interesatno, ex-Yu zemlje, samo Makedonija 1


sad smo isto fino krenuli, Zeljeznicar prosao prvo pretkolo Evropa Lige, ima laganog protivnika u drugom, u kojem sam ja vec danas mozda i objezbjedio prolaz (pobjeda u gostima)

Klocko je vec u grupi LŠ. a Unita jos ceka protivnika
eng 1312
Lietotājs
Reģistrēts2013-03-20
ba Butkowski >> sestdiena septembris 6 - 17:46
Nisam ekipi podijelio instrukcije prije meča, pa sam izbugio u gostima 2:1. Nadam se da će pod mojom komandom to bolje izgledati u revanšu u Dolini ćupova.
ba Butkowski
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
eng 1312 >> pirmdiena septembris 8 - 15:44
5 u odbrani kuci protiv slabijeg protivnika, lose lose Butkowski.
Steta

ja prosao dalje
eng 1312
Lietotājs
Reģistrēts2013-03-20
ba Tracko >> otrdiena septembris 30 - 18:35
cestitke muky na pobjedi protiv spanca i vjerovatno cestitke na prolazu
osvjetlaj nam obraz u evropskim takmicenjima samo si ti ostao :D
ba Tracko
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-23
ba muky >> otrdiena septembris 30 - 21:47
Buraz, zaboravio danas postaviti ekipu, sekretarica ga je hladno dobila. No, još je uzvrat tu, vidjet ćemo :)
ba muky
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-09
ba Tracko >> otrdiena septembris 30 - 21:51
pa te sekretarice su beton od managera hahahhaha mozda i ja sutra da ostavim protiv bratstva da napravi sekretarica jer bojim se kako god ja napravim da necu moci ni bratstvo kod kuce dobit :D
ma moras proci 0:2 u gostima ne mozes izgubit kod kuce 3 razlike a bitno je samo jedan da das, sa ovakvim igracima nema sumnje u prolaz :D
ba Tracko
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-23
ba muky >> sestdiena jūlijs 25 - 17:13
Unita se uspjela probiti do grupne faze Lige prvaka!


Nakon trećeg pretkola i veoma teškog protivnika iz Andore

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/team-3664/players

danas je u play-offu eliminisan i prošlogodišnji osvajač Lige prvaka, ekipa ofer10!

http://rockingsoccer.com/en/soccer/info/team-853/players

Jedva, ali pobjeda se računa :D

Sad ćemo se probati progurati i dalje :)
ba muky
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-09
ba Sir MB >> sestdiena jūlijs 25 - 18:11
Bravo muky, a i klocko i estonac su prošli dalje što znači da će bit još nekih bodova za našu ligu.

Za vratom nam diše 5-6 drugih država tako da sa ovim prolazima imamo šanse da zadržimo trenutno 11 mjesto i trenutne pozicije u evropi.
ba Sir MB
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-02-22
ba Sir MB >> otrdiena septembris 29 - 08:25
Kako stvari stoje, mogli bi smo da gubimo neke pozicije u Evropi, ali nadam se pozitivnom rezultatu Unite.
ba Sir MB
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-02-22
ba Sir MB >> piektdiena oktobris 2 - 16:07
Od naredne sezone samo šampion lige ide u Ligu Prvaka i to 3 kolo.

3 u Evropsku ligu (2 iz lige jedan iz kupa)
ba Sir MB
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-02-22
ba Tracko >> pirmdiena oktobris 19 - 19:49
op memici u potu playoffa na korak do grupne faze veliki napredak memica uz malo srece i povoljan zrijeb pokusati do grupne faze prvi put u historiji kluba i nastaviti trend dobrih igara iz prosle sezone osvojeno 3 mjesto i finale kupa ne previse ubijedjeni u prolaz u grupnu fazu ali trazicemo svoju sansu
ba Tracko
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-23
ba Tracko >> piektdiena novembris 6 - 15:18
hahahahah kako proci kad dobijes vincenta pobjedis ga kuci i u gostima tri penala za njega i meni crveni normalno da ces ispasti hahahah smijesno
ba Tracko
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-23
ba Sir MB >> piektdiena novembris 6 - 19:13
Ma sigurno je namješteno! AHAHAH
ba Sir MB
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-02-22
ba Tracko >> ceturtdiena jūnijs 9 - 20:07
we need to do something in european competitions, we need more wins come on rolla and others, lets win some matches in europe
ba Tracko
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-23
ba Tracko >> sestdiena jūlijs 23 - 14:40
cestitke na prolazu u grupnu fazu kup uefa i lige prvaka muky i rolla
trebali bi probati nesto napraviti u grupama, zasto da ne imate dobre ekipe idemo malo popraviti koeficient, kako vidim ove ispred nas lige po koeficientu su podbacile, madjari, bugari. mogli bi ove sezone popraviti koeficient a vec u sledecim sezonama da vratimo jos koje mjesto, nekad smo imali i 3 direktna u grupnoj fazi lige prvaka jednog u play off, imali jednu od najjacih liga po koeficientu. sad dolaze neke jake ekipe imamo dobrih ekipa i mozemo u buducnosti da napravimo nesto u evropi, pored unite kupikaruda olympic tu je i kladusa, tu je i thc, tako da ce biti zanimljivo u buducnosti
ba Tracko
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-23