Līga - Bulgārija 46.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Slēgts Сезон 29 (744)


bg Готин >> piektdiena oktobris 24 - 13:17, Labots piektdiena oktobris 24 - 13:18
Правя нова за този сезон, тъй като пишем само в една тема и става голям компот.

Два дена подред играя срещу един и същи отбор в един и същи час и то като домакин и в двата мача. Досега не бях обръщал внимание, а и не мога да проверя мачовете на младежките отбори за предни сезони. Случвало ли ви се е досега?
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26
bg toni_s >> piektdiena oktobris 24 - 14:09
И на мен ми се случи същото, през миналия сезон.
bg toni_s
Lietotājs
Reģistrēts2013-11-29
bg Minyoro
bg Sima >> pirmdiena oktobris 27 - 17:36
Шегуваш ли се? Има си порядки - всичко в нея тема. Няма значение кое къде се намира. В темата за националния отбор обсъждаме превода. Никой не желае да използва "Форум", ти искаш и нова тема.

Може би ако се сложи тема "Оплакване", може и да има успех, но тогава няма да се пише в темата "Здравейте".

Иначе този сезон вече нямам такъв гъдел за всички купи в един сезон. Събрах карето, като в шампионата нямах играч с повече от 21 мача и то ги направиха в самия край. Същата ситуация с Купата. Иначе имам стимул да играя още и да печеля, тъй като все още продавам актуални национали, а други отбори привличат наистина качествени играчи. Единствено проблем е свободното време, пореден трансферен прозорец тотално пропуснах всичко. Но всеки си има собствени приоритети и своето свободно време.
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Dictator >> pirmdiena oktobris 27 - 20:09
Сима мерси, че преведе текста, че изобщо не ми се занимаваше да го четам на английски. Тоя енджин го правят все по-сложен и на новите в играта съм сигурен, че ще им стане лошо...
Имам чуството, че системата стана по-интелигентна от създателите и.
bg Dictator
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-22
bg Sima >> otrdiena oktobris 28 - 23:31
Няма защо, то това ми е "работата". Живот и здраве след седмица като вече съм свободен, да се свърши започнатото.
Колкото до новите - всеки е добре дошъл да напише един наръчник за новобранци.

Колкото до този сезон, интересна ситуация със само един бот. Останалите са активни играчи, така че плейофите за оставане (плей-аут) ще са много интересни този път.
След първия "домакински кръг", този път бе интересно колко ще е важно домакинството.
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Dictator >> ceturtdiena oktobris 30 - 16:33
Mн добре започнах тоя сезон...
bg Dictator
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-22
bg Teo >> ceturtdiena oktobris 30 - 18:03
Ето,че и Симата е човек и има дни в които не върви дори и на него..иначе поздравления на Тони за лудата победа на най негостоприемния стадион в България
bg Teo
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-05
bg Teos Stars
bg Sima >> ceturtdiena oktobris 30 - 18:07, Labots ceturtdiena oktobris 30 - 18:11
32 удара, второто полувреме е с втория си вратар. Аз моите голове ги изхабих по-рано през днес. Прав си, има и такива дни. Браво на него. Добре, че сега ме би, а не на финала за Купата ;)
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Христо Джахов >> ceturtdiena oktobris 30 - 19:45
То вярно, че ако няма такива мачове симата ще е 25 победи и 5 равни секи сезон в най-лошия случай. Ама и 17 спасени удара не знам дали и вратар със златна блокиране ще направи. Не знам ама мисля е миньоро има всеки сезон по 1-2 такива мача. Ако не греша, когато влезе в 1 лига победи симата с тактика от сорта на 6-3-1 и играчи само в левия фланг :D. Аз стигам до заключение, че в тази игра защитна тактика няма или поне аз като направя такава падам с по 3 гола и не съм имал никакви удари към противниковата врата.
bg Христо Джахов
Lietotājs
Reģistrēts2013-10-01
bg Dictator >> ceturtdiena oktobris 30 - 19:47
Тео как да му не е вървежен дена- виде ли резултата 10:0?
bg Dictator
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-22
bg Teo >> ceturtdiena oktobris 30 - 21:07
Диктаторе,не се вълнувам много много от мачовете на симата поне до груповата фаза,защото знам,че ще намери място там..Но също така мисля,че и с втория си отбор е с класи над поне половината отбори в нашето скромно първенство и пак си е изненада загубата му
bg Teo
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-05
bg Teos Stars
bg Xitap >> ceturtdiena oktobris 30 - 21:18
Браво на Миньорите, страхотна игра! Аз пак почвам бясно, и накрая 5-6 място ме зове :D
bg Xitap
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-21
bg Arda
bg toni_s >> ceturtdiena oktobris 30 - 22:24
Като видях какво е станало, не можах да повярвам. Ето за това харесвам тази игра толкова много - никога не знаеш какво да очакваш. Не особено заслужена победа, но кой би могъл да надиграе Симата, особено като гост. Единствения шанс е рандъма да е на твоя страна.

Христо, вярно е че всеки сезон имам по няколко абсурдни мача(пресен пример е полуфинала за купата с Арда). Иначе, този срещу Лъвовете за който споменаваш не го спечелих, а завърши на равно 2:2 след като губех с 0:2 на полувремето. Явно имаш добра памет. Наистина играх 6-3-1 с 2 дефанзивни полузащитника,ляв халф и ляв нападател:) Идиотска тактика, но ми върза.
bg toni_s
Lietotājs
Reģistrēts2013-11-29
bg Minyoro
bg Xitap >> piektdiena oktobris 31 - 06:40
Тони, полуфинала за купата ти си го спечели съвсем заслужено, аз не смятам, че имах шанс в този мач. Още повече, че цялата купа някак на карък ми вървеше.
bg Xitap
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-21
bg Arda
bg Dictator >> sestdiena novembris 1 - 10:51
Аз по добре да оставям секретаря да ми прави селекциите...
bg Dictator
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-22