Līga - Bulgārija 46.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Национален Отбор (207)


bg Sima >> ceturtdiena oktobris 12 - 15:43

- Отборът е на първо място, след първото завъртане.

- Заемаме 22 място в Света.

Може да погледнете, тъй като не се знае кога пак ще има такова подреждане на планетите.

bg Sima
Tulkotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Dragomir >> ceturtdiena oktobris 12 - 16:22

Сима ти вършиш чудеса с този отбор :) :) Само така и напред към победата 

bg Dragomir
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Sima >> sestdiena oktobris 14 - 21:00

Аз съм този с късмета. А за да имаме успех, това е работата на останалите колеги, които създават и развиват играчите. Всички вие сте в основата на доброто представяне.

Просто този път  съвсем съм ограничил състава и гоня успехи. Засега ги имаме, дано утре и срещу Италия не загубим, че и двата отбора са по-добри. Иначе вече сме на 18 място. Като си помисля, че като започнах моите мандати, бяхме на 130 място...Нито едното, нито другото отговарят на класата ни, но едното носи повече удоволствие ;)

bg Sima
Tulkotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Готин >> trešdiena oktobris 25 - 22:28

Браво, Сима! Не стига, че се класираме като първи, а сме и с най-добри показатели от всички отбори. Дано и на Европейското първенство се представиш на същото ниво.

bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Sima >> trešdiena decembris 6 - 14:39

Този път не успяхме да прескочим групите. 

Желая успех на следващия селекционер.

За трите ми поредни мандата успяхме да се класираме на две Европейски първенства.

В първите квалификации използвахме, че всички ни подценяват и ги изненадахме. Докато се усетят, вече се класирахме. Тактически се класирахме в сериозна група. И стигаме до момента, за който още ме е яд - отпадането с дузпи от Германия. По мои сметки трябваше да спечелим дузпите. И съвсем като в истинския футбол, след като ги отстраним отиваме на полуфинал. Пък в най-лошия случай щяхме да се наричаме "четвъртите в Европа".

За следващите квалификации нямахме късмета и две домакински загуби след наша доминация ни оставиха да се борим в последния мач като гост на Англия за победа, че да стигнем до второ място. Не успяхме и пътят на Англия към Световната титла бе разчистен.

За последните квалификации си носихме останалия късмет от предните и успяхме да се класираме категорично - по-рано и в последните два мача играхме пак за победа и се класирахме като първи сред всички. Оказа се, че въпреки играта във всеки мач за победа, пак съм използвал много играчи в квалификациите - 24 този път.

Групата бе силна - един от едва трите отбора ставали Европейски шампион - Франция. Тактическо равенство с тях. Следваше мач с Казахстан. Такова нещо май не ми се беше случвало - от 12 удара (и общо 23 без нито един блокиран), не успяхме да вкараме. Остана мача с Латвия, актуалния вице-шампион (и до няколко сезона ще имат титла от голямо първенство). Пак нулево равенство и отпадане без отбелязан гол. Ще имам достатъчно време да си анализирам грешките.

bg Sima
Tulkotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Sima >> svētdiena februāris 3 - 09:52

Имам лошо предчувствие. Много лошо...

bg Sima
Tulkotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Mika >> svētdiena februāris 3 - 12:12

Първото ми впечатление от новия мениджър е че въобще не жали играчите .. още малко и топ-играчът ми щеше да погине ...

bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg dvanaise >> ceturtdiena februāris 7 - 18:58

Нещо на националния ни отбор му куца играта. Новия мениджър вероятно смята че само резултатите са важни и е прав. В крайна сметка никой няма да гледа как си спечелил стига да си спечелил. Лошото е че нямаме никакъв късмет и не взимаме точки дори в мачове в които би трябвало да вземем. Нищо добро не се очертава от мачовете до тук

bg dvanaise
Lietotājs
Reģistrēts2016-12-16
bg mo >> piektdiena februāris 8 - 08:05

Смятах да не коментирам, защото и не ми се играе много тази година, малко е минала играта на фермерство(друга тема)... Но няма как румънски мениджър водещ България да излезе като домакин срещу Румъния без НАПАДАТЕЛ (СС е най-безполезната позиция във всички схеми и там среща неговите двама DCB и един CB- трима играчи), няма как да пускаш Г. Чепаринов в такъв мач, ако искаш победа. Играчът има само 900 XP  за позиция халф, което означава 0.9 x неговите качества(просто не е достатъчно добър за там, дори и да вземе пълният си младежки бонус, което почти никога не става). Все пак му пожелавам успех и дано постигне нещо.

bg mo
Lietotājs
Reģistrēts2013-07-25
bg FC Smunck
bg Mika >> sestdiena oktobris 19 - 18:11

Създадох нова тема във форума, моля за коментари

https://rockingsoccer.com/bg/soccer/forum/home-bg/1?topic=86181&posts=1

bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks