Līga - Bulgārija 46.sezona

Diskusijas: Līgas diskusija rss-feed

Apspried savas līgas aktualitātes. Kurš ir šīs sezonas galvenais favorīts uz uzvaru kopvērtējumā? Kuras komandas pacelsies uz augstāku līgu vai nokritīs zemāk? Kā katram sokas kausa izcīņā?

Atgriezties diskusiju sākumlapā

Slēgts Сезон 29 (744)


bg Loki >> sestdiena novembris 1 - 15:43
А аз ще взема да се преименувам на футболен клуб Карък, ако продължават така нещата:)
bg Loki
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-05-24
bg Xitap >> sestdiena novembris 1 - 17:40
Имам подозрения, че домакинските мачове са пипнати вече по някакъв начин за новия енджин.
bg Xitap
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-21
bg Arda
bg Dictator >> sestdiena novembris 22 - 10:05, Labots sestdiena novembris 22 - 10:08
Новата схема беше пълен провал...
Добре, че нападателите и вратара спасиха положението.
Коливанов не знам от къде ги взима тия сили ама за 21 мача само в една среща не е вкарал гол.
bg Dictator
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-22
bg Христо Джахов >> sestdiena novembris 22 - 13:52
Не знам какво става този сезон, ама аз и на 25 точки трябва да се радвам както е тръгнало. Дано другия имам повече късмет за купата и по време на сезона...
bg Христо Джахов
Lietotājs
Reģistrēts2013-10-01
bg Xitap >> sestdiena novembris 22 - 15:01
Ледените топки наистина малко тоя сезон изостават, но най-губещ от няколко сезона насам е Тракия.
bg Xitap
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-21
bg Arda
bg Dictator >> sestdiena novembris 22 - 15:40
Мене ме е яд, че започнах зле с 3 поредни загуби, а имах шансове да се водя с акулите особено като на лъвовете им не върви. Ама трябваше аз да си купа един дефанзивен халф-гледам, че са изключително полезни.
bg Dictator
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-22
bg Dragomir >> sestdiena novembris 22 - 16:26
Интересен сезон,се получава. Доминанта в първенството е в лошо състояние :)
bg Dragomir
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Xitap >> sestdiena novembris 22 - 22:09
Драго, чакаме Локомотива при нас следващия сезон!
bg Xitap
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-21
bg Arda
bg Dragomir >> svētdiena novembris 23 - 17:47
Този сезон, ще е тежко да вляза в А група
bg Dragomir
Lietotājs
Reģistrēts2014-09-26
bg Lokomotiv
bg Xitap >> pirmdiena novembris 24 - 13:36
Влизането е лесно, задържането е трудно. Аз с Арда сякаш влязох тъкмо навреме, че сега отборите сме почти равностойни и има разлика между Б и А групите осезаема.
bg Xitap
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-21
bg Arda
bg Sima >> pirmdiena novembris 24 - 14:47
"Доминанта" според мен не е в лошо състояние. Има купи този шампионат, има влизане в ШЛ. Но срещу Рандъма никой не може. То 30 удара и няма гол. Или 19 спасени удара от един от най-слабите вратари в лигата и без гол. В същото време моят титулярен вратар (скоро номер 1 на България), има мач с 0 спасени удара и 3 гола.
Отпадане, въпреки че няма друг последен отбор със 7 точки. Ама и как са спечелени. С титулярите нямам победа, с резервите две победи. При това срещу толкова силни отбори - в групата бяхме 4 отбора от 44-те с най-добър коефициент.
Отпадане и от младежката ШЛ от отбор, който ще отпадне от доста от активните ни потребители.

Иначе е нормално да губя. Отборите стават все по-добри. Спряха да играят със страх. Не можех да повярвам един шампионат, че в последователни мачове срещу втория и третия сумарно имаха 1 удар за 2 мача. Сега се играе смело и се получават такива резултати. А и на мен колко ми вървя, време на други да тръгне, да получат удовлетворение, че се развиват. Иначе ще се боря да стигна до Евротурнирите. Там поне съм полезен. Ако не стане, стискам палци на другите отбори в Евротурнирите, но няма да правя промени в развитието си.

Само съм учуден как така отбор от един сезон успява да даде мнение, сравнявайки с предходни сезони.
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Teo >> pirmdiena novembris 24 - 18:36
Сима,не се пали :)Ти си ни любимец и ако не шампион,то вечен претендент за титлата.Дори и през този сезон все още нищо не е ясно.Микаел има аванс,но в играта всичко е възможно.Не отписвам и Спасов,който също прави супер сезон.Аз като цяло ще се радвам всеки сезон да е поне толкова оспорван и да има разнообразие в първенците на шампионата и купата,както и в участниците в евротурнирите.Успех на всички за каквото и да се борите.
ПС:Дидак стискам палци да оцелееш!
bg Teo
Lietotājs
Reģistrēts2013-04-05
bg Teos Stars
bg Sima >> otrdiena novembris 25 - 18:25
Ееее, не съм Господин Любчо. Просто отговарям. Ама както Диктатора казва: много съм бил писал.
Но наистина така шампионатът е много по-забавен. И вярвам, че така ще бъде всеки сезон. Само не съм съгласен, че състоянието ми е лошо. По-точно на отбора, иначе психическото може и да е.
п.с. освен това не заслужавам да съм първи, тъй като спрях при успех да водя семейството на ресторант
bg Sima
Lietotājs
Reģistrēts2013-02-08
bg Xitap >> otrdiena novembris 25 - 21:28
Сима, ето затова е цялата работа. Възобнови традицията и пак ще си шампиона на лигата :)
bg Xitap
Lietotājs
Reģistrēts2013-06-21
bg Arda
bg Готин >> ceturtdiena novembris 27 - 18:34
Откакто построих новия стадион нямам победа. Днес даже срещу отбор с 10 души не успях да спечеля. Ще взема да го съборя и да си искам парите обратно.
bg Готин
Zaļš gurķis
Reģistrēts2013-09-26