Līga - Bulgārija 46.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Slēgts Сезон 31 (25)


bg Maryn >> ceturtdiena maijs 25 - 18:09
Мисля, че е време за нова тема, нов сезон :)
Успех на всички и дано този път има повече коментари във форума. :)
bg Maryn
Lietotājs
Reģistrēts2014-03-06
bg Xitap >> piektdiena maijs 26 - 09:45
И от мен успех на всички, нека този път сме по-активни във форума.
bg Xitap
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-21
bg Arda
bg Готин >> piektdiena maijs 26 - 13:07
Стискам палци на всички срещу лъвовете на Сима :) Този сезон се очертава с по-малка конкуренция и е добър шанс за моите хубостници, макар че обективно погледнато максимумът ми отново е второто място.
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Sima >> sestdiena maijs 27 - 08:25
Шегуваш ли се? Едва пети кръг, а вече водя и то повече от убедително: цяла точка пред теб!!! И две точки пред следващите двама. Не паднах от Черноморец... Така че до края на шампионата ще играя с резервите ;)

Някои отбори много се засилиха. Чак почнаха да ме притесняват. А и началото на този сезон го "проспах". За радост неправенето на тактики в някои мачове и пропуснатия трансферен период не навредиха толкова много. До края на шампионата ще редувам пак периоди на неактивност и хиперактивност. Но колкото и да съм неактивен, пак ще съм по-често в играта от Тони Миньоро. Жалко, но факт!

Смените на собствениците провалиха доста силни отбори и вместо да се увеличава конкуренцията, те се смъкнаха с ниво-две. Надявам се новите да се задържат, че да върнат старата им слава.
За жалост, все още има голяма дистанция с отборите от последната третина. Но пък е всеизвестно до какво води подценяването им.

Успех на всички и нека най-рошавите спечелят!
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Mika >> sestdiena maijs 27 - 16:05
Честито за победата срещу малтийския отбор! Много добро постижение!
bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks
bg Sima >> sestdiena maijs 27 - 20:24
И да не си казал лоша дума за Рандъма ;))

Заслужаваш да влезеш в групите. Миналата година също добре ги беше подкарал, ама жребият накрая беше кошмарен. Дано този сезон имаш късмет с жребия и три български отбора да играем в груповата фаза.
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Готин >> sestdiena jūnijs 10 - 16:47
Първа победа в групите на Евро лигата!!! Имам и теоретични шансове за продължаване, но не вярвам да са нещо повече от теоретични.
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Maryn >> pirmdiena jūnijs 12 - 21:30
Е как винаги така става, че срещам Лъвовете по пътя за Купата. Май утре ще ми свърши участието ...Да видим :grinning:
bg Maryn
Lietotājs
Reģistrēts2014-03-06
bg Готин >> otrdiena jūnijs 13 - 18:25
Дам, ще трябва да сменя името на отбора :)
Дотук сезонът се развива много добре за моя отбор.
Въпреки слабите резултати в Европа вдигаме коефициента с 3 единици и май ще се придвижим с 1 позиция в ранглистата. Жалко, че всички отпаднахме от Евро лигата, най-вече Лъвовете.

Сега следва невероятна ми серия от гостуване на Миньоро, домакинство на Лъвовете, гостуване на Тео...
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Sima >> piektdiena jūnijs 16 - 06:51
Що, бе Готин, ще махаш "Х"-то ли?

За евротурнирите - браво на колегите. Жалко, че не успяха да продължат. Жалко, че точно този сезон нещата не се получиха при мен в груповата фаза. Точно сега беше моментът за едно добро мое представяне.

Като гледам какви отбори играят, трудно ще ни е. При нас конкуренцията трябва да се увеличава, а на мен все ми се струва, че нещо не се получава. Отборите у нас стават все по-добри и моментът, в който вече наистина са добри, зарязват играта. Но не е моментът за генерални изводи, нещо ме е налегнала апатия и без това този сезон ми е изпуснат, чакам да свърши.

Иначе първенството си е интересно, всеки кръг има дербита, класирането не е едно и също два поредни кръга. Хората още ме обичат, като гледам - чакат с нетърпение моите мачове ;) И аз така, особено за Купата. Всеки сезон, най-много един мач да изпусна, после си играя с отбори от Първа лига. За радост, този сезон имам домакинства.

Спирам, че пак станах "Лъвчо Стой" /лъвчо 'л стой/
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Готин >> piektdiena jūnijs 16 - 22:47
Не можеше да приключа по-добра серията от тежки мачове. Сега чакам рандъма да компенсира.
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg Mika >> trešdiena jūnijs 21 - 20:32
Имам общо трима вратари - двама контузени и един наказан ... познайте с кого на вратата ще играя ... Кооооозмииин Моцииииии!
bg Mika
Kopienas administrators
Reģistrēts2013-03-03
bg FC Blacksea Sharks