Līga - Bulgārija 42.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Slēgts Сезон 29 (744)


bg Готин >> svētdiena janvāris 1 - 23:29
Честита Нова година! Нека е по-успешна от отминалата, да ви донесе много радост и щастие и най-вече да сте здрави.

Подобно на Тео и аз стискам зъби и не пиша във форума, но все още обмислям да спирам да играя :)
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Mika >> pirmdiena janvāris 2 - 08:57
Не знам защо се ядосвате :) Вижте ми отбора ... а сега ми вижте класирането ... а сега ми вижте класирането през последните 5+ сезони ... а сега вижте мен - на кон и въобще не ми пука :) чакам си реда.
bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Maryn >> pirmdiena janvāris 2 - 10:42
Честита Нова Година на всички!
Много здраве и поводи за радост!
bg Maryn
Lietotājs
Reģistrēts2014-03-06
bg Dragomir >> sestdiena janvāris 7 - 20:08
Половин сезон мина и сега всеки,ако иска да каже как се развива сезона му ?
За мене сезона върви що годе добре :) При мъжете на приливи и отливи, а при младежите отлично
bg Dragomir
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Mika >> sestdiena janvāris 7 - 20:41
Моето положение е НАПЪЛНО очаквано :D никакви изненади
bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Готин >> sestdiena janvāris 7 - 23:20
Този сезон стискам палци за Smunck, въпреки че не вярвам да се пребори с миньорите и лъвовете.
Аз си правя експерименти, които се оказват доста успешни.
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Sima >> svētdiena janvāris 8 - 19:55
Много съм доволен от моето представяне. Трето място не ми мърда. Стабилизирах представянето си и имам само три загуби в домашния шампионат и само две в Евролигата /засега/.
Учуден съм, че от сезон на сезон става по-сериозна разликата между първите отбори и следващите. Този сезон първият отбор има равен с втория и едно равенство с друг отбор. Вторият няма загубена точка извън топ3. Т.е. от 26 мача извън топ3 има само едно равенство и 25 победи.
Иначе и аз съм за Smunck, защото още в началото гласувах за него за изненада на сезона. Въпреки, че му преча много - нещо като перничанин "Що ме бийш" - "Ми щото те обичам".
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Dragomir >> svētdiena janvāris 15 - 12:13
Ах,ах какъв сезон за мене- не съм го очаквал :) Ще се опитам да се представя достойно в ШК до 21
bg Dragomir
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-26
bg Lokomotiv
bg toni_s >> svētdiena janvāris 15 - 22:43
Честит първи трофей, Драго! Успех в младежката ШК!
bg toni_s
Lietotājs
Reģistrēts2013-11-29
bg Minyoro
bg Sima >> otrdiena janvāris 17 - 13:06, Labots otrdiena janvāris 17 - 13:07
Честито, Драго :)) Много се радвам, че имаш вече и трофей. Ти си истинско вдъхновение за останалите отбори. Ето как може отбор с 8 ниво на Академия и Тренировъчен да спечели Купата. Сега да видим дали след няколко сезона ще почнеш ти да доминираш в Лигата.
Колкото до ШК до 21 - то си е за собствено удоволствие.

Поздравления и за Бо - направи страхотен турнир, отстрани силни съперници и направи страхотен финал.
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Maryn >> svētdiena janvāris 22 - 16:42
Честито на Симата за купата!
bg Maryn
Lietotājs
Reģistrēts2014-03-06
bg Maryn >> pirmdiena janvāris 23 - 21:10
Поздравления на всички, страхотен сезон!
Аз лично съм много доволен от постигнатото. За пръв път влизам в топ 5. Това е най-доброто ми класиране от както съм играта. :)
Много оспорван беше двубоя за 5тото място с Тео до последния кръг.
Още веднъж поздравления на всички за добрия сезон!
bg Maryn
Lietotājs
Reģistrēts2014-03-06
bg Sima >> trešdiena janvāris 25 - 10:26, Labots trešdiena janvāris 25 - 10:31
Честита нова титла на Тони! Толкова категорично, че чак всички са останали без дума. След всички думи за оспорвано и равностойно, оказа се, че един отбор ще завърши без загуба и почти-почти само с победи. Страхотно постижение!

Единственият, който можеш да направи нещо, бе Бо. Само на три точки. Само и единствено победи срещу отборите извън топ3. Повече от невероятно постижение. Само аз да не го бях провалил и можеше да спечели, въпреки невероятния сезон на Тони. Но явно бе венчан за второ място, че и У21 загуби финала.

Аз съм много щастлив от моя сезон. След тези два недостижими отбора се наредих аз. Изпълних целта си за топ4, че даже си взех и една Купа. Но най-вече се радвам, че достигнах 1/4-финал в ЛЕ. Вярно, че с много късмет, но за мен това е изключителен успех. А и почти си защитихме точките и позицията.

Иначе специални поздравления за Марин. Успя да мине още един от динозаврите. Малко му остава и за следващите. Ама те не смятат да се дадат чак толкова лесно. Айсбол най-накрая да мине напред.

Локомотив се завръща, а и със самочувствие на спечелил У21. Предстоят много интересни плейофи. Само съжалявам, че Даниел Чернев се отказа. Колиооо и той се губи редовно. А два от стабилните отбори в 3-та дивизия дано не останат със собствениците си.

п.с. смятам, че познах най-много в прогнозите. Шампион, една промяна в топ4 (участниците в Европа, иначе знам, че аз си бях на 5ти), изненадата ще е Бо (и то каква). ЦСКА в последния момент ми провали прогнозата за изпадащ, но още може. Както и че няма да има 9 човека, които ще пишат в тази тема. Кой сърдит, кой няма какво да каже, кой зает, кой над тези неща, кой друго...
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Mika >> piektdiena februāris 3 - 21:03
Явно тази година ще избухнеш :)

Целя се в осмо място пак аз.
bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks