Līga - Bulgārija 46.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Slēgts Финанси и още нещо :) (15)

bg Христо Джахов >> ceturtdiena augusts 21 - 18:42
Понеже днес си пуснах 8 ниво академия и нямам повече домакински мачове ми хрумна идеята за тази тема. Ако имате желание пишете, ако не да я заключат хората имащи право.

Та понеже няма да имам никакви пари до тв-приходите, а това са няколко дни, стигам до извода, че ще бъда с баланс над -500 хиляди.
Приканвам всички отбори, които знаят какво е да губиш средства всеки ден да си поставят следните данни, за да видим кой как се движи.

Загуби на ден: -149 116

Максимален отрицателен баланс - тук ще ми е ясно след 4-5 дена.

Играч с най-висока заплата - http://rockingsoccer.com/bg/soccer/info/player-554619 иначе казано: 7 609 на ден.

Не е най-гениалната тема, но все пак е малко разнообразие от оплакванията ни за рандома. Също така да може да уплашим по-новите играчи с ниски нива на съоръженията, които все още печелят от спонсорството всеки ден. Ако ви добада темата и имате идеи давайте :). Не на последно място да вметна, че идета е взаимствана от CnacoB и се надявам да не ходя на съд за пиратство :D
bg Христо Джахов
Lietotājs
Reģistrēts2013-10-01
pl CnacoB >> ceturtdiena augusts 21 - 18:54
Какво си заимствал от мен, че не мога да се сетя :ддд ?!
pl CnacoB
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-07-31
bg toni_s >> ceturtdiena augusts 21 - 19:21
Загуби на ден:-137339
Играч с най-висока заплата:6966 http://rockingsoccer.com/bg/soccer/info/player-131025

Максимален отрицателен баланс- Досега не ми се е случвало да съм с отрицателен баланс, но ако взема да отпадна скоро(което е напълно възможно) с тия огромни ежедневни разходи за поддръжка на съоръженията директно ще фалирам.
bg toni_s
Lietotājs
Reģistrēts2013-11-29
bg Minyoro
bg Христо Джахов >> ceturtdiena augusts 21 - 19:33
Мисля че нещо за подобна тема обсъждахме. Отрицателния баланс се получава трудно. Трябва да е когато нямаш никакви приходи като мачове или продажби на играчи и да нямаш достатъчно пари да покриеш загубите. При мен се получи, защото с последния домакински мач събрах за академия и пуснах точно след тренировъчното и останах само с 200к. Същото нещо може да се получи ако си дадеш всичките пари за наддаване на играч и не продадеш нищо. Ако го вземеш на следващият ден ще си на -. Ще ви сложа снимка на баланса ми преди тв-приходите да видят тези, които не знаят как изглежда :D.
bg Христо Джахов
Lietotājs
Reģistrēts2013-10-01
bg Sima >> ceturtdiena augusts 21 - 19:59
Все се питам, защо не пишете подобни теми в секцията Форум?

Загуби на ден: -468453
Играч с най-висока заплата: 10 629
http://rockingsoccer.com/bg/soccer/info/player-325271

Май само веднъж бях под нула, но същия ден продадох играч или май имах мач и стана работата.
На 26-ти ще видим какъв играч ще пускаш за трансфери ;)
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Mika >> piektdiena augusts 22 - 00:16
Загуба на ден: - 208 575
Играч с най-висока заплата: 16 464

Същото важи и за мен - бях веднъж под нулата, но я оправих веднага с домакински мач.

Предполагам, че просто не харесвате секция Форум :D мисля, че няма друга държава, в която да обсъждат толкова разнообразни теми във форума на самата Лига.
bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Христо Джахов >> piektdiena augusts 22 - 02:08
Ами то като сме си една шепа хора дето пишем и си омръзваме :D. Затова сменяме темите да няма караници след всеки мач :D. То пък се оказа, че приходите били веднага след последния мач. Та май ще са само -250к, за което се радвам.
bg Христо Джахов
Lietotājs
Reģistrēts2013-10-01
pl CnacoB >> piektdiena augusts 22 - 03:45
На мен лично ми е по-удобно да си пишем в този форум, не знам защо :дд
pl CnacoB
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-07-31
bg Готин >> piektdiena augusts 22 - 06:06
За този форум трябват поне 2, а обикновено 3 клика. За другия - само 1.

Загуби на ден: -161 894
Играч с най-висока заплата: 4 914
http://rockingsoccer.com/bg/soccer/info/player-557587

Веднъж бях под нулата за няколко дни, но не помня размера.
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Xitap >> piektdiena augusts 22 - 09:58
Загуба на ден - -200223
Играч с най-висока заплата - 10594
http://rockingsoccer.com/bg/soccer/info/player-439899

Под нулата не съм бил, сега съм със 17 000 000 и ми се строй 8-мо академия.
bg Xitap
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-21
bg Arda
bg Loki >> piektdiena augusts 22 - 11:17
Всеки ден съм с 308427 назад.
Най-висока заплата: 6 844
http://rockingsoccer.com/bg/soccer/info/player-355931
Бил съм на минус, поради причината, че след като взех наградния фонд започнах да строя и останах без пари.Нищо фатално не се случи, първите 1-2 домакинства дръпнах нагоре. Гледам да вдигам съоръженията нон стоп без прекъсване, играчи не купувам, само продавам, всички приходи остават в клуба. Подобна политика ще следвам и за в бъдеще.
bg Loki
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-05-24
bg Христо Джахов >> piektdiena augusts 22 - 18:14
И аз мисля така, обаче с по 6-7 ниво академия и тренировъчен няма как да стане. Като почнат да ми се налагат само играчите от 7-8 ниво тогава ще продавам само, но за сега са слаби и качват бавно, за да ги държа като основни играчи.
bg Христо Джахов
Lietotājs
Reģistrēts2013-10-01
bg Dictator >> piektdiena augusts 29 - 09:34
Загуби на ден: -226 444
Играч с най-висока заплата: 8 302
Веднъж под нулата 3-4ти сезон.
Най-големата ми грешка е, че покрай некативност неможах да си построя стадиона този сезон.
bg Dictator
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-22
bg Христо Джахов >> piektdiena augusts 29 - 14:21
При мен както не ми наддават и ботове за играчите ако не ударя 600к под нулата ще се радвам. За сега съм -292к...
bg Христо Джахов
Lietotājs
Reģistrēts2013-10-01
bg Готин >> piektdiena augusts 29 - 15:00
Още максимум 10 дена ще си под нулата и след второто домакинство ще си изчистиш дълговете.
Аз успях да събера пари и в понеделник ще пусна следващия строеж. Няма да се повтори издънката от предния сезон, където в първата половина не строих нищо поради липса на средства.
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26